zura-blog gomunculПривіт всім відвідувачам Zura — Blog, мабуть що надзвичайно дивна назва цієї публікації, але все таки як виявляється, стаються такі випадки,  які  не те щоб передбачити, але навіть і близько не можливо уявити, що таке можливо.

До сих пір думаю і не розумію, ну якій все ж таки “гниді” потрібно шкодити сайту. Якщо взяти таку причину як конкуренція, не можливо, адже сайт з відвідуваністю в день в середньому восімдесять відвідувачів, або скажем такі сайти на яких відвідуваність сто відвідувачів в день, ну яка може бути між ними конкуренція,  в загальному для мережі, це ж  рахується мізер.

І в чому може  бути конкуренція,  в чому саме, навіть уявити не можу, але факт є факт, і про ти факту “не попреш”, якщо чесно ніколи і не думав що таке буває, давайте все по порядку,  читаючи мабуть ці перші рядки,  толком і не розуміється про що мова.

Хто раніше заходив на сайт, зразу побачив зміни, а саме, зникла з сайту реклама, причина в відключені акунта від реклами, пояснили відключення тим, що виявили якусь недійсну активність. В принципі в листі вказують, що розуміють можливе ваше обурення, саме на той факт, що не можуть конкретно вказати, в чому іменно причина.

Апеляцію приймають, але вона скоріше для формальностей, та й мабуть нічого не дає, оскільки на форумі прочитав, що ще нікому не відновили рахунок. Ну і ладно, як говориться як ні, то ні, хоча і не зрозуміло, кліки, з чого вони взяли, зайшов на форуми, читаю на форумах, не я перший такий, всі пишуть що кліки не роблять, але всерівно рахунок закривають, в чому причина все таки.

А виявляється є, знаєте ніколи б не подумав, що в мережі можуть бути такі собі, неадекватні, або навіть не знаю ще як можна називати, дураки наприклад, хоча і дураками не назвеш, правильніше ідіоти, які тупо можуть спеціально клікати, та ще й так наклікати  на вашому сайті, щоб  відключили від партнерки, і зробити  щоб проявилась справді недійсна активність, з метою щоб ваш сайт, відключили.

Щоб застерегти себе від тактих  (д@лб@йів), взагалі то існує інструмент, гугл аналітікс, проте якщо навіть він у вас присутній,  його потрібно спочатку повязати з вашим партнерським рахунком, щоб ви мали можливість бачити таку активність, і повідомляти в компанію з проханням не рахувати кліки з  подібними адресами.

Не знаю, моя думка така, а не вже, не легше самим просто не рахувати подібну активність, врешті решт, дохід від показу реклами отримує не тільки власник сайту, але і сам посередник між рекламодавцем, і тим хто розміщує рекламу.

Просто взяти і закрити сайт, для показу реклами, звісно що найлегше, ну скажіть, звідки ж я міг уявити, що в мережі можливо натрапити на ідіотів, які будуть клікати спеціально на рекламу, щоб сайт відключили від реклами.

Як виявляється а такі випадкі ще й дуже часто трапляються, правда тільки в наших мережах, в “забугорних”, або “буржуйнет” як ще називають, до такої оригінальності ніхто й не додумається. Хтось з вас може сказати що я собі сам напридумував, ні оскільки те що виявилось в подальшому, навіть і ідіотизмом не незвеш.

Звісно що після того, як отримав інформацію про тактих  (д@лб@йів), відразу розпочав розбиратись що до чого, знаєте перевірка на одному з ресурсів показала, що претензії до сайту має ще й має  пошукова система, я не буду зараз називати яка саме, ви й самі догадуєтесь.

Ну менше з тим, хоча тут явно вже не до сміху було, захожу на хостинг і перевіряю, пише все “Ок”, перевіряю в себе в адмінці тему плагіном, тоже “Ок”, антивіруси також показують що все добре, і чого ж тоді гугляк хоче. Заходжу щоб перевірити статус сайту, пише “Не опасно”, не дуже то я вже тепер довіряю, дивлюсь нижче якийсь текст “Этот веб-сайт относится к 1 AS“, а це вже що означає.

Означає наступне, хоча так і зрозумів чи  це (AS56485 (THEHOST-AS)) має відношення до мого сайту, чи можливо щось інше мається на увазі, далі набираю в пошуковику назву свого доменного імені, щоб перевірити які саме сайти схиляються на мій, і знаєте знаходжу таке чудо, “Що не в казці описати, а ні  бульдозером зібрати”.

Останні деякі ресурси в мене відразу виявили підозру, і на них  посилання на мій сайт, заходжу на один з них, в цілях безпеки не буду писати його назву, а то мало ще що подумається пошуковикам, відразу потрапляю на “Dropbox”, це (хмарне сховище) на якому можна зберігати в безпеці свої файли, на “Dropbox” бачу стоїть файл для закачки.

Screenshot_6

Screenshot_9

На сторінці відображається, скачати “іксешний файл” з назвою “Zura – Blog”, (це ж треба хтось якимось чином випередив мою ціль, написати якусь просту програму), хоча можливо я би по іншому назвав,  пишуть на сервісі “Dropbox” що файл безпечний, перевірено антивірусом, звісно що так їм і повірив, перевіряю, і все стає зрозуміло.

Screenshot_10

На сторінці відображається, скачати “іксешний файл” з назвою “Zura – Blog”

Screenshot_3

пишуть на сервісі “Dropbox” що файл безпечний так їм і повірив

Screenshot_4

Screenshot_5

уявити не можу, і що це може бути за якась дебільна (худобина)

Знаєте, навіть і уявити не можу, що це може бути за якась дебільна (худобина), яка вирішила обманути пошукові системи, щоб заставити їх вважати, що мій сайт, розповсюджує вредоносне ПО. Точніше ціль не можу зрозуміти. І якій “дибіляці” це потрібно, в такому випадку і “дибілякою” то не назвеш, хіба що якоюсь істотою, недорозвиненою, яка може просто причіпитись до чийогось ресурсу, і йому шкодити.

Знаєте, не давно на ютюбі передивлявся відео, “Як створити гомункула”, гомункул це є істота яку мріє створити кожен алхімік, можливо в когось получилось зробити щось таке, жарт звичайно, але погодьтесь ту “худобину” яка без причини просто шкодить сайту, інакше і не назвеш, як гомункул.

Та навіть якби й була причина, то той хто таким методом користується, щоб обійти скажем взявши для прикладу конкурента, також інакше як гомункулом і не назвеш.

Менше з тим, тепер мабуть навіть таку просту річ, як ведення блогу, спокійно мабуть не можливо буде робити, вічно щось не адекватне мусить натрапити, ну ні як не можу зрозуміти причину. Ну що ж, як себе захистити, точніше свій ресурс від такого гомункула, поки що конкретно не напишу, хоча можливо відповідь вже і вказав, це обовязково повяжіть свій запис з аналітікс, в результаті чого у вас появляться додаткові інструменти, після чого буде можливість самому перевіряти кліки.

Взагалі то пошуковики самі ж повинні все бачити, в мене немає в наявності інженерів, щоб винайшли авторів тих ресурсів, ну подобається якомусь гомункулу шкодити сайту, і що я можу зробити, можливо ще комусь шкоду робить, пишуть на форумах що часто трапляються такі ідіоти.

Ладно пора закруглятись, звісно що злить, але що поробиш, худобина то є худобина, зробила а я не додивився і все, можливо якийсь інший сервіс пошукаю. В принципі я би на “яшку” давно вже перейшов, але не хватає відвідувачів, пятсот в день має бути. Круті вимоги, навряд чи получиться.

На цьому все до зустрічі.