two 2 earsПривіт всім відвідувачам Zura — Blog, сьогодні 19 грудня, і сьогодні блогу виповнилось рівно два роки, просто шаленими темпами летить час, навіть і не віриться що стільки вже пройшло часу, з тих пір як я виклав свою першу публікацію.

Рівно рік назад, а здається чо лише вчора, підбивав підсумки за рік, підсумовуючи чи є прогрес, і тоді результат виявився в показнику ТІЦ 10, і як я памятаю кількість відвідувачів в день, становила приблизно за пятдесять.

Ну що ж, якщо брати за увагу такі показники, то вони збільшились на половину, оскільки збільшився показник ТІЦ на десятку, тепер вже становить ТІЦ 20,  правда цей показник збільшився ще весною.

Хоча вже зараз і не надаю такого великого значення всіляким показникам,  в своїй практиці в мережі зустрічав блоги, деякі були і старіші за мої,  показники в них нижчі, з чого  висновок уже я для себе зробив такий, що ніхто вже майже, і не приділяє уваги цьому всьому.

Але всерівно, те що сайт має показник двадцятку, приносить все таки якесь  задовення, та  і кількість відвідувачів  також  збільшилась на половину, в середньому сотня за день, в якийсь мірі втішає  цей факт.

Правда, останнім часом кількість переглянутих сторінок порівняно до кількості відвідувачів впала. Отож цього року подібна вся така статистика вже відійшла в мене на другий план, основним для мене став заробіток на сайті, від показу рекламних оголошень.

Вдалось мені, з цього блогу все таки щось урвати, “якийсь невеличкий шматочок”, завдяки гуглівський рекламі, на жаль закрили в липні вже рахунок, як і більшість таких з країн колишнього, і “нерушимого”, шкодую звичайно що закрили.

Ото якби трошки раніше сайт запустив, шкода звісно що, тому що тілько но дізнався про все від “а” до “б”, але вже в тій конторі, почали дуже жорстко відноситись до сайтів з колишнього.

В принципі, все “рознюхав” то якраз тоді, як швидкість інтернету стала людською, з інтертелекомівським, не реально було, з іхніми півторагігами, і одним кілобайтом швидкості 🙁 , так що можливо і не варто собі дорікати, оскільки звісно що без нормального інтернету, не можливо було дізнатись як говориться  “що по чому і що куда”.

В принципі що стосується блогу, власне, як щойно починав мудрувати над першими публікаціями, ставивши тоді за мету, створити блог, заповнити публікаціями, а також  дізнатись, як можна заробляти на ньому, і ціль була постаратись, щоб і відвідувачів багато заходило, в принципі мета досягнута.

Щось все таки вдалось мені з цього проекту урвати, та й сам деякими знаннями збагатився, повірте що би ви не робили, для вас по любому буде корисно, навіть не зважаючи на те, скажем що ви наприклад маєте досвід в програмування на РНР, а вам необхідно  створити якийсь відеоефект, чи  скажем відеоанімацію.

Зрозуміло, що якщо ніколи не працював з подібними програмами, і тут звичайно що на перший погляд здається, що не реально створити, хорошу  відеоанімацію.

Але коли маєте якийсь досвід, хоча б в програмуванні, і тоді вам вже відомо, що скрипти не обовязково самому писати, їх можна знайти в мережі, потім модифікувати, помінявши деякі елементи, і в кінцевому підсумку отримати потрібний вам скрипт, результат є.

І звісно що, саме цей досвід вам підкаже, що для програми можна також  знайти в мережі готовий проект, а там тільки поміняти файли, текст, і все, результат також буде отриманий.

Звісно що прийдеться трошки “почіхати репу”, оскільки ні програма, ні тим більше як в ній щось робити, вам ж то всерівно ще не відомо, але якраз і за рахунок досвіду користувача ПК, ви будете в змозі справитись з подбним завданням.

Отож цілком підсилу з такими завданнями справлятись користувачеві з досвідом, як же приблизно поступив би початківець, в котрого також виникне бажання зробити відеоанімацію. Мабуть зайде на ютюб, почне шукати ролик з уроками по відеоанімації, і давай по відеоуроках учитись.

І що, вперед за орденами, ага посидить тиждень, і звичайно мабуть що “плюне” на все, ну можливо хтось і зацікавиться і почне поглиблено вивчати створення відеоанімацій. Звісно, хто має досвід, той знає, що для любої програми можна знайти готовий проект, поміняти де що під свої задачі, і отримати результат.

Відеоуроки звичайно що допомагають, але відеоанімацію, мається на увазі, більш менш прийнятну, всерівно ще не получиться зробити, звичайну і простеньку так, не сперечаюсь, можливо і получиться, але кому вона буде потрібна.

Так що, яку би ви роботу не робили, колись  це принесе вам свою користь.

Відеороликами я щойно почав займатись, поставивши за мету заробіток на каналі, але на жаль і тут вийшов “промах”, так толком і не зрозумів ще, що в них там твориться, але можливість заробітку і на відеороликах, завдяки розміщенню рекламних оголошень, на жаль також пропала. 

