Поточний час:
Сьогодні 22 липня, неділя 2018 рік
Zura-Blog 3 роки 7 місяців 3 дня

Ваш ip адрес:54.225.32.164

Доброї ночі!
Ви обновили сторінку в 3 : 55
Статистика

Кількість публікацій на блозі: 376
Кількість коментарів на блозі: 107
Кількість категорій на блозі: 18
Кількість міток на блозі: 28

Zura – Blog
Яндекс.Метрика UA TOP Bloggers

define1Привіт всім відвідувачам Zura — Blog,  сьогодні до вашої уваги публікація яка також буде стосуватись ревізій, ревізії це записи, які залишаються на збереження в базі даних, після кожного обновлення сторінки, під час написання публікації.

Власне, в минулих публікаціях говорилось для чого потрібні ревізії, а також як очичтити базу даних від  записів, мається на увазі ті записи які  вже не потрібні, застусовуючи при цьому як плагін, так і без допомоги плагіна, ввівши запити в адмінці бази даних.

В цій публікації, буде вже говоритись про те, як взагалі відключити ревізії, а точніше, відключити збереження даних після кожного обновлення сторінки, при цьому все робиться доволі таки просто, потрібно внести зміни в файлі, а точніше сказати, прописати рядок коду в одному з файлів, і зберегти зміни.

Перед тим, як перейти безпосередньо до самої процедури відключення ревізій, спочатку краще розібратись чи взагалі вам потрібно відключати ревізії, і видаляти корзину в csm WordPress. Отож, якщо ви відключите ревізії, тоді звісно у вас не будуть зберігатись записи, перевага в тому що не потрібно буде час від часу заходити в базу даних,  і даючи запит видаляти старі записи, оскільки вони вже не будуть зберігатись, ну а недолік, “мінус” в тому, що ви вже не зможите відновити попередній варіант тексту, так як текст вже не буде зберігатись кожного разу, коли ви обновлюєте сторінку.

Він не буде зберігатись, але в принципі  якщо ви взагалі для публікацій застосовуєте не вордпресівський редактор, а наприклад якийсь з редакторів Word, і саме з редактора переносите вже готовий текст, то звісно що вам не потрібна така функція як збереження ревізій. В такому разі її можна відключити, способом внісши зміни в коді файлу.

І до речі, також можна їх повністю не відключати, а скажем виставивши любе число, наприклад пять, для того щоб в публікації зберігалось не більше пяти ревізій. В принципі все це робиться (видалення непотрібних записів), аби не “замусурювати” базу даних, але і з другої сторини ревізії завжди можна видалити з бази даних, так що кому як буде зручніше. Я для такого завдання всерівно використовую плагін, не зважаючи навіть на те що знаю і інші способи.

Всі способи які описані нижче мною перевірені, так що  можите застосовувати, отож щоб відключити ревізії в csm WordPress, нам потрібно знайти і відкрити для редагування файл, який знаходиться в кореневій папці, файл в якому також знаходиться така цінна інформація як логін і пароль входу в базу даних, називається  wp-config.php.

Саме цей файл вам потрібно знайти, він знаходиться в кореневій папці, потрібно відкрити файл і внести наступний рядок коду, define(‘WP_POST_REVISIONS’, 0);  також замість цифри “0” можна слово “false” — define(‘WP_POST_REVISIONS’, false );

define(‘WP_POST_REVISIONS’, 0);

або

define(‘WP_POST_REVISIONS’, false );

просто знайти в файлі “wp-config.php” місце де знаходяться рядки кодів з словом “define”, (рис нижче) їх там декілька, і додати один з рядків вище.

define2

Також можна застосувати і інший спосіб, для цього в папці “wp-includes” шукаємо файл “default-constants.php” в файлі шукаємо наступні рядки коду

define3

if ( !defined(‘WP_POST_REVISIONS’) )
define(‘WP_POST_REVISIONS’, true);

і звісно що вносимо зміни, міняємо значення “true”, на  “false” або цифру “0”.

Ну і також як вже зазначав, можна залишити собі невелику кількість ревізій, скажем пять, тоді замість false” або цифру “0” виставляємо число “пять”.

До речі трошки вище рядка цього коду, знаходиться ще один рядок, який відповідає за проміжок в секундах через який створюється чергова ревізія, по замовчуванню “60”.

if ( !defined( ‘AUTOSAVE_INTERVAL’ ) )
define( ‘AUTOSAVE_INTERVAL’, 60 );

Можите виставити інші числа, в випадку якщо пропаде живлення, цей рядок виручає, оскільки ревізії будуть автоматично зберігатись кожних “60” секунд.

Щоб взагалі видалити корзину в цьому ж файлі “default-constants.php”  посередині двох вище вказаних рядків коду, внесіть зміни в рядок коду

 if ( !defined( ‘EMPTY_TRASH_DAYS’ ) )
define( ‘EMPTY_TRASH_DAYS’, 30 ); 

помінявши число “30” на ноль.

Або відповідно в файлі “wp-config.php”додайти наступний рядок коду

define( ‘EMPTY_TRASH_DAYS’, 0 );

Не тяжко робити подібні зміни, головне перед ними зберегти оригінальні файлі, в випадку чого все можна вернути назад, замінивши їх, в принципі все, чи потрібно взагалі відключити корзину, мабуть не варто, адже все буде видалятись, і вже неможливо буде відновити, також можна збільшити або зменшити термін, якщо виникне така необхідність.

На цьому все до зустрічі !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *