Post_100aПривіт пані і панове, перед вами зліва, фото відеоролика на відеохостингу youtube.

Власне хоч я і планував до нового року, не публікувати вже нових публікацій в 2014 році, але в останніх своїх записах, де мова йшла про шорткоди тема не розглянулась повністю, а саме  не говорилось про те,  як добавляти шорткоди  від  плагіну.

Тому ця публікація,  скоріше продовження минулої статті   Шорткоди — класна штука” , яку ви можете переглянути натиснувши на посилання, там написано і про самі шорткоди, і про додавання шорткодів в тему блогу, або сайту.


В тій темі говорилось про шорткоди написані саме користувачем, це ті які потрібно самому вручну прописувати в кодах файлів вашої теми темі. Знайти потрібний файл в темі, відкрити файл в редакторі, а потім модифікувати, роблячи деякі зміни в коді, додавати рядок потрібного коду в файлі.

Що до шорткодів від плагіну video embedder, то в кодах файлів нічого самому міняти не потрібно, плагін звісно робить зміни за вас, вам тільки залишається вписати сам шорткод, в т вибране місце на сторінці сайту, місце, в яке ви плануєте помістити відео.

Про плагін

Чому я вибрав для відображення ютюбівських відеороликів саме  плагін  video embedder, основна причина така що, на даний момент цей плагін дуже популярний серед блогерів. А самі сайти не говорячи про блоги, без відеороликів уявити тяжко.

Сам плагін video embedder, наскільки мені відомо встановлюють  майже на кожному блозі. В любому випадку хто цікавиться розробкою сайту, без цього плагіну не обійтись. Він зовсім не нагружає хостинг, користуватися ним зручно і просто, мінус в ньому лише один, відсутня можливість перегляду відеоролика на  сторінці сайту, на весь екран.

Але це не страшно, тумо що, якщо дуже потрібно, тоді клацаємо на логотип youtube, логотип знаходиться внизу рамки відеоролика, на відеохостингу також можна буде переглянути ролик перейшовши на  youtube, оскільки відеоролик саме там знаходиться, і вже звідти є можливість дивитись відео на повний екран.

Коли ми зайдем на ресурс youtube, після того як в нижній панелі плеєра де розташована позначка з логотипом youtube, коли натискаємо на позначку ми переходимо на відеохостинг youtube, і попадемо на сайті  іменно в туда, в таке  місце де розміщений саме цей відеоролик, з якого ми перейшли на сторінку сайту.

В установці і налаштуваннях плагіну   нема  нічого складного,  налаштування  мінімальні, майже нічого налаштовувати не потрібно, хіба-що розміри екрану поміняти на більші або на менші, далі як користуватись в налаштуваннях плагіну.

Установка і налаштування

Починаємо, встановлюється video embedder  як любий з плагінів, скачуємо, розпоковуємо архів потім папку з плагіном video embedder переносимо в папку де розташовані плагіни теми, далі заходимо в адмінку, в боковій панелі адмінки клацаємо на “Плагіни”, якщо знаходимо присутність плагіна тоді  активуємо, якщо ні тоді пробуємо інший спосіб, встановимо плагін з адмінпанелі.

Перейдіть в адмінку: В боковій панелі адмінки наводимо курсор миші на “Плагіни”, перед нами появиться випадаючий список, із списка вибираємо область   ⇒ Додати новий  клацаємо клавішою миші і переходимо на сторінку з назвою “Додати плагін”, клацаємо на  ⇒ Завантажити плагін.

Появиться поле  “Виберіть файл”,  натискаємо, і в вікні пошуку добираємось до місця  де знаходиться  завантажений вами плагін, плагін повинен знаходитись  в архіві “.zip, після клацаєм ⇒ Встановити зараз.  

Під час установки плагіна здійснюється перехід на іншу сторінку, на сторінці появиться підказка  яка повідомить чи плагін успішно встановлений, якщо так, тоді активуємо плагін.

Якщо ні, тоді пробуємо перший спосіб, в якому як я вже зазначав, спочатку розпаковуємо архів, потім папку з плагіном video embedder, переносимо в папку де розміщені плагіни теми.

Шлях такий,  “Назва теми” ⇒ “wp-content” ⇒ “plugins” в адмінпанелі перейдемо на сторінку плагіни, знаходимо наш плагін, після чого  натискаємо активувати, і активуємо плагін. Якщо обидва способи були не вдалі, тоді потрібно перевірити версію плагіна, з версією теми.

Як додати  шорткод на сторінку сайту з допомогою плагіна video embedder.

В боковій панелі  адмінки, вона  знаходиться зліва, наводимо курсор миші на “Налаштування”. В самих налаштуваннях шукаємо назву нашого плагіну, наводимо  курсор мишки на  video  embedder.

Натискаємо на назву, переходимо на саму сторінку плагіну. Нічого там на сторінці плагіну міняти не потрібно, все налаштовано, можна тільки виставити розмір відеоролика, його  висоту і ширину.

Тепер уважно передивимся на інструкцію, вона на англійські мові, де в верхній частині пише video embedder setting,  там конкретно вказані потрібні коди для  багатьох  відеохостингів.

Ми для прикладу вибираємо  самий популярний  youtube. Методом копіювати і вставити, копіюємо саме код  youtube   video,  і вставляємо його на сторінку в те місце на якому ми хочимо щоб було  наше відео, або символи [youtube] id video [/youtube] вручну прописуємо.

embader2

⇑копіюємо або можна вручну

Після чого  де посередині прописано video_id  між двома дужками, видаляємо значення video_id і замість даного значення в середині дужок  вписуємо номер id відеоролика.

[ youtube]вставляємо номер id відеоролика замість video_id [/youtube]

видаляємо  значення video_id, і на то саме місце, прописуємо тільки  id  ролику, якого ми хочемо, щоб там відображався для перегляду. Тільки сам  id,  без посилання.

Не посилання на наш ролик прописуємо між дужками, а тільки id  ролику, без відступів від дужок:

Ролик може не відобразитись по такій причині, якщо ми зробимо таку помилку як відступ від дужок.

[ youtube]    ?вставляємо номер відео [/youtube] 

якщо зробимо відступ від дужки як показано вище, тоді ролик не появиться на сторінці. 

Посилання на наш ролик

https://www.youtube.com/watch?v=eaE8N6alY0Y ⇒ потрібно прописати тільки цю область коду, зазначену жирним. 

 

embader1

⇑номер іd між дужками

На  сторінці плагіну  передивіться  розділі help, там виділено червоним саме ті значення які потрібно вставляти в середині шорткоду.

На цьому закінчуємо, нічого складного щоб додавати відеоматеріали за допомогою плагіна video embedder не має, я сам зразу розібрався, на даний момент вивчаю че один дуже цікавий плагін для відео, коли повністю все засвою, обовязково опублікую.

А знизу  вигляд шорткод “Дата”, про який йшла мова в попередній публікації.

З повагою Руслан Сьогодні у нас: 20-10-2018


user_97

Можна також ті самі відеоролики вставляти на сайт і без допомоги плагінів. Хто бажає дізнятись як перейдіть в категорію “Необхідно знати” і знайдіть статтю, “Вставляємо відео на сайт без допомоги плагіна”, або клацніть на посилання нижче. 

“Вставлємо відео на сайт без допомоги плагіна”