Поточний час:
Сьогодні 22 липня, неділя 2018 рік
Zura-Blog 3 роки 7 місяців 3 дня

Ваш ip адрес:54.225.32.164

Доброї ночі!
Ви обновили сторінку в 4 : 10
Статистика

Кількість публікацій на блозі: 376
Кількість коментарів на блозі: 107
Кількість категорій на блозі: 18
Кількість міток на блозі: 28

Zura – Blog
Яндекс.Метрика UA TOP Bloggers

pfotoshowПривіт всім відвідувачам Zura — Blog, продовжую і надалі розглядати доволі таки цікавий елемент, про який йшла мова в минулій публікації, це слайдшоу.

В минулій публікації говорилось про те, як створити слайдшоу за допомогою редактора “Nero Video”, а сьогодні мова буде йти вже про іншу програму, про “ФотоШОУ PRO”.

Що тут сказати, програма яка на даний момент вважається можливо і самою потужною, призначена саме для створення слайдшоу, програма яка містить в собі всі необхідні інструменти, для створенню класного, професійного слайдшоу.

Основне, як на мою думку, це присутня можливість додавати анімацію (анімований текст) до слайдшоу, правда всі ці можливості надасть версія “Pro”, існує також і проста версія, також багато можна знайти на каналах відеоуроків по створенню слайдшоу цією програмою, мені відеоуроки виявились не потрібні, оскільки як сам переконався, що розібратись в програмі як працювати, зовсім не складно.

Які получаються слайдшоу з цією програмою, найкраще це самому переглянути приклад створеного слайдшоу, створеного саме цією програмою, в кінці публікації звичайно що знайдеться такий приклад, створеного слайдшоу з програмою “ФотоШОУ PRO”, що і ще цікавого можна добавати на рахунок “ФотоШОУ PRO”.

Факт, кращої програми для того щоб створити професійне слайдшоу  я не зустрічав, “Photodex ProShow Producer” — цією програмою також можна створити за якістю такі самі слайдшоу, але розібратись як працювати в ній набагато складніше, та й крім мене, більшість також вважають програму “ФотоШОУ PRO” найкращою.

Я не сперечаюсь, слайдшоу бувають і ще крутіші, ніж в “ФотоШОУ PRO”, візьмем хоча би програму “Adobe After Effects”, але ж і практика роботи в цій програмі потрібна, без неї навіть не дивлячись на той факт, що можна використати готовий проект, всерівно застосувати цей проект для своїх потреб, буде не легко. 

Якщо порівнювати з тою програмою про яку писалось в минулих публікаціях, а це “Nero Video”, то безперечно “ФотоШОУ PRO” набагато потужніша програма.

Та й саме відео в якому слайдшоу створене програмою “ФотоШОУ PRO”, це відео з часом появиться в кінці публікації, відео буде за приклад, а часу то в мене заняло щоб зробити таке слайдшоу, всього то можливо і менше десяти хвилин. 


user_97

Які получаються слайдшоу з програмою “ФотоШОУ PRO” найкраще це самому переглянути приклад створеного слайдшоу, створеного саме цією програмою..


 

Чим можна найкраще переконати, це показати результат, описати як створювалось слайдшоу, а також і сам процес створення слайдшоу записати на відео.

Все це ви знайдете на цій сторінці, відео в кінці публікації.

Основна перевага яку має “ФотоШОУ PRO” над іншими програмами, це величезна кількість вже готових шаблонів, які ви зможите застосувати для своїх проектів, додавши звичайно своє фото і музику, ну і в принципі якщо ви маєте хоча б якийсь досвід в створенні слайдшоу, то дуже легко можна  створити самому класний шаблон.

Дуже багато програма містить в собі інструментів, описувати всі не має сенсу, я на прикладі опишу, і на відео покажу як створити слайдшоу, з готового вже шаблону, далі кожен з вас перегляне, і звісно що сам зробить висновок, чи підходить йому ця програма, чи не підходить.

 

Отож зараз щойно приймаюсь за завантаження програми, і приступаю до тестування.

Щойно тільки як відкрилась вкладка з інтерфейсом програми,  мені запропонували переглянути відеокурс як працювати з програмою, клацнув на посилання щоб перейти на сторінку і переглянути пропозицію, і справді дивина, пропонують “Зимняя акция! Только до 31 декабря скидка на видеокурс – 30% !” стандартний “987 рублей” а курс “Профі 1470 рублей” — о це юмористи 😀 

Хоча, якщо навіть вперше сіли за компютер, і вирішили зробити слайдшоу для себе, то як самі бачите що не “пропадете”, відеокурси по створенню слайдшоу програмою “ФотоШОУ PRO” на кожному кроці, правда за ці відеокурси пропонують заплатити, наперед скажу, що відеокурсів на відеохостингу “youtube” по роботі з “ФотоШОУ PRO” знайдеться безліч, безкоштовних, так що подумайте спочатку, чи варто платити за навчальний відеокурс.

