Добрий день, шановні відвідувачі!

Я Жураківський Руслан,  автор Zura – Blog  доменне імя  сайту  www http://ruszura.in.ua, сайт в якому я  вирішив описувати свої перші кроки в веб-дизайні.  Знаєте, коли я публікую цю сторінку, то сам бачу що вона вже відрізняється в кращу сторону, від моїх перших пробних публікацій.  

 

Чим можуть відрізнятись  публікації виникає запитання?  

 

Звісно що написаним текстом, мається на увазі текст який має бути цікаво комусь читати, бачу що відрізняються вже “мемуари” від моїх перших, відрізняються в кращу сторону, до речі і шрифт для тексту на цій сторінці став вже кращий, получилось з шрифтом завдяки плагіну, який служить для редактування публікацій, я до речі щоб знайти в мережі такий плагін, потратив дня два.

 

Після чого, в мене виникла ідея описувати свої початкові спроби в веб дизайні,  вважаю що завдяки цьому в мене появиться нове цікаве заняття, і яке можливо в майбутньому принесе якусь користь, ну і в відвідувачів блогу, читаючи мої статті, можливо і для них знайдеться цікава інформація, яка можливо  комусь і пригодиться.

 

Мета сайту

В загалі то після вдалої спроби створити сайт самому,  в мене  появилась така ідея, описувати всі свої кроки в веб дизайні, а в майбутньому можливо і в програмуванні, заодно більш досконаліше засвоїти дану галузь, і можливо комусь з відвідувачів  деякі статті стануть в нагоді,  можливо хтось з вас знайде на Zura – Blog корисну для себе інформацю, і відзначить це в коментарі. 

На Zura — Blog плануються  публікації на тематику яка стосується не тільки веб – дизайну, а також публікації в яких буде говоритись про різні класні проги, якими я користуюсь, це програми як для кращої функціональності операційної системи, так і  для застосування в мультимедійній сфері.

Ну і звісно що, в звязку з тим що я вирішив зайнятись веб дизайном, то і  також знайдуться в майбутньому публікації і про класні програми для веб – дезайну, також і про корисні  плагіни для cms Wordpres, в цілому матеріали які також стосуються  html, css, php і т.д. 

 

До речі,  додавайте  свої  коментарі,  поради,  ідеї, і  звичайно якщо в когось є інший варіант або плагіну, або якогось елементу, чи якоїсь корисної програми, можите поділитись, пишіть або в коментах, або звяжіться в контактах.

На рахунок “деяких грамотеїв”, можливо  комусь закортить поприкалюватись над цією ідеєю, або ще над чимось іншим, то в такому разі, як я зазначав в своїй першій публікації “Привіт світ – hello word” мені всерівно буде байдуже,  в принципі сміятись може лише дурень, адже йому всерівно, лиш би над чимось сміятись.

Ну а взагалі  то  все просто, я вчусь створювати сайт, і писати в блозі пости,  записуючи все в своїх публікаціях, звідси і вказівка про що цей сайт “Про перші спроби в веб дизайні”, до речі перші відвідувачі можуть  поцікавитись (як у мене получиться), час від часу відвідуючи Zura – Blog, і як я вже писав, що мені й самому цікаво перш за все чи будуть получатись цікаві публікації, чи інформація буде корисною, та й взагалі створивши блог у мене  появилась можливість щось спробувати зробити корисного, і заодно дізнатись чи є в мене задатки до творчості. 

До речі зазначу  таку  річ, коли починав вивчати веб дизайн, мені під час “уроків” репетитора, нічого толкового і не розповідали, навіть де що знайти можна, звідки і що  взяти. 

Тому зразу дам вам корисну пораду, ніхто вас не навчить краще, як ви самі себе, тому можите не гаяти час, а головне це кошти на вчителів, репититорів, зараз таких ого зявилось, самі не те що не “гуру”, але і толком то також не кумекають,  а як  “гроші” то їм подавай.  

А виявляється, як в вислові, “Купуєш кота в мішку”, хоча і тут можна корисного знайти, оскільки “бабки” то вже викинув, то мусеш вже з цим всім “паритись”, шкода ж грошей.

Кращий варіант для вас буде, це шукати самому всю інформацію в пошуковиках, на форумах, на різних блогах, яких знайдеться безліч в мережі, там достатньо можна знайти інформації, безкоштовних уроків, як по різних технологіях, так і по веб дизайну, і звісно що безкоштовно, тому не має сенсу когось спонсорувати.

Я ж працювати в WordPress навчився не в репетитора, а по відеоуроках з відеохостингу Youtube, і в публікаціях з блогів інших авторів. А від репетитора зовсім нічого корисного не отримав.

І  до того часу, як  не починати  самому щось практикувати в вибраній галузі, наприклад самому створювати сайт, звісно що ні про що толком ніякого поняття не будете мати,  а коли починається все на практиці, то тоді  починаеться головний процес засвоювання любої галузі.

