Post_9aПродовжую публікувати свої перші спроби в веб дизайні, і сьогодні розповім про шаблони для сайту. Один з яких я створив сам, завдяки просто програмі супер з назвою ARTISTEER. 

Саме коли  ти чомусь навчився,  настає момент що треба спробувати щось по серйозніше, це втілити всі свої старання в результат. Власне я і вирішив, не чекати поки мені дадуть  проект на портфоліо, а втілити свої невеликі на даний момент знання, в розробку власного сайту.

Звичайно починається все з шаблону, як підібрати такий необхідний, шаблонів в інтернет джерелах дуже багато, а ось знайти те що необхідне дуже важко.

Передивившись більшість запропонованих тем, маючи уже деяке пояняття на рахунок  версій lait, доводилось працювати з одною запропонованою версією  lait, більше не хочеться даремно гаяти час.

Маючи також на меті одину  непогану тему, конструктор сторінок Solitudo, можливо що з неї і розпочав би розробку сайту.

Але не полінувався лишній раз протестувати саме   ARTISTEER, і старання оправдались, а я був просто вражений, коли вдалось самому зробити такий саме шаблон який я і шукав.

І нехай, на даний час вигляд шаблону не такий “пишний” як і в преміум-темах, зато мені підходить супер, та і самі шаблони від цієї програми можна постійно удосконалювати, або міняти.

Рекомендую орієнтуватися саме на  ARTISTEER,  і не тільки початківцям.  Програма зовсім не складна, легко засвоюється без якихось додаткових  матеріалів, без відео,  мій шаблон розроблений на ній, і мене  він повністю  влаштовує.

Про ARTISTEER


 

Artisteer це програма для створення шаблонів, різних CMS і блог-платформ, таких як Joomla, WordPress, Drupal, Blogger, DotNetNuke, Artisteer.net, CodeCharge Studio, Moodle, не секрет, що на офіційному сайті розробника програми, є близько 160 готових шаблонів Artisteer  у форматі ARTX. Ці шаблони, можна безкоштовно скачувати, і відкривати в самій програмі Artisteer, а також є можливість, самому редагувати і експортувати в потрібний формат, з подальшою установкою на сайт

Ashampoo_Snap_2014.12.24_12h38m28s_001_Chrome Legacy Window

Власне, я і вирішив зараз зайти на офіційниій сайт www.artisteer.com,  і передивитись більше детально інформацію про програму, і шаблони до неї.

Потрапивши на сайт програми, в очі зразу кидається чудово розлоблений сам дизайн сайту. Він поділений на дві чачтини, верхня з написом Free Website Templatetes звісно зрозуміло що мова йде про безкоштовні шаблони, нижня New free und Premium Themesнові безкоштовні і преміум теми. 

Коли наводиш мишку на шаблон, зображення шаблону збільшується, і є можливість переглядати його в збільшеному вигляді.

Натискаю на мишку, і попадаю на сторінку з вибраним шаблонов, знову чудовий дизай з усією необхідною інформацією, також присутня можливість переглянути шаблони на всю сторінку.

Ashampoo_Snap_2014.12.24_12h40m28s_002_Chrome Legacy Window

 

Скачувати шаблони дуже просто, дивимося на  потрібні логотипи, вони знаходяться нижче надпису Free ready to use templates for: дальше вибираємо свою платформу, для любого шаблона стоїть позначка, яка означає що він встановлюється на Joomla,  WordPress,  Drupal, Blogger,  DotNetNuke, обираємо потрібне натискаємо, і зразу попадаємо на сторінку де дякують за вибір.

Шаблон зразу скачується, якщо ні  не біда,  також скачаєте але потрібно  натиснути на посилання, впринципі все стандартно.

Ще дивимся нижче позначка  Installation, де вказано про можливість завантажити інструкцію з встановленням, правда все на англійський мові.

Вважаю це не є складно, адже переводчики від google легко справляється з такими завданнями, і в одній із своїх наступних публікацій я обовязково опублікую яким саме я користуюсь.

Дивимось ще вниз, і позначка Customize with Artisteer  мені зрозуміло без перекладу, що мається на увазі про можливість зміни кольорів, і різних тому подібних налаштувань.

Ну що ж інформації я виклав цілком достатньо, для того щоб звернути увагу на цю програму. Як для мене мінусів я не замітив, тільки одне, що сам сайт на англійській мові, хоча це ж звісно не мінус а просто невеличка некомфортність.

Нижче можна переглянути приклад одного з free —шаблонів


 

Ashampoo_Snap_2014.12.24_12h45m21s_003_Chrome Legacy Window

 

Від себе


 

Шаблони справді дуже чудові, і серед деяких я винайшов такі, що поставив би на сайт замість свого, але міняти зараз нічого не збираюся, а вам просто раджу перед вибором, зайдіть на сайт і передивіться, на сайті дуже багато бескоштовних чудових шаблонів. 

Дані з  офіційного сайту:

129,95 $ – Стандартна версія.
49,95 $ – Домашня версія 
Пробна версія – не зберігає проект і видає всі зображення, включаючи фон, з водяними знаками trial

На ціну я увагу не звернув, так ціна “нормальна”, взагалі то шукайте, програма дуже хороша. Також  ще  шаблони, для цієі пріограми я знайшов на ще одному сайті Billionthemes.com.

Там як пишуть, що в них  в наявності більше 700 готових шаблонів для Artisteer, у форматі ARTX , головне безкоштовні,  і просто величезна кількість по ціні 2,99$.  Зовсім не дорого як для платного, якщо котрийсь із них вам сподобається.


user_97

Кого зацікавила програма Artisteer але не працювава і з програмою і не має практики створювати шаблони власними силами, можите ознайомитись з публікацією “Як зробити шаблон для сайту за допомогою програми Artisteer посилання на пост нижче.