Не буду я далі зациклюватись на відеокурсах, отож запускаємо програму, по середині вкладка в котрій пропонують вибрати варіант, “Новий проект”, “Слайдшоу за пять минут”, “Открыть проект”, звичайно що найлегший і найоптимальніший варіант, це клацнути на “Слайдшоу за пять минут”,  там внизу тексту підказка “Создания тематических слайдшоу на основе творческих шаблонов”.

photoshow1

кнопка “Слайдшоу за пять минут”, і вибираємо потрібний шаблон

Отож, клацаємо на кнопку “Слайдшоу за пять минут”, і вибираємо потрібний шаблон, можна спочатку вибрати категорію, зліва папки з назвами, або справа можна просто передивлятись  всі шаблони, з різними категоріями.

photoshow2

краще  орієнтуватись по назві шаблонусаме по назві  розраховуються елементи, спецефекти і т.д, які будуть застосовуватись для слайдшоу.

Відзначу наперед, не варто звертати увагу на фон шаблону, оскільки картинку можна легко поміняти, коли робити налаштування, а краще все такі орієнтуватись по назвах шаблону, адже саме по назві розраховуються елементи, такі як спецефекти, і т.д які будуть застосовуватись для вашого майбутнього слайдшоу.

Я вибираю категорію “Города и страны”, клацнувши на неї.

Звичайно, що конче потрібно добавляти якісні фото і тематичну музику, для класного слайдшоу. Для цієї категорії фотографії, їх краще брати з ресурсів, на яких знаходяться обої для робочого столу, і бажано завантажувати якомога більші розміри, мається на увазі  в пікселях картинки.

photoshow3

Після того коли додали фото кнопка “Далее”, відкриється вкладка, в котрій вибір музикальної композиції, вибираємо потрібну в себе на компі, або можливо в когось з вас на флешці, знаходяться подібні елементи.

photoshow4

І кнопка “Готово”. Після того коли програма завантажить і обробить все необхідне, можна переглянути майбутнє слайдшоу, на плеєрі програми.

В принципі, передивляючись зараз  фон слайду з шаблону, яке я збираюсь зробити, хоча я і не вважаю себе профі по створенню слайдшоу, але зрозуміло, що фон з шаблону не підходить під такі картинки, і його потрібно поміняти.

Яким чином, звісно що в налаштуваннях вказати іншу картинку, яка буде призначена для відображення фону.

photoshow5

клацаємо “Редактировать слайд” і вибираємо картинку

Для цього клацаємо “Редактировать слайд” і вибираємо картинку, справа в самому низу знаходиться поле з назвою “Фон”, призначене для того щоб налаштувати фон, для кожного слайду.

Можна вибрати декілька варіантів для відображення фону, “Заливка цветом”, “Градиент”, “Текстура”, я вибрав картинку, картинка для відображення ставиться  біля назви поля “Изображение”, виставлянням галочки.

Картинку звичайно що потрібно завантажити, в самому кінці адреса картинки по замовчуванню, картинка по замовчуванню знаходиться в папці програми, для того щоб поміняти картинку по замовчуванню на свою, клацаємо на іконку “Папка”, до речі ця іконка дуже  маленького розміру, тому де хто з вас може і не “второпати”, де саме знаходиться місце, щоб в налаштуваннях вибрати свою картинку для використання фону.

photoshow6

На фото нижче, показана іконка “Папка” жирною салатовою стрілкою, отож клацається на іконку “Папка”, і вибирається графічний файл. Після вибору файлу, кнопка “Открить” і замість картинки по замовчуванню, саме на цьому слайді, зявиться ваша картинка.

photoshow11

Передивляючись інші слайди, на яких вважаєте що потрібно помяняти фон, роботе ті самі операції.

photoshow7

Що далі, в принципі якщо ви вибрали створення слайдшоу з використанням шаблону, то там все виставлено, ви звичайно можите поміняти, скажем переходи, якщо вас не влаштовують. Все робиться просто, клацаємо кнопку “Переходи”, іконка зірочка, і вибираємо серед багатьох той який подобається.

photoshow8

До речі про “Основні налаштування слайдшоу”, не забудьте про них коли створюєте слайдшоу, оскільки в них виставляються наступні параметри, це довжина слайдів, і довжина переходів, виставляється в секундах, якщо їх не виставити, тоді програма створить зі своїми інтервалами часу, вони розраховані на тривалість ролика в мінуту, як для мене, то ролик  тривалістю  для слайдшоу тільки одну мінуту, вважаю замало.

photoshow9

“Основні налаштування слайдшоу”, в них виставляються наступні параметри, це довжина слайдів, і довжина переходів,

В загалі то, щоб би ви не додавали, любий елемет щоб додати до слайду, спочатку потрібно додати слой, додається слой клацанням на кнопку “Добавить слой”, після чого з випадаючого списку вибираєтья потрібний елемент.

photoshow10

Наприкла візьмем “3d – текст”. Спочатку кнопка “Добавить слой”.

