Поточний час:
Сьогодні 23 липня, понеділок 2018 рік
Zura-Blog 3 роки 7 місяців 4 дня

Ваш ip адрес:54.224.103.239

Доброго дня!
Ви обновили сторінку в 18 : 15
Статистика

Кількість публікацій на блозі: 376
Кількість коментарів на блозі: 107
Кількість категорій на блозі: 18
Кількість міток на блозі: 28

Zura – Blog
Яндекс.Метрика UA TOP Bloggers

Post_86Привіт сьогоднішня публікація буде стосуватись ще одної технології, яку застосовують в розробці сайту. Це мова програмування JAVA. Мова програмування JAVA доволі складна мова, її в принципі можна використовувати в багатьох випадках.

Власне на мові програмування  JAVA можна написати цілий сайт. На Zura–Blog в області горизонтального меню розміщена сторінка з назвою JAVA, на якій викладені основні визначення JAVA, а також вказані найбільшрозпоширені способи використання даної мови в інтернеті.

JAVA — це обєктно–орієнтована мова програмування, розроблена Джеймсом Ослингом і запущена в 1995 році в якості одного із ключових компонентів платформи JAVA Sun  Microsystems.

Cинтаксис мови взятий в більшості з мови програмування С++ і С, про те  JAVA має більш простішу обєктивну модель і більш низький рівень обєктів.  JAVA – додатки як правило трансліровані в байт–код (довжина кожного коду операції — один байт). Який може бути оброблений любою віртуальною машиною  JAVA (Java Virtual Mashine. JVM) незалежно від компютерної архітектури.

Першочергово реалізація посилань на компілятори  JAVA,  віртуальних машин і бібліотек класів, була представлена компанією Sun в 1995 році. В травні 1997 року разом з   JAVA  Communitz Process Sun розробила технологію JAVA згідно з GNU General Public License. Інші компанії також шукали альтернативи технології запропонованої  Sun як GNU Compiler, для JAVA і GNU Classpath.

Виникнення  JAVA  

Джеймс Гослінг почав розробляти проект мови програмування  JAVA   в липні 1991 року, для використання його в одному із своїх багаточисельних проектів set – top box. Мова спочатку називалась Oak “Дуб” на честь дуба, який ріс перед офісом Гослінга, але в кінці вибір був зупинений на   JAVA, назва була вибрана із списку випадковим чином.

Гослінг вирішив запропонувати як додаток до віртуальної машини, яка буде мати стиль С С++. Sun випустила свій продукт під іменем  JAVA 1.0. Девіз звучав ( пишеш один раз запускаєш всюди). Слід відзначити і налаштовану безпеку, яка дозволяє використовувати межу на рівні файлів доступа.

Більшість веб–браузерів  володіли можливістю запускати  JAVA– аплети (програмні компонети в двоїчному коді які виконуються в вікні браузера) на веб–сторінках. Завдяки всьому цьому  JAVA в дуже короткий час стала дуже популярною мовою.

В грудні 1998 року появилась  JAVA 2. Нова версія пропонувала більшість конфігурацій, створених спеціально для різних типів платформ, наприклад JDEE додаток типу enterprise в той же час як stripped+down Sun МE  був придуманий для мобільних платформ. 

Sun переімінувала нові версії JD2 наступним чином: JAVA EE; JAVA ME; JAVA SE;  

JAVA залишається стандартом, яким керується  JAVA Community Process (процес який дозволяє заінтересованим лицям приймати участь у формуванні майбутніх специфікацій JAVA). Sun запропонувала більшість частин JAVA безкоштовно, незалежно на статус власника програмного забезпечення. Доходи від JAVA поступають за рахунок продажі спецалізованих продуктів, таких як Enterprise Java System.

13 листопада 2006 року Sun запустила декілька програм JAVA в виді програмного забезпечення, з відкритим вихідним кодом під ліцензією  GNU General Public License (ліцензія на вільне програмне забезпечення).

8 травня 2008 року Sun завершила процес, який зробив придатним для використання всі коди ядра JAVA, з умовою розпоширення вільного програмного забезпечення з відкритим кодом, крім невеликої частини коду, на яку  Sun розширює свої права.

Принципи мови JAVA

Розробляючи мову спеціалісти керувались пятьма завданнями, які були перетворені в наступні принципи. 

⇒ простота в використанні, обєктна орієнтованість і легкість вивчення

⇒ надійність і безпечність 

⇒ незалежність від архітектури 

⇒ можливість інтерпретації 

⇒ інтерактивність і динамічність

Для того щоб зрозуміти як працювати з мовою  JAVA, необхідно в першу чергу познайомитись з платформою і характеристикою цієї мови.

java bytecode

Можливість JAVA виконувати свій код на любій із підтримуваних платформ, досягається за рахунок того що її програми транслюються в проміжне уявлення, яке називається байт кодом. Байт код може інтерпретуватись в любій системі, в якій присутнє середовище виконання   JAVA.

Значна кількість ранніх систем, в якій вводилась можливість незалежності від платформи, зіштовхувалась з недостатком заключеному в зниженні продуктивності.

Байт код легко переводиться безпосередньо в рідні машинні коди, незалежно на те що в JAVA використовується інтерпретатор при якому досягається дуже висока продуктивність. Інструкції java bytecode похожі  з інструкціями машинного коду, але призначені для віртуальної машини і створені спеціально для апаратного власника.

Кінцеві користувачі приміняють як правило Java Runtime Environment ( JRE конфігурація віртуальної машини, необхідна для виконання  Java додатків) встановлену як правило на власному компютері для додатків  Java або в веб боаузері для Java аплетів.

Віртуальна машина Java (Java Virtual Machine)  це ключовий компонент платформи Java, представляючий собою віртуальне середовище, віртуальний компютер з характеристиками нопмального компютера (реєстром, кодами, набором інформації) який керує додатками Java.

Віртуальна машина Java (Java Virtual Machine) інтерпретує і виконує байт код Java, передчасно створений із початкового тексту Java програми компілятором Java.

Стандартні бібліотеки  Java

Бібліотеки в терміні мов програмування це ресурси програмного забезпечення, які потрібні мові для функціонування.  Java використовує такі бібліотеки, які зберігають спеціальні директорії, в папці додатку  Java. Звідтам вони завантажуються кожен раз, коли ініціалізується додаток  Java. Стандартні бібліотеки  Java забезпечують загальний доступ до конкретних функцій  Java, які реалізують основні можливості мови.


user_97

Більше матеріалів по мові програмування  розміщено на сторінці з назвою JAVA, на якій викладені основні визначення JAVA, а також вказані найбільшрозпоширені способи використання даної мови в інтернеті.

Посилання на сторінку:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *