Post_114Привіт всім відвідувачам Zura–Blog, сьогоднів вирішив написати публікацію яка буде стосуватись на мою думку самого важливого питання в веб–дизайні це — “Як розкрутити свій сайт”.

Тема, яка мабуть на даний час сама розпоширена в тематиці про веб дизайн. Звісно що кожен хоче аби його сайт чи блог був в якомога вищих позиціях.

Який би ми  не обирали ресурс, кожен з власників ресурсу, будь то виробник послуг, чи товару, будь то розробник веб сайту, для презентації своєї продукції, завжди повинен думати, яким чином відвідувачі дізнаються про його сайт.

Як повинен дізнатись про товар чи послугу споживач продукції, чи користувач послугами, і як сайт може допомогти вирішити це завдання, яким чином представити його продукцію.

Практично, просування веб сайтів відноситься до тих методів які роблять веб сайт більш відомим, оскільки мова йде про способи збільшення відвідувачів на сайті.

Просування сайтів завжди буде залежати від вашого бажання, наприклад хтось з вас може і не бажати просувати персональний сайт–візитку, але зато хоче зайнятись просування свого інтернет магазину, або сайт який надає якісь послуги.

Якщо ми для прикладу хочимо просувати сайт з товарами по мобільних пристроях, тоді ми повинні приваблювати тих споживачів  яким цікава така продукція,  вони іменно і є потенційні клієнти.

Яким чином зразу виникає питання, методів існує багато, один з таких,  це  може бути звичайний опис даної продукції, з схвальними відгуками які ви можите самі і розмістити.

Розкрутка веб сайтів це не тільки кращі позиції в рейтингу пошукових систем, а також це складний процес, який визначає on – line рекламу банерного типу, або техніку on – Line маркетинга.

Веб просування включає в себе багато дій, спрямованих на підвищення популярності якогось небудь веб проекту.

До цих дій відносться наприклад, купівля рекламних місць на інших веб сайтах, на мою думку один із самих результативних способів, але за умови коли є в наявності хороший продукт, і звісно сайти повинні буди з високими показниками, а також мати велику відвідуванність.

Звісно сайти також повинні бути  відомі вам, оскільки відвідуваність можна штучно накрутити, а доменне імя з високим показником придбати за кошти, тому перш ніж розмістити на такому ресурсі свою рекламу, необхідно дізнатись по відгуках з інших ресурсів, що з себе представляє цей ресурс на якому ви хочите розмістити рекламу.

Також те саме може відноситись і до обміну посилань, хоча тут дещо по іншому, оскільки за рекламу ви нічого не платите,  а розміщуєте своє посилання в обмін що ви розмістите в себе на сайті посилання іншого ресурсу.

Що ж таке SEO

 

SEO — (Пошукова оптимізація Search Engine Optimization) являє собою набір спеціальних методів веб пропаганди, які змінюють порядок відображення відповіді в пошукових системах (наприклад Google Yandex ).

SEO — це свого роду інтернет маркетинг, появилось таке поняття в 1990 році наряду з появленням перших інтернет ресурсів, представляючи багато методів, за допомогою яких веб сайт займає більш високе положення в списку пошуку результатів, які видають пошукові системи, в відповідь на різні ключові слова які вводять на запит користувачі.

Таким чином що більшість переходів на сайт, здійснюється пошуковими системами такими як Google і Yandex. З цього висновок що головна ціль SEO підняти позицію сайту в цих пошукових системах.

В багатьох думка така, що більшість інформації користувачі знаходять на ресурсах які розміщені на першій сторінці , а остальні як за звичай ігноруються.

Мінімальне поняття в SEO я вважаю повинен мати кожен веб майстер, це мабуть також і головна умова для любого власника сайту, оскільки веб сайт який не знаходить пошукова система, це може бути сайтом який ні коли не знайде користувач.

 

Перш що ви повинні зробити коли запустити ваш проект в інтернет мережу, це зареєструвати його в пошукових системах Google і Yandex.

SEO можна сказати це свого роду інтернет–маркетинг, або компонент інтернет маркетингу, який являє собою процеси onsite і offsite. Методи onsite являють собою строгий спосіб представлення інформації в побудові веб–сайту.

Методи offsite представляють критерії, не звязані з самим сайтом. Одна із політики оптимізації являється визначення ключових слів (keywords). Таким чином, з допомогою засобів масової інформації інтернет–сторінка може отримати більшу перевагу для пошукових систем.

Ця перевага називається PageRank і являє собою приорітетне відображення в списку результатів пошуку для цих слів.

Визначення ключових слів в залежності від відношення до змісту до оптимізованої сторінки і ступеню схожості значень з індентичними сторінками (з конкурентами) може привести до того, що результат буде в числі перших результатів пошуку і відповідно збільшиться число “цільових” відвідувачів, які проявляюли інтерес до інформації, яка міститься на веб сайті через пошук.

Інший метод оптимізації onsite являється збільшенням значення сторінки (Page Rank). Це означає, що інтернет–сторінка, нормально і правильно представлена пошуковою системою, з відповідним вмістом в даній області досягає високого значення Page Rank і отримує найкраще відображення всього вмісту.

Серед методів onsite:

підходяща назва яка містить і ключові слова, по яким проходить оптимізація, чіткий опис, вміст ключових слів не більше як 255–символів.

Пошукові системи не можуть розпізнати більшу кількість символів, тому рекомендують використання ключових слів в headline 1(H1), H2, H3, H4, або жирними і курсивом, або використання ключових слів в назвах зображень, в тегу для keywords, в назві домену.

Також просування залежить від того, як часто робиться обновлення, від віку документа і віку домена.

Серед методів offsite:

кількість зворотніх посилань (посилання, які посилаються безпосередньо з сайту), релевантність посилань (ступінь відповідно найденої інформації запиту користувача), число нових посилань, довжина посилань.

Збільшення трафіку (кількість відвідувачів можна також досягти таким методами)

популяризація — створення великого числа безкоштовних а також платних посилань на вашу сторінку на інших спецалізованих ресурсах ( веб каталоги).

платна реклама на інших ресурсах і в пошукових системах — платне льготне відображення в пошукових системах по раніше запланованому набору ключових слів.

Відображення реклами в виді картинки, анімації або текста на інших інтернет – сторінках з інших ресурсів, які пропонують таку послугу самостійно або через спеціалізовані компанії.

популяризація в соціальних мережах — реєстрація користувача в соціальних мережах і публікація матеріалів в цілях підвищення трафіку сайта, створеного користувачами.

відправка newsletters — включає в себе створення реклами, яка має доступ до e–mail користувача, який підписався безкоштовно на таку інформацію.

На цьому буду закрунлятись, підняти в рейтингу ваш ресурс цілком можливо без витрат коштів, правда час щоб бескоштовними способами вирішити таке завдання прийдеться потратити.

На рахунок тих ресурсів які пропонують підняти ваш ресурс за короткий проміжок часу, я би не рокомедував звертатись до них.

До зустрічі.