Поточний час:
Сьогодні 23 липня, понеділок 2018 рік
Zura-Blog 3 роки 7 місяців 4 дня

Ваш ip адрес:54.224.103.239

Доброго дня!
Ви обновили сторінку в 18 : 16
Статистика

Кількість публікацій на блозі: 376
Кількість коментарів на блозі: 107
Кількість категорій на блозі: 18
Кількість міток на блозі: 28

Zura – Blog
Яндекс.Метрика UA TOP Bloggers

Post_45aПривіт, сьогоднішня стаття буде стосуватись такого питання як визначити html–код кольору на  сторінці сайту, також розкажу про хороший ресурс де можна підібрати потрібний вам колір з різними відтінками, і власне як працювати з програмою HTML Colors2000.

За допомогою цієї програми у вас буде можливість визначити  html–код кольору не тільки з сторінки сайту, а і з любої точки екрану, після наведення курсору в вибрану область, і клацання клавішою, програма сама визначить html–код кольору, де потім його можна буде прописати в коді сторінки.

І та область на яку ви пропишете цей код, буде відображатись саме тим кольором, на яку ділянку ви навели курсор, і клацнули клавішою, вказавши програмі, після чого програма визначила html–код кольору.

Спецально для визначення коду кольору в інтернеті можна завантажити і встановити багато програм. Та і більшість з яких бескоштовні. Для себе я вибрав HTML Colors2000, можливо вона не переважає остальні програми, але те що програма дуже зручна це факт.

За допомогою HTML Colors2000 ви з легкістю подолаєте таку задачу. Ресурсів де пропонують скачати таку програму безліч, потрібно лиш ввести в пошуковій системі  HTML Colors2000 вибрати ресурс і скачати.

Програма важить 1.32 мгб встановлюється швидко і легко.  

Скопіювати файл бібліотеки msvbvm50.dll в папку
С:/Windows/System32 або в папку C:\Windows\SysWOW64,
якщо у Вас 64-бітная система.

В програмі яку скачав була така інструкція, але вона стосується Windows 7, з старішою операційною системою нічого не потрібно вставляти.

Як працювати з HTML Colors2000

Відкриваємо програму, перед нами три області, всі на англійський, справа стоіть значення “RGB” там три повзунки, по яким вибираємо відтінок. Посередині, звеху розташована область яка вказує html–код, знизу область “Сolor name” де натиснувши на позначку, з випадаючого списку можна вибрати колір.

color20001

⇑область яка вказує html–код

Зліва вгорі область де показано сам колір, нижче кнопки “More” при натисканні появиться додаткова область похожа на мозаіку, в ній маленькими квадратиками показана велика кількість кольорів. Вибираємо необхідний натисканням на квадратик, копіюємо  html–код і вставляємо в потрібне місце.

color20002

⇑появиться при натисканні 

кнопки more

А тепер саме основне. А це те, що програма сама може визначити код кольору при наведенні на нього.

Яким чином вибираємо потрібни колір, натискаємо на кнопку “Screen” підводимо курсор на необхідне місце, клацаємо лівою кнопкою і в області програми де вказується  код кольору в нас зявиться той код кольору на який ми навели. Далі копіюємо  html–код і вставляємо в потрібне місце.

Призначення кнопок:

  1. Screen ⇒ інструмент Піпетка (дозволяє визначити HTML-код кольору кожного пікселя на екрані монітора)

  2. More  ⇒ відкриває палітру кольорів.

  3. Copy ⇒ копіює ваш HTML-код кольору, в буфер-обміну.

  4. Color name ⇒ випадаючий список для вибору назви кольорів

  5. RGB три повзунки ⇒ зручні повзунків для підбору RGB-кольорів

 

RGB– код кольорів (Red Green Blue модель кольорів, основана на співідношенні кольорів– червоного, зеленого синього).

Хто не захоче додавати .dll–файл в папку SysWOW64, або в System32 в кого 32–бітна Windows чи для кого тяжко чи страшно здійснювати подібні операції на своєму компі може скачати і поставити ColorMania, програма яка мало чим відрізняється від HTML Colors2000 встановлюється без додавання файлу в папки.

Тепер пару слів напишу про сервіс colorschemer перейти на сайт можна за посиланням http://www.colorschemer.com/online.html

Чим він приваблює мене, це тим що  внизу при натисканні на один з маленьких кольорових квадратиків, в нас зразу появиться декілька варіантів з відтінками вибраного кольору. 

color20003

⇑ декілька варіантів з відтінками

Кнопки “Lighten Sheme” і “Darken Sheme” роблять відтінок ще світлішим або темнішим на цьому все.

Висновок:

HTML Colors 2000 – маленька, проста і дуже потрібна програма для визначення кольору в будь-якій точці екрана. Програма складається з зручних повзунків для підбору RGB-кольорів, стандартної таблицею  кольорів і відмінним списком “Color name”  для вибору назви кольорів.
HTML colors 2000  завжди, стане в нагоді вам, коли потрібно буде дізнатися точний HTML-код будь-якого кольору.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *