Post_2aВ цій публікації вискажу свою точку зору  про те з яких програм найлегше розпочинати створювати сайти, на даний момент шукаючи інформацію в різних інтернет джерелах натрапив на цікаву програму web page maker.

Сам я до речі розпочинав спроби в створення сайту з програмою Incomedia WebSite X5, і з даною програмою в мене досить добре виходили сайти.

Цей сайт створений на CSM WordPress  в цій публікації  як я і обіцяв продовжую втілювати свою ідею, публікуючи свої перші спроби в веб дизайні, і хтось з вас  читаючи цей блог можливо знайдете для себе щось корисне,  комусь можливо ці публікації і пригодяться.
Сьогоднішня публікація буде стосуватись такої тематики, саме з яких програм найлегше починати засвоювати ази веб–дизайну . 

Поради, поради, поради!  А  що ж корисного може порадити початківець, скаже дехто. 

Відповім, початківець  скажем  в веб-дизайні, а в цілому, на рахунок роботи на компютері я далеко не новачок,  з офісними програмами достатньо доводилось попрацювавти коли писав курсові, і створював презентації, і з графічними редакторами знайомий і  в програмуванні деякі навики присутні. 

Передивляючи  РНР-коди,  бачу що мені де що  там зрозуміло, та й саме головне як я зрозумів в розробці веб сайтів,  це вміти знайти інформацію.

Ну а тепер головне питання нашої публікації, про те з чого найкраще розпочинати створювати свій перший сайт, і з чого я сам починав.

Перед тим як створити власний сайт я перепробував пять програм, програм написаних для розробки сайтів існує дуже багато, і серед багатьох, прочитавши значну кількість відгуків, і попробувавши на практиці як кожна з цих програм працює, дам коротеньку характеррстику таким програмам як Incomedia WebSite X5, СMS WordPress, Web page maker, Adobe Muse, а також пару слів про мову розмітки  НTML.

Incomedia WebSite X5


101112

Саме з  Wordpressa почнуть вам більшість радити, і я цілком згідний, бо  насправді легко засвоюється. Але крім WordPress роскажу вам про ще один непоганий варіант, де як багато вважають, сайт створити може навіть просто чайник у всьому.
Як ви вже мабуть догадались, глянувши на назву розділу вище, мова піде про програми від Incomedia WebSite X5. Їх є пять видів від безкоштовної до вартістю в 200$.
Самі автори вихваляють, що сайти на цій програмі можна не тільки створювати на любу тематику, починаючи від блогу і закінчуючи інтернет магазином, шаблонів до цієї програми також обіцяють безліч, і говорять що вони досить такі суперові, ну незнаю чи суперові але нормальні, і  що це найпростіший спосіб для створення професійних веб-сайтів, блогів та Інтернет – магазинів.
В цілому цілком з ними погоджусь, почитавши відгуки з різних джерел, справді пишуть що так, я також розпочинав з цієї програми, порівняно з wordpress  вона мені легше давалась, але не така вона вже і простенька.
Самі дизайни сайту, насправді у мене получалися непогані.
 
Програма вважаю коштує того щоб на неї звернути увагу. У самій  програмі  присутньо достатньо шаблонів, також самі автори програми пишуть що можна додавати свої. Як для мене це плюс.
Свій власний шаблон на Incomedia WebSite X5 я створив, цей дизайн сайту створений не цією програмою,  тому  повністю як працювати з Incomedia WebSite X5 не знаю,  коли попрацюю обовязково ще напишу про її функціональність. Повністю опишу яка вона ” на смак” .
 
Знизу два  відгуки, ініціали самх авторів я видалив,  чудова порада початківцю   читати  відгуки, перш ніж щось встановлювати.
5 апреля 2013
Сайт сделал давно, но в пиратской версии программы. В пиратской версии невозможно обновлять. Сайт приходится переделывать сразу от начала и до конца. Вот цена упала и купил лицензию. Для меня это лучшая программа для создания сайта и новых версий не хочу. Полностью устраивает 8-ка тем более по такой цене
16 декабря–100% пользователей считают этот отзыв полезным
Плюсы: Простота
Минусы:Отдельные глюки
Добавлю від себе глюки в мене виникали після того як почав міняти назву сайту, і ключові слова сайту, якщо всі налаштування виставити зразу глюків в мене не було

Я  ропочинав саме з Incomedia WebSite X5, побачивши рекламне посиланя на одному з ресурсів, прочитавши багато різних відгуків, зацікавило. І завдяки саме цій програмі я і зацікавився веб дизайном.

Сайт на ній створювати легко і цікаво з досить класними дизайнами, і часу на засвоєння програми в мене зовсім мало пішло, переглянувши лише одне стартове відео яке пропонують самі автори. В мене за тиждень получився сайт.

Якщо сайти від Incomedia WebSite X5 викладати в інтернет то появляється одне но, стосується воно звісно піратських копій.

Як я прочитав з коментарів на шаблоні може появитись текст, що у вас незареєстрована (або якась інша там) версія програми, і основне це те що дуже тяжко потім додавати сторінки до сайту, після того як готовий сайт перенести на хостинг, можна тільки я так зрозумів запустити готовий сайт, але потім краще вже не вносити зміни.  

Зрозуміло, що тільки такий варіант не дуже  підходить, не знаю можливо з часом  появляться версії, які будуть виправлені, і тоді все буде працювати “Ок”,  коли дізнаюсь, якщо такі існують  то обовязково опублікую.

На рахунок лінцензїй, пишуть якщо ліцензійна то працює добре, без нарікань проблем з додаванням матеріалів до сайту не виникає, і взагалі дуже добре працювати з Incomedia WebSite X5 на власних серверах програми.

Я розпочинав з бескоштовної версїї, тому маю підписку з авторами програми,  зараз на даний момент мені пропонують досить не погані знижки.

Тепер про саму установку немає значення якої версії, встановлюється  просто, головне  завчасно покласти галочку, заборонивши їй вихід в інтернет, після установки саму програму заблокувати брендмауером.

Також існує і бескоштовна версія програми, саме з такою  версією я зробив щось схоже на сайт, точніше сайт з сторінками получився непоганий, правда з шаблоном де що застарілим.   

Все про Incomedia WebSite X5, кому потрібно більше інформацій про програму, зокрема як працювати з програмою, посилання на публікації нижче.

user_97

 

прочатавши про всі ті можливості які присутні в платних версіях цієї програми, я зробив для себе висновок що на csm wordpress їх можна знайти  набагато більше, як бескоштовних так і платних.

СMS Wordpress


32

Ну а тепер про wordpress. Почавши серйозніше цікавитись сайтобудуванням, шукаючи інформацію в інтернет мережі, зразу кидається в очі  його популярність, тому можна і нікого не переконувати. Починати потрібно саме з СMS Wordpress.

Основне  звичайно  що легко засвоюється, під wordpress написано багато різних додатків, вони постійно оновлюються, і дуже дуже багато різної інформації, багато блогерів пишуть свої пости на WordPress.

Сам  я також   вважаю  слід розпочинати все ж таки з wordpress, якби там не було найпопулярніши СMS в світі, дуже підходить для блогу.

На ньому коли вчився створювати сайти, в мене все добре получалось. Навіть получився хороший тренувальній сайт для інтернет-магазину, та і перечитавши безліч  публікацій думаю з wordpress можна створити любий сайт.

Про НTML


5

НTML вивчати  вважаю мабуть потрібно,   на початку можна повністю обійтись без неї. Чи варто розпочати спочатку  вивчати НTML мову, я категорично скажу ні, так як  мова розмітки не складна, і з часом  можна легко вивчити як захотіти.

Для створення сайту на WordPress, мені вона була майже не потрібна. Сам особисто я зараз практикуюсь, створючи сайт на одній лиш мові  НTML. Результат хоч і получається, правда  поки що з  Wordpress не порівняти.

Мені особисто задоволення від потрачених зусиль приносить тільки результат. І підрахувавши все за і проти скажу,  ніяк не зробиш кращу сторінку на самій html, ніж на wordpress, чи навіть на любій з цих програм.

Web page maker


1

Web page maker верія  англійська, але присутній русифікатор,   саму програму чомусь майже ніде не можливо було знайти, я  все таки її знайшов, і скажу не дарма, хороша програма в майбутньому пригодиться,  і якщо порівнювати з Incomedia WebSite X5  яка з них легше дається, різниці аж такої особливої я не побачив.

Хоча сайт кращий получився з Incomedia WebSite X5.

Установлюється  Web page maker на компютер досить легко, звичайна інсталяція, тільки вписуєш код, а з русифікатором мав проблему.

По установці писалось, що русифікатор треба додати в папку  з встановленою програмою. Не спрацьовувало,   поки не перемістив його в папку програми розміщену  в диску С.

Основна частина програми в мене на другому диску розміщена, хоча місця на системному диску в мене багато, а тепер майже всі рекомендують ставити програми саме в системний диск, всерівно я ставлю в інший, привичка ще  від windows xp, тому щоб покласти русифікатор мені прийшлось почухати маківку, адже без нього ніяк не обійтись, коли не володіеш англійською досконально.

Достатньо легко засвоюється. Не глючить.

Сайт в мене на ній  хоч і вийшов, але   бідний, можна сказати на  вид  первісний, похожий на сайт там з якихось 90-х років. Зрозуміло  що з нею мені треба ще попрацювати, головне на відгуках пишуть що  працює без пролем .

Adobe Muse


 25

А тепер про Adobe Muse, навчитись працювати з цією програмою поставив завдання репетитор, ох і прийшлось з установкою помучитись.

Спочатку одну ставив не  поставилась з першої спроби, а файли залишились після деінсталяції, прийшлось чистити реєстр. З другої спроби встановилась, але почались  глюки на компютері, видалив її, але глюки не пройшли, прийшлось знову тратити час на те щоб все повністю, почистити, спробував другу поставити, правда з іншого  ресурсу.

Встановилась нарешті,  відкрив спробував щось зробити на ній, як говориться  і облом  зразу, складно, як говориться “перший блін вийшов комом,,,” що ж без пошуку додаткових матеріалів не обійтись.

Знаю сам, що установка програм від adobe як завжди відрізняються складністю.

Ще з нею обовязково попрацюю. Відгуки також схвальні, але мабуть на даний момент вистачить WordPress.

Висновок

Висновок звісно кожен сам для себе зробить, і що йому краще підходить, як що до мене то сайт чи блог  краще починати вчитись створювати на WordPress.

Навіть Інтернет-магазин на цій платформі в мене  не погано получився з плагіном vp-shop, хоч це  блогова платформа, але на даний момент під СMS Wordpress написано як я вже зазначав значна кількість  плагінів.

Що до порад взагалі  чайнику, який ще зовсім не пробував працювати ні з сайтобудуванням, можете спробувати  скажем як  я, почнати  з  Incomedia WebSite X5, хоча б якийсь сайт зробити полюбому у вас получиться.

Потім коли побачите як виглядає саме ваш сайт, появиться мотивація зробити якийсь складніший проект, зрозумієте чи складно займатись веб–дизайном для вас чи ні, я вважаю не складно буде, у вас появиться стимул, а дальше  з вордпрессу до прогресу