Але, можливо ще все відновиться, побачимо, власне літом сама служба добряче прийнялась банити сайти, а не що давно, півтора місяці назад, і відеоканали почали викидати з показу рекламних оголошень, і  тим самим порвалось ще одне джерело, завдяки якому в мене получалось “урвати” хоч трошки “грошиків”.

Не має вже що робити на “буксах”, що називають словом “букс”,  це є сайт на якому одні користувачі виконують завдання, і потім отримують винагороду за виконане завдання, а інші викладають завдання і платять за виконання, в принципі майже то саме, що і фріланс.

Тільки різниця в тому, що для того щоб виконувати завдання на “буксах”, не потрібно добряче розбиратись в якихось там технологіях, скажем  для прикладу  (розбиратись в Photoshop CC, чи в Adobe After Effects), а мати тільки бажання працювати.

Підсумовуючи цей рік, що можу особливе відзначити, все таки подію звязану заробітком. А за нею правда, і подію звязану з баном. Бан був дещо несподіваний, оскільки довгоочікуваний гонорар я вже тоді отримав, так як би все “вері гуд”, а тут раз тобі, і маєш “бан”.

Я більше тоді чекав на бан, до двадцятого числа, як за звичай “втішні листи” на такий час перепадають, а тут раз і в середині місяця. Якась “худобина” таки досягла свого. Звісно що в когось з вас виникне запитання, з чого я взяв, що саме хтось винен.

В свій власний кабінет заходив  щодня, одного разу побачив що за день вісімдесять зелених “накапало”, хто з вас працював з рекламою від адсінс, знає що така цифра не реальна, я також зразу не скакав від радощів, оскільки в адсінс, те що у вас там накапало “вісімдесять”, не означає ще, що ви їх отримаєте.  

Подумав спочатку, що вони самі спишуть, але день за днем йшов, а ця сума залишалась на рахунку, звичайно що давай по форумах шукати інформацію, і прочитав жахіття, що можуть викинути з партнерки.

Потім, ще й до того всього прикол один, чувак писав на форумі, що сам повідомив їм що йому хтось наклікав на рекламі, і що ви думаєте, отримав відповідь, що повідомили їх про це запізно, і вони змушені забанити його 😥 .

Ось такі то справи, тому і вже не “парився”, а лиш з жахіттям очікував, що прийде “дуля”, тим більше, що якась “тварина”, потім знову шкодила, цього разу правда на тридцять пять наклацала. Знаєте, потім коли прийшло повідомленяя про гонорар, і я його отримав, подумав тоді  “о як заши-сь”.

Але, все ж таки “худобина” добила їх терпіння.

Не має сенсу звинувачувати саму компанію, щедріше за них ніхто не платить, і не їх вина, що на нашому просторі водяться такі “дол-би”,  чи таке “дебілля”, ну або “скотиняки”.

Та і я то за великим рахунком, нічого не міг зробити, досвіду як вийти з такої ситуації не було, апеляцію можливо все таки не потрібно було подавати, вона нічого не дає.

Знаєте, згадав щойно один прикол, в принципі для когось з вас це може бути і не зовсім прикол, ще за радянського союзу фільм один згадав, в ньому одна сцена запамяталась, як чувак один про випадок говорив, який з ним трапився.

 

В общому, розкажу  я про епізод з сцени одного радянського фільму.

Говорить в одному з епізодів чувак з того фільму, що стоїть він на пероні, а з одного з вагонів поїзда  на нього “рожа, толстая такая смотрит”,  (смотрит, и все смотрит)  продовжував він вести діалог, поїзд тільки щойно почав рухатись, як на нього “харкнули”, мабуть здогадуєтесь хто “харкнув”.

Чувак в тому фільмі, продовжував казати, що обідно йому було, бо “рожа” на нього харкнула, була ще й весела, а поїзд рушив, і все, догнати то не зможе.  

Ну це в фільмі так, а реальна якби така подія сталась, я думаю що як говориться світ круглий, і вони би по любому ще десь би здибались, та й фактично якщо  обдумати героїв цих епізодів, так це ж дійсно “дибиляка”, може на когось взяти і просто  плюнути.

Цей  випадок з сцени має і щось спільне з  “гомункулом”, якому не має що робити, а шкодити чужим сайтам. Причина, тяжко сказати, але такі недорозвинені (гумункули) бувають в мережі, мабуть бувають  тільки з країн колишнього.

Часто задумуєшся, чому більшість з нас так живе, а ось і бутласка, навіть цей факт можна “прикинути”,  навряд чи такі “гомункули” знайдуться в них, це в тих мається на увазі, дехто називає ще  їх “буржуйнет”.

Прочитав на форумах, як про “гугляк” багато не задоволених пишуть, це ті особи чиї канали забанили.

Тут тяжко зрозуміти їхню не адекватність, ну по перше, якби там не було, нехай вам ваш нет заплатить хоча би стільки, по друге, не потрібно бути зверх великим експертом, щоб зрозуміти що відео на яких пару старуль співають про “лапти да лапти мои”, не може мати тисячі переглядів, та ще й з европейськими і американськими айпішками.  

А по третє, в браузерах існує така функція як “WebRTC”, яка просто видає вашу “ІР – АДРЕСУ”, і звичайно що, якщо хтось заходить з анонімайзера, або VPN, всерівно не в змозі скрити свою реальну “ІР – адресу”, і їхні інженери звісно також знають про це.

Партнерка в них поставлена таким чином, що вигода є у двох сторін, оскільки дохід ділиться на половину, тут тільки потрібна адекватність, бути розумним, а не як в “нашнет”, почуло, дізналось, хапнуло трохи  “бабла”, а далі “заслинилось” від жадоби, і давай подавай, на кожне відео йому в завданнях клік на рекламу,  і ще до того, пять переходів по рекламі на кожен клік.

Зрозуміло, що рекламодавцям з “буржуйнет” рано чи пізно набридне така щирість, і вони майже всіх повикидають з програми, невже не мож якось розумнішим бути. 

Ну нічого не зробиш, тільки те й що розведеш руками.  

Гаразд, все таки нині не той день, щоб про всяку “худобину” писати,  хоча можливо і “худобина” потребує уваги, щоб про неї писали.

Підсумок підвів, блог поки що не планую закинути, як появиться якась цікава інфо, відразу опублікую, зараз тільки в мене одна інформація, тільки і чути про грип,  чую що і мене ця подія не минула, надіюсь все таки, що не той підхватив.

 

 Сьогодні 19 грудня  “День святого Миколая”,  вітаю всіх вас з святом.

Так співпало, що першу свою публікацію виклав девятнадцятого грудня, і саме цей день получився днем народженням Zura — Blog. В день народження отримують подарки, але якщо цей день стосується блогів по веб дизайну, та як сам бачу, більшість блогерів готують якийсь подарунок.

Ось і я вирішив викласти один, досить цікавий ефект для сторінки, якому я навіть придумав назву, це  “Новорічні кульки”.

two 3 ears 

Стосуватись така веб – сторінка з таким ефектом, може  тільки  новорічної  тематики. Оскільки вся суть заключається в кульках, вони на сторінці відображаються в самому верху, і коли підвести до кульки курсор миші, вона починає рухатись в сторони, і заодно звучить одна з нот.

Кожна кулька відповідає якийсь ноті, і якщо ви розбираєтесь в нотах, то можна і цілу мелодію на таких  кульках зіграти. 

Ефект “Новорічні кульки” дуже красивий, можна цей ефект як  переглянути  в самому низу сторінки, клацнувши на слово “Демнонстрація ефекту “Новорічні кульки”, так і за бажанням можите скачати, там ще нижче знаходиться текст (Скачати ефект “Новорічні кульки” з музикою можна тут), потрібно клацнути на слово “тут”.

Посилання знаходяться внизу, архів знаходиться на “Яндекс диску”, скачити можна не залежно чи ви зареєстровані в “в Яндексі” чи ні, ви без проблем скачаєте архів з файлами.

Як застосувати такий ефект: просто розпаковуєте і додаєте папку з файлами, в папку вашого сайту, і прописуєте посилання.

Морочитись з ефектом “Новорічні кульки”  не потрібно буде, оскільки самі кульки ви навряд чи будете міняти, ну а картинку, всього то поміняти назву вашої картинки  на цифру “2”,  і замість неї,  зявиться ваша картинка.

І звісно що, потрібно буде підігнати свою картинку під розміри, щоб вона повністю вся відображалась в вкладці браузера. Може і не вся відображатись, головне щоб дві не получились з одної, розміри тої що в архіві маєте, і свою підганяєте під ті самі розміри.

В загальному більше нічого не потрібно робити, це коротке тлумачення стосується скоріше новачка, оскільки я вважаю що новачку буде легше  підігнати за розмірами картинку в графічному редакторі,  ніж виставляти розміри в кодах.

Можливо по налаштуванню  даного ефекту, я ще викладу окремо публікацію, хоча в принципі, все там настільки просто налаштувати, так легко в усьому розібратись, оскільки все вже мною виставлено, тільки міняєте одне фото, і все.

В загалі то тепер стало просто, ефект то був спочатку дещо інший, і вже потім я його “підшаманив” трошки, виною всьому цей грип, завдяки йому сьогодні “попарився” я  з одними двома елементами, знаєте, їх  я скопіював ще літом, і тепер згадав за них, та й думаю посижу вже над ними, всерівно не має що робити.

Іменно саме з “кульками”, мені довго “мудохатись” не прийшлось, багато часу в мене заняв інший елемент, він також стосується новорічної тематики. Про нього, більш детальніше планую викласти на новий рік, ну що ж, буду мабуть вже закруглятись, публікаця має майже на дві тисячі символів, великими  в мене останній час получаються публікації.

Ну і власне сьогодні 19 грудня, і сьогодні  свято,  “День святого Миколая”, отож вітаю всіх з святом, всіх благ.

До зустрічі ! 

 


user_97

Демнонстрація ефекту “Новорічні кульки”

Скачати ефект “Новорічні кульки” з музикою можна тут