RSS-лічильникПривіт всім відвідувачам Zura — Blog, в сьогоднішній публікації до вашої уваги, продовження встановлення в себе на сайті RSS підписки для відвідувачів, за допомогою сервісу FeedBerner.

Минула публікація закінчилась на налаштуванях вибору часового поясу, це вибір проміжутку часу, через який на електронні адреси ваших підписників повинні приходити свіжі публікації,  в налаштуванні ви обираєте і виставляєте час, а саме з такої то і по таку то годину, після того як ви опублікуєте свіжу статтю, вона має прийти до ваших підписників на електронну почту.

І тим самим, з налаштуваннями підписки по електронній почті,  можна сказати все, основні налаштування зроблені, конкретно щоб ще щось обовязково потрібного добавити до налаштувань, в загальному більше і нічого. Далі залишається зробити налаштувння тільки на сайті, або блогу.

Мається на увазі, яким чином відвідувачі можуть підписуватись на ваш блог. Для цього якраз і потрібно додати до свого сайту, форму підписки. Щоб відвідувач за допомогою форми, мав можливість підписатись на ваші публікації, а також додати і лічильник, який буде показувати скільки відвідувачів підписалось на ваш блог.

На сторінці налаштувань, після того як ми зберегли вибір часового поясу, клацаємо в меню бокової панелі на іншу опцію,  назва “Feed Count”, перейшовши на сторінку звісно що, перш за все що потрібно зробити це активувати цю функцію, клацнувши на кнопку “Активировать”.

Далі вибір варіанту лічильника, який буде відображатись на вашому блозі, по замовчуванню колір який виставлений мені повністю підійшов, оскільки він вписується в кольорову гамму сайту, вам якщо цей колір не підходить, то можите вибрати інший відтінок, в полі яке називається “Кольорова схема”.

Саме там обирається колір тіла, а також колір тексту, хоча чорний колір тексту і цифра кількості підпсників, колір який виставлений по замовчуванню, думаю підійде до любого сайту, про те можна і інший колір виставити для відображення даних.

RSS-счетчік1

обирається колір тіла, а також колір тексту

Для порівняння давайте візьмемо червоний колір, можливо  також буде не поганий варіант, червоний колір відразу кидається в очі, і цей колір краще буде привертати увагу на дані які будуть вказувати скільки бажаючих на даний момент підписані на ваш блог, правда і підписників повинно бути доволі таки не мало, якщо один або два підписника, тоді все ж таки не бажано, адже в очі відразу кинеться “readers” з цифрою одиниця  або  двійка.

А ось коли кількість двіста або триста, це може спровокувати відвідувача не покидати сторінку сайту, а залишатись на ній деякий час.

Мені доводилось потрапляти на такі сайти, де на лічильнику  відображалось яркими цифрами двіста з чимось підписників, і навіть не зважаючи на такий факт, оскільки мені відомо про те що підписників можна також “накруткою” набрати, я всерівно залишався на  на блозі, передивляючись статті, хоча їх тематика мене зовсім не цікавила.

Власне сам “лічильник” відображає скільки у вас підписників, і його потрібно вивести в адмінпанелі свого сайту, в віджетах, для цього нам буде потрібний код. Коли ви вже підібрали колір фону, і колір літер для майбутнього лічильника, тоді клацаєте на кнопку “Зберегти”, після обновлення сторінки в полі біля тексту “Скопіруйте етот HTML” знаходиться код.

RSS-Counter2

копіюєте цей код, переходите в адмінку вашого блогу

Вище коду буде відображатись вигляд вашого лічильника, отож далі копіюєте цей код, переходите в адмінку вашого блогу, вибираємо функцію “віджети”, шлях “Зовнішній вигляд” ⇒ “Віджети”, в вкладці “Віджети” вибираєте опцію “Додати РНР – код”, перетягуєте опцію “РНР код” клацнувши лівою клавішою миші, і невідпускаючи її, перетягуєте в місце, в якому ви хотіли б, щоб знаходився лічильник, який буде показувати скільки у вас підписників.

RSS-counter3

перетягуєте опцію “РНР код” клацнувши лівою клавішою миші і невідпускаючи її

І далі вставляєте скопійований раніше код лічильника, в полі вище даєте свою назву лічильнику, в мене стоїть текст “стрічка RSS”, хоча можливо найближчим часом цю назву поміняю, потрібно буде придумати якусь іншу назву, і можливо замість назви лічильника “стрічка RSS”, на Zura — Blog в тому місці буде знаходитись якийсь інший текст. 

RSS-counter4

вставляєте скопійований раніше код лічильника, вище даєте свою назву

Ну що ж, далі звісно що потрібно  зберегти, і перезапустити сторінку, щоб переглянути результат, після того як сторінка перезапуститься, на сторінках вашого блогу повинен відображатись лічильник, з кількістю підписників  “ноль”, і словом нижче “by feedberner”.

Коли такий лічильник зявиться у вас на блозі, тоді відвідувач прочитавши одну із ваших публікацій, зможе навівши курсор миші на лічильник і клацнувши, перейти на вкладку, в котрій буде можливість підписатись на новини вашого блогу, або свіжі публікації, клацнувши в вкладці RSS підписки на кнопку “Підписатись”.

Щойно провів процедуру підписки на свій блог, щоб перевірити як все працює, і скажу справді RSS – підписка доволі корисний інструмент. В вкладці налаштувань RSS -підписки, з випадаючого списку вибрав опцію “живі закладки”, після чого в верхній панелі брузера Mozilla Firefox, зявився значок з іконкою RSS і назвою Zura – Blog.

Підвів курсор до (RSS  Zura – Blog), і клацнувши, бачу як з випадаючого списку появились останні десять публікацій блогу, дуже зрочно, якщо ви часто заходите і читаєте  блог який вам подобається, і коли на такому блозі присутня можливість RSS – підписки, раджу нею скористатись, оскільки виставивши подібне налаштування в браузері, ви зможите не заходячи на сайт, побачити свіжу публікацію клацнувши на кнопку, яка появиться у вашому браузері після підписки на “живі закладки”.

RSS-counter5

Взагалі, що до налаштувань RSS  для браузера, то можна встановити і спеціальний плагін для браузера, який призначений для  зручного користування RSS, можливо одна із майбутніх публікацій буде присвячена подібній темі, такій скажем “як користуватись  RSS  стрічкою”, ще раз підтверджу свої слова, RSS – стрічка доволі таки корисний інструмент, і рекомендую звернути на нього увагу, порада також стосується користувачів, ну а що до власників блогу, то самі бачите який висновок, підписка на свіжі публікації просто повинна бути в наявності на блозі.

В принципі на цьому буду закінчувати  публікацію, наступну також планую присвятити  RSS  – підписці, а саме такому завданню, як створення форми  RSS підписки на блозі. Форма яка надасть можливість, щоб свіжі публікації з блогу приходили і на електронну адресу, яку ви вводили для підписки.

Вважаю що користувачів які часто заходять на свій емаіл, і які просто по любляють скажем передивлятись свіжі листи з різних джерел, які до них надходять на емаіл, таких користувачів також достатньо в мережі, і ім зручно буде коли свіжа публікація буде зявлятись саме в листі, таку можливість також можна отримати через форму підписки.  

Після того коли користувач підпишиться в формі підписки, ввіши свою адресу електронної почти, і на еллектронній почті користувача будуть зявлятись свіжі публікації, і в повному обсязі, такі самі які і присутні на блозі. Але про форму підписки і про те чи потрібна вона для блогу, в наступній публікації.

На цьому все до зустрчі!


user_97

Публікації які стосуються створення на сайті RSS-підписки.