true-iersПривіт всім відвідувачам Zura blog, сьогодні блогу виповнилось три роки, дуже скоро пролетів  ще один рік,  звісно можна собі позволити троки посвяткувати, ну правда з розумом звісно що.

Тим більше річниця блогу припадає на день Святого Миколая.

На рахунок  підсумків, то в принципі і підраховувати щось за великим то рахунком і не має сенсу, оскільки часу в цьому році на блог я виділяв не дуже багато, та й взагалі в кінці року, а точніше починаючи з серпня, лише тільки раз в місяць зявлялась  публікація.

Нічого не поробиш, так в мене виходило, оскільки прийшлось піти на ще одну роботу, в результаті чого, часу то на блог вже не дуже вистачало.

Зацікавленність, або можем називати це слово по іншому, ну скажем так, хоббі в мене не пропала, але сидіти за компом, знаходити і випробувати щось нове і цікаве, тепер вже із за браку часу не получається.

Правда, літом перейшов на одну таку цікаву річ як операційна система Kali linux, добряче я присів на цю операційну систему, але коли пішов на ще одну роботу, то взагалі майже  перестав займатись  ай–ті сферою.

Ні саме компютеру я і надалі достатньо уваги приділяв, але в основному це стосувалось перегляду новин, закачування якогось цікавого фільмака, онлайн трансляції матчів, але ні над програмуванням, ні над Kali linux я вже не “сидів”.

Сказати що зацікавленність в мене пропала, або наборидло мені те програмування, чи той Kali linux, цього не скажу, але і справді інтересуватись  став менше.

Тай часу взагалі то дуже не хватало, зараз на даний момент часу на блог вже виходить виділяти більше, можна навіть сказати що вже й стало достатньо, але не хватає якогось, скажем не бажання, або азарту, який мабуть все ж таки на даний момент пропав.

Ну не знаю, бувають мабуть такі моменти, коли пропадає мотивація, але все ж таки в мене нові публікації ще зявляються, а це означає що на блог, я все ж таки ще (крапку не поклав).

Ну побачу, бажання викладати щось нове і цікаве в мене не пропало,  і хоч тематика публікацій дещо пішла в іншому напрямку, напрямок який не зовсім стосується програмування, але напрямок який всерівно присвячений іт технологіям. 

Думаю що найближчим часом відновлю вивчати операційну систему Kali linux, тим більше що деякий результат по роботі з інструментами які застолсовують в цій системі в мене получався. Тай декілька останніх публікацій які зявлялись останнім часом на блозі, вони то якраз і стосувались операційної системи Kali linux.

На рахунок подарунка, який положено залишати на річницю блогу, звісно що подарунок зявиться найближчим часом на цій сторінці, що за подарунок, поки що ще не вирішив,  “пориюсь я в свому компі”, і можливо щось цікаве для відвідувачів знайду. 

Тепер в загальному якщо “прикинути” чи сайт розвивається роблячи ставку на показники, то показники навіть збільшились, а тіц яндексовський залишився ще двадцяткою.

Хоча в жовтні місяці чомусь злетів, показник  впап на десятку, але не довго, і всерівно повернулась двадцятка.

Ну а остальні показники збільшились, алекса ранк стала кращою порівняно з минулим роком, ну і траст ранк також вже більший, зараз показник в півтора, якщо вдасться набрати ще раз півтора і тоді сайт вже можна буде залишити  в архіві, в якому знаходяться сайти, в яких показник траст не менше трьох.

Так що, не зважаючи на те, що вже не роблю для свого блогу якісь там, як би сказати по простішому, якісь допоміжні дії, а саме, такі як пошук сайтів, на яких була би можливість залишити своє посилання, це посилання на Zura blog.

Давно я вже не “парюсь” з цим, більш ніж два роки мною не додається жодного посилання, і в минулому році також перестав “мудохатися” з додавання посилання свого сайту на інші, але  як не дивно, а показники всерівно не впали, а деякі навіть виросли.

Так що, штучно піднімати показники сайту, такими способами як я вже зробив висновок, сенсу то не має.  Можливо сайт, вже як сам по собі  досягнув своїх показників, тоді вже і не  опускається вниз, хоча було що впав в мене в жовтні місяці яндексовський тіц, на десятку.

Не скажу що я був цим дуже ростроєний, але коли двадцятка вернулась то знаєте,  всерівно втішився.

В принципі, можливо  потрібно все ж таки зайнятись таким питанням як отримання якогось “бабла” з сайту, ну не знаю, чи з рекламою через  адмінтаг щось би получилось, пробував я заробіток через їхню кантору, але результат був нуль.

Вдалось сімдесять гриваків отримати з партнерки в хостингу, був та і є звісно що банер на одній зі сторінок сайту, і цей банер придбав мені сімдесять гривників. Гаразд, як говориться поживемо по бачимо, поки що блог існування не припиняє, оскільки “відвалив” я пятсот гривників на домен і на хостинг, так що шкода звісно щоб все припинилось.  

Ну і на цьому буду закруглятись, власне сьогодні  19 грудня, і  сьогодні свято, це “День святого Миколая”, отож вітаю  всіх з святом і до зустрічі.