Звичайно все залежить від того, наскільки хто досвідчений користувач в вибраній галузі, хтось зразу засвоює як працювати з різними технолгіями які застосовують у вибраніій галузі, хтось не зразу, але  дорогу завжди осилить “идущий”.

На даний час, що стосується мене самого, то поки що просто публікуються звичайні записи, сформувати уроки від “а” до “я” сам розумію що в мене ще не получиться, проте інформація яку ви тут знайдете, запевняю, саме як початківцю, буде корисною.

Памятаю що, на пошуки  навіть  таких простих завдань, як поміняти шрифт, зайняло в мене багато часу, всюди дуже багато інформації пишуть, мовляв про те  “Як   розкрутити сай, і заробити на ньому гроші” ага – ха-ха вірю, вірю що зараз хтось взяв тай розказав вам.  

Мета сайту  зрозуміла, сайт я  створюю як для допомоги новачкам, так і звичайно з метою краще самому засвоїти  дану галузь, можливо в майбутньому получиться щось корисне з цього, а можливо навіть і якийсь “кусок” урву (зароблю з сайту), в принципі  побачу як в мене получиться, якщо в когось є бажання поспілкуватись,  пишіть в коментарях, або звязуйтесь в контактах.

Про себе 


Не бачу сенсу описувати який інститут закінчив, яка в мене освіта. Памятаю одного разу на це запитання в мене знайшлась коротка відповідь “вища”, але якомусь “грамотею”  ця відповідь виявилась не зрозумілою, 😯 мовляв “з понтами” я там дуже великий і грамотний науковець, і потрібно йому  обовязково уточняти, яка іменно, тому що освіта для нього ( виявляється має величезне значення) вірю, 🙄  вірю, звісно що має не аби яке. 

Для мене освіта не має великого значення,  мені довелось вчитись в вищих навчальних закладах як на перших роках незалежності нашої країни, так і не давно, якихось чотири роки назад, але якщо порівнювати процеси навчання тоді, і тепер, то звісно смішно навіть говорити, на чиї стороні перевага, а тоді це була просто “вища” освіта, а не “повна вища”.

Якщо прикинути, а в чому ж то різниця “вищої”, від “повної вищої”, ❓ по грамотейскому одна “базова” вища, а одна “повна” вища, чому би ще не зробити ще й “середню” вищу,  😀  це між повною і базовою вищою.

Щоб якось грамотніше ще було, як це так 😐 одна “базова”, а одна “повна”, мусить ж між ними також бути і золота середина, щоб якось ще зрозуміліше було. 😮 

Вибачаюсь за жарти, але ж дійсно, чому не ж залишати все як було, а щось міняти, придумувати, бо в “них” там так, в принципі як говориться  “Жираф большой ему видней”.

Як я собі і планував, що до нового 2015 року в мене получиться запустити  сайт в інтернет, получилось це швидше, вже є можливість викладати “мемуари”.

З компютером я знайомий з 2007 року, ох згадую чудові були тоді часи, зразу після помаранчевої революції, без проблем зайшов і купив, і головне без всякого кредиту, на все тоді хватало, не тільки на компютер, і не мені одному так було, на жаль чому і як все  пропало, нерозумію, долар був тоді чотири з половиною, мабуть вирішили що нам зажирно всім живеться.

З того часу в компютері багато чого вивчив, і досвід як досвідченого користувача вважаю в мене є, попрацювати доводилось навіть і з офісними програмами, і завдяки чому зараз легше працювати з WordPress редактором, потрібний редактор для публікацій.

Ну а веб дизайном випадково вирішив займатись, зацікавила одна програма “ІНКРОМЕДІЯ” дя створення сайтів, назва програми Incomedia WebSite X5, (пять кроків щоб зробити сайт), не поганий маркетинговий спосіб зацікавити споживачів своєю програмою, мене цим слоганом за зацікавило, знаєте і щось похоже на сайт получилось.

Тоді і подумав, а що сидіти, тратити час, баватись як з установками, так і з тим як ці програми працюють,  різні там проги, і для мультимедія, і для операційної системи, але толку то ж ніякого, вирішив в веб дизайні попробувати, і як виявилось цікаво, результат появився, це сайт який вдалось самому розробити, і це вже результат.


Ось і  перший успіх, це кнопка ТІЦ – 10 від Yandex, 7 жовтня 2015 року приблизно через 10 місяців як створив цей сайт, не знаю чи навдого вдасться затримати 10 – ку на кнопці, буду старатись, в любому випадку  це вже результат.

Индекс цитирования.


user_97

 

На Zura-Blog розміщена “Інформаційніа сторінка” на якій розміщені посилання на цікаві ресурси, які можуть стати вам в нагоді, як при створенні і просуванні ваших сайтів, так і в повсякденному житті, перейти на сторінку можна клацнувши на посилання нижче, або підвести курсор мишки до кнопки “Про мене” і з випадаючого списку клацнути клавішою мишки на “Інформаційну сторінку”.

Інформаційна сторінка


 

ruszura.in.ua valueruszura.in.ua Real PRruszura.in.ua Trustruszura.in.ua CY/PageRankruszura.in.ua Alexa/PageRank