Зрозуміло що підводимо кнопку до “слів 3d – текст”, клацаємо і переходимо на вкладку, щоб вибрати варіант “3d – тексту”, який найбільше нам приглянеться, і кнопка “Добавить на текст”.

Зявиться слово “Текст” посередині слайду, підводимо курсор миші на слово “Текст”, клацаємо і невідпускаючи клавішу, перетягуємо в потрібне місце.

Зліва де стоїть галочка біля слова “Градіент”, можна клацнувши на кольоровий прямокутник, вибрати колір, потім все зберігаємо, клацнувши кнопку “Сохранить”.

photoshow13

Крім “3d – тексту” можна додати такий елемент як “Анімований текст”.

Це і є на мою думку, можна так сказати і фішка програми, не в кожній програмі по створенню слайдшоу присутня така можливість. “Анімований текст”, додається аналогічно як і “3d – текст”, підвівши курсор миші на слова “Анімований текст”, і клацнувши, а в наступній вкладці робиться вибір анімованого тексту.

photoshow14

“Анімований текст” додається аналогічно як і “3d – текст”

Як самі бачите, для вашої творчості інструментів в програмі “тьма”, залишається тільки самому попробувати, після виставлення всіх налаштувань, і їх перегляду на плеєрі, йде збереження проекту.

Клацається кнопка “Создать” і в новій вкладці вибираємо що саме, наприклад відео для публікацій в інтернеті, підводимо курсор миші і клацаємо  на кнопку “Создать видео для публикаций в интернете” знизу підсказка (наприклад відео для YouTube).

photoshow15

Уточняємо який формат потрібний, а саме відео для розміщення на сайті, звісно що якомога менший розмір потрібний, для мого прикладу це відео яке потрібно для каналу YouTube, отож сама верхня кнопка, далі знову вкладка в котрій вибираємо відеохостинг.

photoshow16

photoshow17

Клацається  YouTube, і бутласка вибір розміру, “720р” цілком достатньо, можите і більше, кнопка “Далее” а дальше назва відеоролика, вказати місце де його потрібно зберегти, і все слайдшоу створене, вам залишається тільки переглянути і насолодитись. Як не як, а слайдшоу і справді круті получаються, з програмою “ФотоШОУ PRO”.

photoshow18

вибір розміру, “720р” цілком достатньо,

Ну що ж пора закруглятись, зрозуміло що “Nero Video” це редактор, і якщо брати конкретно створення слайдшоу, то цей редактор цій програмі не конкурент, стосовно “Photodex ProShow Producer” — парився давніше вже правда з цією програмою, на мою думку складніша за “ФотоШОУ PRO”.

На рахунок самих слайдшоу, я до кінця ще не протестував “ФотоШОУ PRO”, тому не буду так явно ствержувати, в “Photodex ProShow Producer” слайдшоу виходили трошки крутіші, правда я використовував чужі готові проекти, все що в них потрібно було, це додавати свої фотокартинки.

Як для особистого, якогось там сімейного альбому “ФотоШОУ PRO”, вам підійде супер, а особливо для творчості, оскільки вона легша за продюсер, а без готового проекту в “Photodex ProShow Producer”, тим більше якщо взагалі відсутній досвід в створенні подібних елементів, немає сенсу і “рипатись”.

З  “ФотоШОУ PRO” вважаю кожен розбиреться, ну що ж, мабуть на цій публікації в цьому році і закінчеться, наступні плануються вже в новому році, можливо і про “Photodex ProShow Producer” появиться публікація, видалив  я вже цю “прогу”.

І видалив із за не потрібності, не було для чого застусовувати. Підсумки року який менає підводити не має сенсу, оскільки іх підвів коли блогу виповнилось два роки, а це було не давно, всього лише девятнадцятого грудня. 

Висновок:

ФотоШОУ PRO – завдяки цій нескладній в налаштуваннях програмі, самі спробуйте зробити і безкоштовно отримати фантастичні слайд-шоу, на цілком професійному рівні.

На цьому все, до зустрічі в “Новому Році”


user_97

На відео показано як завдяки цій нескладній в налаштуваннях програмі, можна самому зробити і безкоштовно отримати фантастичні слайд-шоу, на цілком професійному рівні. .


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *