Post_104Привіт всім відвідувачам Zura-Blog сьогодні вийде в мережу не запланована мною публікація. Мав намір продовжувати публікувати матеріал про створення сайту– візитки за допомогою веб–редактора Adobe Dreamweaver, в якому планую написати як додати до шаблону прихований аудіоелемет.

Хай матеріал про аудіоелемент вибачає, а сьогодні в мережу вийде публікація присвячена ТІЦ-10. 

ТІЦ-10 показник який я виявив зовсім не сподівано, власне вже збирався закривати браузер,  і відключати комп, але вирішив лишній раз в пошуковику гугл ввести своє доменне імя, і переглянути чи появились якись нові ресурси які б посилались на моє доменне імя.

Згодом вирішив ще й перевірити позиції блогу на ресурсі seomastering, на сторінці ресурсу в першу чергу в очі кидаються кнопки, які показують позиції сайту після тестування, і в кнопках появились приємні, довгоочікувані і несподівані зміни.

Спочатку побачив що на індентифікатору Yandex Rang зявилась  позначка, сама позначка на вид похожа на рівень сигналу в мобільному телефоні, і на ній  зявився перший заповнений квадратик, а біля назви кнопки Yandex Rang число два.

Звичайно, завжди приємно коли твій ресурс піднімається в позиції, тому зразу почав шукати причину змін в позиціях, і знайшов ще й добавку ТІЦ-10. Зразу ж заходжу в інструменти для веб–майстрів, в  Yandex, чи це не була якась помилка щоб передчасно не радіти.

Яндекс сторінка для веб майстрів ще не відобразилась я вже побачив зміну, фавікон від Yandex тепер на моїй сторінці став жовтого кольору, а знизу підтверження, під символами ТІЦ стоіть число 10.

Яким чином в мене появилась десятка, відповіді не дам, так як і сам не знаю, жодної гривні в ресурс я поки–що не вкладав, крім плату за доменне імя і місце на хостингу. Про СЕО–оптимізацію мені не то що би мало відомо, а просто не приділяв цьому питанню великої уваги. Тому на питання як отримав  Zura-Blog ТІЦ-10 відповім мабуть так, потрібно просто старатись писати хороші пости.

На лічильнику звісно  що останнім часом зявлялась  більша кількість відвідувачів, але головне що зявилась більша кількість перегляду сторінок на сайті. Причини, мабуть це дизайн який я поміняв, як для мене тепер дивиться професійніше. В принципі відповідь може бути одна постійно потрібно удосконалювати і ресурс і самому удосконалювати свої навички, але для цього потрібно відводити час на сайт, і звичайно мати бажання.

Згадав слова коментатора “Перемоги ще будуть, головне розпочати” коли в 2008 році “Шахтар” виграв кубок УЄФА, зараз на даний момент і забулась вже ця подія але кубок УЄФА залишився в памяті, так і ТІЦ-10 може зникнути але те що мені вдалось його отримати вже залишиться.

Більшість з нас поводяться досить передбачувано, встаємо вранці, йдемо вчитись чи працювати, якщо задуматись чому нам хочиться працювати (можливо не всім) чи вчитись, то причина звісно в мотивації. Під мотивацією розуміють сили, що збуджують у нас ентузіазм, і завзятість у виконанні визначених дій.

Потреби людини поділяються на первинні і вторинні. Первинні це звісно фізіологічні потреби, дихання, сон їжа, вторинні це успіх, повага і т.д. Вони зявляються з розвитком інтелекту і придбанням життєвого досвіду.

Кожна людина прагне задовільнити свої потреби, і ставить собі це завдання за мету, і якщо задовільнити вдається, звичайно тоді охота отримати винагороду за потрачені зусилля. Винагорода це все то що ми вважаємо цінними для себе.

Цінності в кожної людини свої. Розрізняють внутрішню і зовнішнб винагороду. Внутрішня винагорода отримується від виконаного завдання, це почуття задоволення від досягнення результату, і врешті решт задоволення від корисності зробленого продукту.

Зовнішня це звичайно що матеріальна винагорода, якої поки що не отримав, але появляється тепер новий стимул, можна сказати ще одна потреба, ще одна мотивація досягнути результат, заодно знайти для себе відповідь на запитання чи може сайт приносити дохід.

В принципі звичайно що сайти приносять доходи, про те які саме ресурси, чи зможе мій вид сайту приносити мені дохід,  зразу появляється відповідь на запитання щоб продукт приносив дохід в нього потрібно вкласти кошти.

Поки що не планую витрачатись матеріально на сайт, але ТІЦ-10 тепер говорить про те що ресурс можна  по трохи  розкручувати. Скільки часу в мене заняло щоб отримати цей показник, приблизно десять місяців. Девятнадцятого грудня минулого року я запустив цей сайт в інтернет мережу.

З того часу зміни як і в самому дизайні, так і в написанні постів відбулось багато, згадав тільки що дурнів які прикалювались на початку, як лише починав писати публікації, ну  звісно що публікації не виходили. Але і самі то нічого мудрого в кометах не вказали, хоча можна було, помилок то було в моїх перших постах, і не перерахую.

З тих помилок дійсно можна було поприкалюватись, але їх тоді не знайшли,.

Вказівку що скрипти варто розміщати  в кінці сторінки, я вважаю абсурдом. В мене наприклад непогано і на початку сторінки дивиться скрипт, і в боковій панелі вигляд чудовий. Буду закруглятись, додаткова мотивація появилась, тепер буду старатись втримати десятку.

Тому для тих хто починає викладати свої перші матеріали, не звертайти увагу, особливо на подібні коментарі, а продовжуйте писати пости, з часом буде получатись все краще і краще, зразу ні в кого не виходить.

На цьому все до зустрічі.