Поточний час:
Сьогодні 22 липня, неділя 2018 рік
Zura-Blog 3 роки 7 місяців 3 дня

Ваш ip адрес:54.225.32.164

Доброї ночі!
Ви обновили сторінку в 4 : 03
Статистика

Кількість публікацій на блозі: 376
Кількість коментарів на блозі: 107
Кількість категорій на блозі: 18
Кількість міток на блозі: 28

Zura – Blog
Яндекс.Метрика UA TOP Bloggers

whathdayПривіт всім відвідувачам Zura – Blog, сьогодні до вашої уваги скрипт написаний мовою програмування JavaScript, призначення скрипта визначати і показувати кількість днів, які пройшли з моменту встановленої вами в коді скрипта дати.

Яку інформацію можна отримати за допомогою цього скрипта, для прикладу візьмем ваше день народження, скрипт вирахує і покаже на сторінці скільки пройшло днів, з того часу коли ви народились.  

В загальному якщо вам потрібно щоб на сторінці відображалась така інформація як кількість днів, візьмем для прикладу якусь організацію, тоді скрипт покаже скільки днів існує ваша організація, ну або фірма.

Для цього потрібно буде, тільки в рядку коду скрипта виставити дату, для того щоб скрипт знав з якого моменту рахувати дні, ну і звісно що виставити текстове значення, який текст повинен вказуватись, або скільки днів існує ваша фірма, або скільки днів пройшло з моменту вашого дня народження, або скильки днів вашому сайту, і т.д.

Скрипт який вираховує дні з початку встановленої дати

<script language=JavaScript>
<!--
d0 = new Date('December 19, 2014');
d1 = new Date();
dt = (d1.getTime() - d0.getTime()) / (1000*60*60*24);
document.write('Zura - Blog існує : <B>' + Math.round(dt) + '</B>-й день.');
-->
</script>

Що потрібно, щоб така інформація показувалась на сторінці вашого сайту. Звичайно що скопіювати код вище, і вставити в місце, яке ви вибрали для показу такої інформації на вашій сторінці.

В третьому рядку виставити потрібну дату,

d0 = new Date(‘December 19, 2014’);

а в шостому свое значення

document.write(‘Zura – Blog існує : <B>’ + Math.round(dt) + ‘</B>-й день.’);

і все, обновити сторінку щоб провірити чи є результат.

Screenshot_1

Мабуть ця публікація сама коротша на блозі, але й справді більше нічого вже добавити на рахунок скрипта, ну що ж в такому разі напишу пару слів:

на рахунок футболу


На вулиці вже справжня весна настає, на жаль для любителів футболу, ця “весна” вже закінчилась, вилетів з єврокубків єдиний представник нашої премєр ліги. Прикро звичайно, але що поробиш, хтось вважає що причина це стадіон не фартовий, та й грали дуже “гнило”, не знаю, можливо.

Але основна я вважаю, це звісно що суддя, і тут то в багатьох думка така, що не кваліфікований, мовляв не може арбітр який судить низького рівня чемпіонат своєї країни, бути кваліфікованим арбітром.

Цілком погоджуюсь, оскільки практика суддівства на високому рівні в такому випадку відсутня, але тут ще можна і таку річ добавити, якщо прикинути, то рік назад була аналогічна ситуація, також арбітр видумав одинадцяти метровий. І з якої країни арбітр, поляк, а в вчорашньому матчі, хто — словенець.

І вся фішка в тому то, що засуджує в основному наші команди, чех, словак, поляк, або словенець, і тут кваліфікація ні до чого, який би “тупий” арбітр не був, кожен знає що на останніх хвилинах призначають одинадцятиметрові тільки очевидні, а не дуже сумнівні.

Так що висновок один, причина не в кваліфікації, а в заздрощах, (ну не має в нас команди на цій стадії турніру, а чого в них має бути, ні не “проконає”, ось вам, від щирого словенського серця бутласка прошу пенальті), все вірно, бо арбітру то що буде, ну помилився, або по прикалювався, ну нічого страшного, поговорять і все, а “грошики” ж то йому всерівно нарахують.

Тут то і виявляється тупість уєфа, ❓  візьмем навіть такий факт, якщо людина погано виконала якусь роботу, то скажіть, хтось за таку роботу заплитить, звісно що ні, а чому тоді футбольним суддям платити за халтурне суддівство, по суті то, для чого ім платити, щоб знову так добряче судили.

Так що все вірно, оскільки для чого арбітру тоді добре судити гру, перереживати якщо напартачить, оплата ж за матч всерівно буде, можна  як я хочу 😛 , або як попало, вгадав не вгадав одинадцятиметровий, подумаєш діло велике, всерівно суддівство то оплатять.  ❗ 

Буду  закруглятись, до зустрічі !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *