smailesПривіт всім відвідувачам Zura – Blog, в сьогоднішній пубдікації буде говоритись про те, як поміняти старіші смайлики, на новіші, і сучасніші.

В основному ця публікація стосується тих відвідувачів, хто для свого сайту використовує вже смайлики в коментарях, правда старіші версії смайликів.

В кого присутні попередні версії смайликів, новіші смайлики звичайно що виглядають красивіше, і сучасніше.

І без зайвих запитань зрозуміло, що мабуть кожен з вас мав би бажання, якщо присутня така можливість, тоді поміняти свої старі смайлики на новіші. Така можливість звичайно що є, з таким завданням впоратись дуже легко, і впорається думаю кожен з вас.

В пинципі смайлики можна поміняти не тільки новіші на старіші, а також візьмем для прикладу і таку ситуацію, як можливо якийсь і з новіших смайликів вам не подобається, в звязку з тим що на одному  сайті ви побачили ще кращий, і ви би хотіли щоб саме цей смайлик опинився на вашому.

Справитись з таким завданням щоб отримати такий смайлик, тай взагалі, отримати в себе на сайт любі смайлики надзвичайно просто, отож далі вже описую яким способом.

Спочатку для цього бажано створити любу папку, в котру ви перенесети нові смайлики, взагалі то бажано для зручності, але в принципі і не обовязково.

Далі в самому низу сторінки на Zura – Blog, там знаходиться поле для коментарів, там відображаються новіші смайлики, хто з вас частіше заходить на блог, той мабуть побачив, що смайлики стали інші. Звісно що новіші смайлики, і ефективніші, і красивіші, і безперечно що краще виглядають.

smilies1

новіші смайлики, і ефективніші, і красивіші, і безперечно що краще виглядають

smilies2

Отож вибираєте любий смайлик, який вам сподобався, відкриваєте створену папку, щоб вона відображалась в самому низу на моніторі, і потім підводите курсор миші до смайлика, клацаєте на смайлик, і не відпускаючи клавіші перетягуєте смайлик в папку.

smilies3

Перетянувши смайлик в свою папку, відпускаєте клавішу, після чого появиться смайлик з назвою, назва в більшості випадків буде співпадати з назвою вашого старішого смайлика, якщо не буде, то просто даєте назву новішому смайлику, таку саму, як назва старішого смайлика.

smilies4

перетянувши смайлик в свою папку, відпускаєте клавішу

smilies5

Таким чином перетягуєте ті смайлики, які вам сподобались в створену раніше папку, і далі залишається їх доставити в потрібне місце, це в папку яка знаходиться на вашому сайті, і в тій папці знаходяться старіші смайлики.

Де знаходиться потрібна папка на сайті, шлях в принципі повинен бути одинаковий для всіх, спочатку знаходите кореневу папку вашого сайту, а в ній шукаємо папку “wp-includes”, в папці “wp-includes” папку  “images”, в папці “images” папку “smilies”, і в папці “smilies” знаходяться ваші смайлики.

wp-includes ⇒i mages ⇒ smilies

Відкриваєте папку і перевіряєте назву смайликів, якщо назви нових смайликів співпадають з старими, тоді переміщуєте нові смайлики в папку “smilies”, якщо котрась з назви нових смайликів не співпадає з назвою старого смайлика, тоді назву нового смайлика міняєте на назву старого смайлика, і дальше так само переміщуєте в папку “smilies”.

Таким чином все це робиться, і також якщо котрийсь з смайликів на якомусь іншому сайті вам сподобався більше ніж ваш новіший, тоді копіюєте його, і просто міняєте назву того смайлика на ту назву смайлика, що був присутній у вас в папці “smilies”, оскільки саме така назва прописана у вас в коді, а потім перемістивши в папку, таким чином міняєте смайлик.

І все готово, браузер зразу звісно що у вас буде на вашій сторінці відображати старі смайлики, це звязано з кешем, якщо вам кортить відразу побачити нові смайлики, тоді або повністю очищаєте історію браузера, або передивляєтесь результат в іншому браузері, з якого рідко заходите на свій сайт.

Я в загалі то користуюсь пятьма браузерами, найчастіше це “Opera” і “Mozilla”, остальні в мене портативні, це такі які не потрібно встановлювати в систему, і можна встановлювати на флешці, звісно що з них дуже рідко заходжу на свій сайт, тому в них відразу появився результат, з новими смайликами.

Якщо ви користуєтесь одним браузером, то просто потрібно очистити історію, і коли будете чистити історію, обовязково поставити галочку біля пункту “Очистити кеш і куки”.

Ну або не звертати увагу, і через деякий час, це пару днів, максимум тиждень, уже на вашому браузері будуть відображатись новіші смайлики.

Як би там не було, відвідувачі всерівно будуть бачити нові смайлики відразу після того як ви їх поміняєте в папці. Ну що ще добавити по смайликах, в принципі майже нічого.

Хоча, можливо хтось з відвідувачів хотів би  щоб в нього в публікаціях смайлики відображались в коментарях, але є проблема, як так зробити щоб смайлики появились в коментарях не знає, в принципі тут варіантів може бути декілька.

Існуть і спеціальні плагіни для встановлення смайликів, можливо і в шаблоні також присутня можливість використовувати смайлики, мій шаблон хоч і не скачаний з ресурсів призначених для шаблонів, а створений мною, точніше програмою для створення шаблонів, але саме для смайликів, ніяких плагінів мені встановлювати не прийшлось.

В мене щоб появились смайлики в коментах, мені потрібно було тільки виставити галочку, в налаштуваннях саме шаблону.

В цілому викладу в цій публікації, яким чином у мене появились смайлики, не знаю, чи в кожного таким способом появляться смайлики, читав на деяких сайтах, по веб дизайну, що для того щоб появились смайлики в коментах, потрібно було ще й вносити зміни в кодах.

Мені зміни вносити в кодах не прийшлось, для цього підвівши клавішу в лівому боковому меню до функції “Зовнішній вигляд”, з випадаючого списку обирається пункт “Theme Options”, клацається, щоб перейти в вкладку для налаштування.

smilies6

“Зовнішній вигляд”, з випадаючого списку обирається пункт “Theme Options”

В вкладці потрібно знайти поле для налаштувань коментарів “Comments”, і в цьому полі біля тексту “Use smilies in comments”, виставляємо галочку в полі “Yes”. Звичайно не забути зберегти зміни.

smilies7

в полі біля тексту “Use smilies in comments”, виставляємо галочку в полі “Yes”

Смайлики звичайно на вигляд були не супер, прийнявся я не щодавно шукати можливість, щоб смайлики скажем жартуючи, якось їх модернізувати, ну і коли шукаєш, звичайно що знаходиш. І справді, все дуже просто як виявилось, смайлики скажем обновились, і замість старих появились нові.

Ну і на цьому буду закруглятись, до зустрічі !


На відео показано як додати і поміняти смайлики для коментарів і публікацій