Поточний час:
Сьогодні 18 червня, понеділок 2018 рік
Zura-Blog 3 роки 5 місяців 30 днів

Ваш ip адрес:54.198.86.28

Доброго дня!
Ви обновили сторінку в 14 : 07
Статистика

Кількість публікацій на блозі: 375
Кількість коментарів на блозі: 102
Кількість категорій на блозі: 17
Кількість міток на блозі: 28

Zura – Blog
Яндекс.Метрика UA TOP Bloggers

Post_36aПривіт сьогодні мова піде про таке поняття як красиво читаємий текст. Кожен погодиться що читати публікації на сторінці куда приємніше якщо він текст красиво розміщений на сторінці.

Звичайно що все залежить також і від якості написаного контенту, але коли текст розміщений на сторінці  безалабарно, тоб–то  дивиться  не  красиво, тоді існує ймовірність того  що читач просто залишить сторінку навіть не прочитавши і абзацу.

Мова сьогодні піде про таке  поняття як Lorem ipsum.  Lorem ipsum— являється стандартним текстом, який використовують для моделювання текстових полів,  він полегшує оцінити майбутні публікації або дизайн сайту. 

Сенс використання Lorem Ipsum полягає в тому, щоб  текст який ви плануєте розмістити на сторінці мав більш-менш нормальне розподілення літер, і красиво виділявся для читання.

Дуже важливо зрозуміти, що означає Lorem Ipsum і яку роль він відіграє в процесі веб–дизайну. Найбільш відомі тексти генератора Lipsum можна знайти за адресою: http://www.Lipsum.com. 

Як створити такий текст для  html-сторінки, звичайно можна за допомогою тегів і атрибутів самому зробити розподіл речень. А можна іншим способом який я знайшов в інтернет мережі. Для цього перейдем на сайт за посиланням. http://www.exlab.net/tools/lorem-ipsum.html

Вам потрібно виділити  і скопіювати  іменно це посилання, потім  помістити його в пошукову систему. Перейти потрібно саме за цією url–адресою, вона нас зразу переведе на необхідну сторінку. Яка має назву “Генератор lorem-ipsum” нижче назви розташоване тлумачення “Виберіть необхідну довжину, мову, додаткові параметри тексту, і натисніть кнопку сгенерувати.

Натисакємо кнопку “Згенерувати”, після чого появиться поле, в котре необхідно вставити ваш текст. Зпочатку потрібно зробити деякі налаштуванн:

виставити потрібну кількість абзаців, (наприклад 5 чи 6 чи 2)

друге поле вказуємо що ми хочичимо виставляти, виставляємо “абзаців” можна в цьому полі виставити такі налаштування як “слів”, “предложений”, “пунктів списку”. Звичайно якщо ми виставляємо слів то в першому полі виставляємо число не “5” а значно більше, щоб вказати скільки ми плануємо розмістити слів.

в третьму полі виставляємо мову на який повинен читатись наш текст, серд мов також можна вибрати “латинь” “англійський”іспанський”  “італійський”

Після того коли ми у всіх полях  виставили необхідні налаштуваньня, головне не забудьте вказати на якій мові ви хочите отримати готовий текст, натисніть кнопку “Сгенерувати”. І після перезавантаження сторінки, в нас появиться красивий текст.

Якщо вам сподобався такий вигляд тексту, то на даній сторінці, ви можите повністю такий самий вигляд тексту,  зробити в себе на сайті.

Як зробити такий текст в себе на сайті.

Той  текст який ви хотіли б розмістити в себе на сайті, необхідно виділити, скопіювати і перенести на сайт цієї сторінки в поле для тексту.

Коли ви натиснете кнопку “Згенерувати” в  полі нижче, так як ви помістили уже ваш текст, тоді появиться текст який би ви хотіли розмістити в себе на сайті, і  уже сформатований для вашої  html-сторінки.

Копіюєте цей текст і поміщуєте до себе на сайт, в те місце куди ви планували помістити його. Як для мене то результат вийшов чудовий, не потрібно мучитись виставляти різні теги, все просто перейти на сайт, виставити необхідні налаштування, потім  вставити ваш текст і отримати результат.

Потрібно лише правильно виставити налаштування, хоча в самих налаштуваннях досить легко розібратись, навряд чи ви виставите їх не правильно.

Зараз перевірю як працює цей генератор.

Перша кнопка,  виставляю цифру для абзаців, в другій розміщені такі налаштування як: слова, абзаци, пункти списку, пропозиції. Вибираємо одне з потрібних нам налаштувань, я вибираю  “абзаців”, третя означає мова тексту (російська або латинь), нижче під кнопками  небхідно вказати для чого призначений текст, в моєму випадку для   html-сторінки, а також виставити галочку в додаткових налаштуваннях  +

6gf

⇑Спробуйте, в мене вийшло чудово

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *