Поточний час:
Сьогодні 22 липня, неділя 2018 рік
Zura-Blog 3 роки 7 місяців 3 дня

Ваш ip адрес:54.225.32.164

Доброї ночі!
Ви обновили сторінку в 3 : 55
Статистика

Кількість публікацій на блозі: 376
Кількість коментарів на блозі: 107
Кількість категорій на блозі: 18
Кількість міток на блозі: 28

Zura – Blog
Яндекс.Метрика UA TOP Bloggers

zura-blog webvizorПривіт всім відвідувачам zura – blog, сьогоднішня публікація складається з двох тем, одна з тем скоріше стосується мене самого, а точніше автора блогу, адже вчора на блозі побувало більше ста відвідувачів.

Як що чесно, то не вірив раніше, що блог може відвідати така кількість відвідувачів в день, вважав що на більшості сайтів показники накручені, оскільки блог це не новинний портал.

Але  на zura – blog побувало вчора сто вісімнадцять відвідувачів, і звісно що результат такого показника приносить задоволення, ну а також заодно і мотивацію, продовжувати в такому напрямку. Скажу так, до не давна вважав що кількість відвідувачів збільшилась, за рахунок того що почав частіше викладати матеріали присвячені мові програмування рнр.

Але коли відкрив для себе ще один корисний інструмент, це вебвізор, то судячи з його показників, як виявилось але на матеріали які присвячені мові програмування рнр, заходить не так вже й багато відвідувачів, а взагалі то  тяжко визначити які саме матеріали дають найбільшу аудиторію відвідувачів, ну можливо трошки більше за інші публікації, заходять саме на  публікації, які присвячені мові розмітки html.

Звісно що людина яка вперше знайомиться з веб дизайном, починає своє навчання з html а не з якихось інших технологій, хоча на мою думку, розпочати засвоювати ази веб дизайну  варто з систем управління контентом, програми за допомогою яких, не залежно чи ви маєте поняття в html, чи володієте мовами програмування, ви скоріше за все самі докопаєтесь до всього, і також як можна за допомогою CMS створити, навіть широкофункціональний сайт.

Ну а сьогоднішня публікація присвячена ще одному корисному інструменту, який стане в нагоді любому власнику сайту, це вебвізор. І перш ніж де взяти такий інструмент для свого сайту, пару слів про сам вебвізор, що це таке і т.д.

 

Вебвізор — це технологія аналізу поведінки відвідувачів на сайті, головне призначення це записувати і фіксувати дії користувачів, які відвідали ваш ресурс. А саме що їх найбільше цікавить, на яких публікаціях відвідувачі найбільше затримуються, та і врешті решт, вебвізор навіть дозволяє передивитись на відео, що робив користувач на сайті

Як користувач пересував курсор миші, а саме чи прокручував повністю сторінку, чи взагалі щось намагався скопіювати, мається на увазі виділити і скопіювати текст, чи намагався або робив переходи на внутріішні посилання на вашому сайті, ну власне багато чого ще можна знайти. Багато чого показує вебвізор, зокрема чи вперше зайшов користувач на сайт, якщо не вперше то покаже який раз заходить користувач. І також скільки сторінок передивився користувач.

Багато чого ще можна вказати, головне це те що ви повністю бачите за допомогою вебвізора, звідки заходив користувач, мається на увазі регіон і країну, а також браузер з якого користувач передивлявся ваші сторінки, і операційну систему. Як для мене, то просто суперовий інструмент, показує навіть час відвідування і тривалість.

Висновок один, вебвізор потрібний, особливо тому хто веде блоги, де взяти такий інструмент, він безкоштовний, і надається така послуга в лічильнику від Yandex, називається “Яндекс метрика”.

Не слухайте, якщо вам радять що на сайті не потрібно встановлювати лічильники, лічильники потрібні, і не один, а декілька, вони зовсім не мішають, не спорю, ті ресурси про які ви вперше чуєте, то користуватись їхніми лічильниками звісно що не варто.

Але коли ресурси відомі, і вони надають можливість передивлятись поведінку відвідувачів, то звісно що встановлюйте, в мене на сайті знаходиться пять лічильників, є як і гугл аналітікс, так і яндекс метрика, також і присутній лічильник від лайв інтернет. Всі вони відомі лічильники, і один одному не заважають працювати. Так що якщо, у вас уже є лічильник, але від іншого ресурсу, то всерівно встановіть лічильник від яндекс метрики.

Оскільки такий інструмент як вебвізор, вам дуже пригодиться для вашого проекту. Та і не буде мішати один лічильник іншому, як придбати лічильник від Yandex, дуже просто, зареєструватись, потім авторизуватись і потім скопіювати код скрипта, і встановити до себе в таке місце щоб лічильник міг рахувати всі сторінки і публікації які відвідувались.

Коли будете копіювати код лічильника, то обовязково вкажіть що будете користуватись лічильником, виставивши галочку в потрібному полі. Якщо у вас вже є лічильник від Yandex, але вебвізором не користувались, тоді зайдіть в налаштування лічильника, виставіть галочку біля пункту вебвізор. А потім скопіюйте код лічильника,  і виставте код, точніше сказати поміняйте старий код на новий.

Що робить вебвізор

— визначає звідки саме прийшов користувач, як здійснив перехід на сайт, чи з пошукових систем, або з інших сайтів, чи внутрішній перехід, чи перехід з закладки, чи за рахунок введенням URL– адреси.

— країна з якої користувач зайшов на сайт

— операційна система, який браузер

— кількість переглянутих сторінок, ІР – адреса користувача

—  показує навіть роздільну здатність монітору

zura-blog webvizor1

Ну в принципі і все, заходите клацнувши на елемент “вебвізор”, відкриється нова вкладка, потім клацніть “сьогодні”, щоб побачити скільки відвідувачів сьогодні заходили на сайт, якщо потрібно переглянути скільки відвідувачів відвідали сайт в конкретний день, тоді клацаєте відповідно на той день.

На цьому все до зустрічі.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *