Поточний час:
Сьогодні 23 липня, понеділок 2018 рік
Zura-Blog 3 роки 7 місяців 4 дня

Ваш ip адрес:54.224.103.239

Доброго дня!
Ви обновили сторінку в 18 : 14
Статистика

Кількість публікацій на блозі: 376
Кількість коментарів на блозі: 107
Кількість категорій на блозі: 18
Кількість міток на блозі: 28

Zura – Blog
Яндекс.Метрика UA TOP Bloggers

Post_96Привіт всім відвідувачам Zura-Blog, сьогодні розпочинаю розгляд ще одної чудової програми за допомогою якої ви зможите створити сайт швидко і легко. На початку ведення блогу в публікації “Веб-дизайн з чого найлегше розпочати” я писав про цю програму.

Власне завдяки програмі Incomedia WebSite x5 я зацікавився веб–дизайном.

Згодом коли почав відвідувати курси там застосовували іншу технологію CMS WordPress, тому про WebSite x5 прийшлось забути.

На даний момент достатньо як я вважаю для себе засвоївши двіжок Wordpress, а також навчився створювати сайти на самих кодах за допомогою редактора Adobe Dreamveawear мені спало на думку створити сайт і за допомогою програми Incomedia WebSite x5.

Приблизно рік пройшов з тих пір як я почав займатись веб — дизайном,  на початку навіть поняття не мав як створюють сайти, вважав що тільки способом пишучи коди в текстовому редакторі. Коли розпочави працювати в середовищі програми WebSite x5,  майже готовий сайт в мен виходило створити за тиждень, і без чиєїсь там допомоги, самостійно підключаючи різні елементи програми.

Тому цілком можу гарантувати тому хто відкрив цю сторінку і вперше хоче спробувати створити сайт самостійно, почніть з Incomedia WebSite x5. До речі серед всіх версій є і бескоштовна версія, функціональності якої для того щоб засвоїти створення сайтів даною програмою, цілком буде достатньо.

Я не буду зараз зупинятись на встановленні програми Incomedia WebSite x5, так і опис самої програми, оскільки характеристику програми було описано в публікації “Веб дизайн з чого найлегше розпочати вивчати ази веб–дизайну”. Бескоштовну версію програми ви зможите скачати з офіційного сайту, установка програми ніяких складнощів вам не принесе,  диск в котрий встановлюється програма, по замовчуванню це системний, а вибрати інший диск  такої можливості програма не надасть.

Судячи з того скільки відео присутньо на YouTube як працювати з цією програмою, цілком можна зробити висновок що  Incomedia WebSite x5 досить таки популярна програма для створення сайтів.

Після того як встановите програму клацаємо на іконку програми, і на на моніторі зразу появляється красивий і зручний інтерфейс. Кольори інтерфейсу на мою думку дуже красиво підібрані,  що викликало в мене бажання залишити цю програму, не видаляти після того як я сайт створив з іншою технологією, довгий час взагалі навіть не відкривав цю програму.

WebSite1

⇑Кольори інтерфейсу на мою думку дуже красиво підібрані

Ліва бокова панель — як і в Wordpress там розміщене меню програми.

Відео-підручник(відео-учебнік) – клацнувши на цей елемент ми перейдем на сторінку де розміщені декілька відеоуроків по цій програмі. Можна передивитись, відео професійне і по цих відеуроках цілком досить зрозуміло як створюється сайт на WebSite x5  

WebSite x5 Gallery WebSite x5  Templates — галерея програми коли  створите сайт можите відправити його в галерею програми і “Templates” готові шаблони для програми, в принципі після установки програми у вас буде достатньо шаблонів, якщо жоден не підходить вам клацаємо на WebSite x5  Templates і шукаємо на сайті авторів програми шаблон, якщо якийсь підійде вам завантажуємо в програму.

Для навчальних цілей, або з метою протестувати програму підійде любий.

WebSite x5 Answers  — клацнувши на елемент перейдемо на сторінку де розміщені відповіді на самі поширені запитання, в принципі як і в багатьох комерційних ресурсів мабуть і в компанії Incomedia присутня можливість задати в он–лайн режимі запитання. 

Що цікаво що на всі ці сторінки можна перейти крім “Переваги”(предпочтения) з центру інтерфейсу, досить грамотно якщо людина не часто працює з різними програми і може зразу не догадатись що розпочати роботу в програмі потрібно з бокової панелі, по любому зверне увагу на елементи в центрі у вигляді красивих предметів, клацне на одину з кнопок. Тим більше що під кожною кнопкою розміщене пояснення, для чого потрібен даний елемент. 

 

Дивимось на центр інтерфейсу, читаємо “Ласкаво просимо в Incomedia WebSite x5” “WebSite x5 простий і інтуативний почніть прямо зараз” “Щоб створити магазини, блоги, сайти про які ви мріяли, просто виконайте 5 кроків”
.  

5 кроків  попробуємо клацаємо на  “Предпочитения” в центрі появилась вкладка, “Папка проектів” по замовчуванню системна мене не влаштуває тому поміняю на іншу, натискаємо рядом на іконку яка позначає папку і вибираємо папку в якій ми хочимо щоб в нас були розміщені проекти.

WebSite2

⇑ виставте папку в якій будуть зберігатись ваші проекти

“Проверять наличие обновлений при запуске програмы”  – мені не потрібно галочку знімаю, якщо відсутня то не ставлю.

“Обновлять файлы предосмотра при работе над проектом”

“Обновлять страницы по мере внесения изменений” мені також не потрібно, всі дії я надаю перевагу виконувати вручну. Якщо хтось бажає щоб виконувались автоматично ставимо галочку.

Нижче інформація про порт який ви вибираєте, ІР–АДРЕСА мене влаштовує клацаю ОК.

Все виставлено залишається розпочати роботу клацнувши кнопку “Пуск” яка розташована знизу справа.

Клацаємо “Пуск” і переходимо на сторінку з якої розпочинається створюватись сайт. Перша сторінка це вибір проекта, збоку меню,  на фото нижче меню виділене червоним квадратиком, це і є тих пять кроків по яких як ствержують автори програми ми зможимо створити сайт.

WebSite3

⇑сторінка з якої розпочнемо створювати сайт

Як ви бачите на фото в мене знизу розміщені три проекти, якщо ви вперше відкрили програму то у вас  проектів не буде тому залишаємо галочку “Создать новый проект” і натискаємо “Далее”.

Зверніть увагу на кнопку “Імпорт”, ця кнопка дозволить завантажити проект який відсутній в архівах програми, на сайті Incomedia присутньо ще більше проектів, там ви маєте також можливість спочатку вибрати шаблон, потім завантажити його на свій компютер, а звідтам за допомогою кнопки “Імпорт” перенести проект в програму. 

Перший крок — “Загальні налаштування”

WebSite4

⇑”Загальні налаштування”

На першому етапі задаються загальні налаштування

  • вказуємо назву веб–сайту 
  • вказуємо автора веб–сайту 
  • вказуємо адресу веб–сайту — якщо у вас є в наявності доменне імя, вказуєте його і якщо плануєте на хостингу розміщувати сайт створений програмою  WebSite x5.
  • опис сайту — вказуєте про що ваш сайт, коротеньки опис з декілька там трьох семи слів.
  • Ключові слова — слова які автоматично зчитуються пошуковими роботами ДЛЯ ІНДЕКСАЦІЇ сторінок сайту , саме по цих словах ваш сайт будуть шукати в пошукових машинах, наприклад якщо тематика сайта про веб–дизайн вказуєте слово “веб–дизайн”.

Мова контента — української не має вибираємо російську.

Перед тим як натиснути “Далее” зробимо ще деякі налаштування, зверху справа розміщена кнопка “Експерт” яка виведе нас на сторінку яка надасть нам можливість зробити ще деякі налаштування, якщо ми хочимо іменно цей сайт розміщувати на хостингу.

Якщо мета сайту навчальна, то натискаємо  “Далее” і не клацаємо “Експерт”  бо  налаштувані і які роблять в вкладці “Експерт”   потрібні скоріше для сайтів які збираються розміщувати на хостингах.

Вкладка “Експерт” зверху вказане пояснення для чого вона потрібна, для оптимізації, додавання кодів лічильників, потрібно для служб статистики, які будуть показувати кількість відвідувань сайту.

Пользовательский код — вказуєте де ви будите розміщувати код, вибираєте де іменно в якому полі клацнувши на позначку і з випадаючого списку. Можна залишити перед закриваючим тегом “head”, тут все залежить від майбутньої кнопки лічильника, якщо кнопка не видима і не відображається на сторінці, то звичайно можна прописати код на сторінці будь де.

Чуть дальше позначка означає гугл аналітікс, це служба яка надасть код лічильника, вважається самою популярною, клацаєте і переходите за посиланням на сторінку гугл аналітікс, реєструєтесь і отримуєте код.

Для того щоб отримати код лічильника, потрібно зареєструватись і активувати дані, в принципі на любому ресурсі який надає подібні послуги. Крім   гугл аналітікс служб що надають такі послуги багато це і яндекс метрика, і ліве інтернет, хіт уа. Вибір за вами.

Мета тег для розпізнавання в гугл вебмайстер централ, клацаємо на позначку і переходимо на сторінку для веб-майстрів. 

Нижче поле в яке ми копіюємо код. Далі галочка проставлена “Автоматически создать карту сайта” корисна функція її залишаємо. “Включить защиту html–кода” означає що ніхто не зможе передивитись html–код з браузера, можна також виставити галочку. Тут не дуже обовязково тому що хоча з браузера можна передивитись html–код проте зміни ніхто з браузера зробити не зможе, і не зможе нашкодити сайту.

Але якщо у вас буде розміщений код якогось цінного скрипта, щоб хтось його собі не перейняв можна виставити цю галочку, тоді цей скрипт як сам код  html передивитись буде не можливо.  В принципі все виставлено, початкові налаштування зроблені, дальше на вас чекає вибір шаблону. Клацаємо кнопку “Далее” і переходимо на сторінку на якій розміщено достатньо шаблонів для вибору.

Якщо жоден вам не підійде, в такому разі перейдіть на сайт програми і там можливо знайдете для себе потрібний. Завантажити проект в програму робиться за допомогою кнопки “Імпорт”.

WebSite5

⇑Вибір шаблону

Як вибрати шаблон в прогамі Incomedia WebSite x5, натискаємо на позначку вверху, де пише “Всі категорії” далі з випадаючого списку вибираємо категорію. Або  залишаємо “Всі категорії” і передивляємось всі шаблони прокручуючи колесо миші.

Цікава деталь. Рядом з позначкою “Всі категорії” стоіть позначка “Горизонтальне меню” це означає що всі шаблони які знаходяться на сторінці тільки з горизонтальним меню, можна натиснути на позначку і вибрати шаблон з вертикальним меню, якщо замість на місці де мав би бути шаблон а ми шаблону не бачимо то це означає що його елементи не входять до даних налаштувань.

Наприклад якщо налаштування “вертикальне меню” то ми бачимо тільки шаблони з вертикальним меню, а там де замість шаблону присутній водяний знак “Фотоапарат” означає що шаблон з “горизонтальним меню” тому він не відображається.

Я спочатку подумав що із за якоїсь не зрозумілої причини шаблони просто відсутні в папці програми і їх потрібно дозавантажити, а виявляється причина інша. Це ще один плюс авторам програми, де все чітко продумано і нічого лишнього.

Шаблонів в Incomedia WebSite x5 дуже багато думаю щось підходяще знайти можна, в принципі присутня можливість самому створити свій власний шаблон, для цього натискаємо “Додати новий” потім кнопка “Редактировать”

На цьому буду закінчувати публікацію присвячено ще одній прогамі для створення сайту, в наступних постах буде продовження як створити сайт з програмою Incomedia WebSite x5. 


user_97

Публікації присвячені створенню сайту в програмі Incomedia WebSite x5.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *