apkpureПривіт всім відвідувачам Zura – Blog, в даній публікації ви знайдете опис яким чином встановити на сучасний телевізор програмне забезпечення, точніше сказати любу програму яка вам буде потрібна щоб розширити функціональність вашого тв, можна встановити, і при цьому не обовязково використовувати Google Play.

Як вже вказував в одній з минулих публікацій, що функціональність сучасних телевізорів набагато крутіша за перегляд телевізійних каналів, але для того щоб скористатись можливостями сучасного телевізора, потрібно самому встановлювати програмне забезпечення.

Ну або наймати спеціаліста в даній галузі, але тоді звісно що у вас появляться витрати в фінасовому плані, адже за дякую навряд чи в когось буде бажання розширювати функціональність вашого телевізора, і в принципі слід також врахувати що немає ніяких гарантії, що той хто прийде вам налаштовувати ваш пристрій добряче розбирається в цих питаннях.

Тай самі мабуть знайте, що часто трапляються такі випадки, що на словах (майстер на всі руки), а в дійсності “кумекає” мало що більше за вас, потім почне вам байки описувати, що прошивка погана і тому подібне, а сам то він не причому, а ви в кінцевому підсумку можите залишитись з проблемами.

Тому варто  щось пробувати робити самому, і не факт що у вас буде не получатись, тим більше коли щось робите собі, то перш ніж виконати дію кожен мабуть як говориться “сім а то й більше раз відміряє, і вже потім один раз відріже”, ну в принципі це моя думка, кожен з вас сам прикинине чи варто самому “паритись” з чимось, чи все ж таки доручити сторонньому.

В загалі то якщо впевнений в особі яка добре знає свою справу, тоді й сенсну не має щось видумувати, а доручити тому хто в даних питаннях добре розбирається.

В принципі це стосується якихось таких складних задач, а не встановлення програми на телевізор, оскільки встановити скажем плеєр, ну або браузер в сучасний телевізор, я вважаю простим завданням, ну а хто з вас можливо відчуває що зовсім не компетентний в іт технологіях, і звісно що сам не в змозі встановити якусь з програм, для свого телевізора може знайти в цій публікації для себе матеріал який принесе користь.

 

Отож яким чином можна встановити любу програму, будь то плеєр чи браузер на сучасний телевізор.

Я спочатку пробував через гуглівський Google Play, але там не вказувався мій тв пристрій який підтримує операційну систему андроїд. Вказувались інші пристрої, але не було саме в списку телевізора Toshiba.

Пробувати спосіб міняючи в налаштування телевізора назву телевізора наприклад на смартфон Sumsung, в мене бажання не було, тому вирішив спробувати інший спосіб.

А саме спробувати через “apkpure”.

Що таке “apkpure”, це також магазин, ну або сайт де ви можите скачати ті самі додатки, в принципі навіть платні дотатки також можна отримати на сайті “apkpure.com” безкоштовно.

Давайте я постараюсь як найпростіше “розжувати” що я маю на увазі.

Отож багатьом з вас відома операційна система андроїд, оскільки  саме цю систему по замовчуванюю встановлють багато виробників гаджетів. І будь то планшет чи смартфон, більшість гаджетів продаються вже з встановленою операційною системо андроїд.

Є звісно що айфони з своєю системою,  але все ж таки навіть не зважаючи на те що айфони в принципі вважаються кращими гаджетами, більшість всерівно купують гаджети з операційною системою андроїд, оскільки різниця в ціні суттєва.

І за ті кошти які коштує самий простий айфон, можна придбати смартфон на операційній системі андроїд з набагато потужнішою комплектацією.

Тому мабуть багатьом відомий гуглівський Google Play, в багатьох з вас мабуть вже створений обліковий гуглівський запис, так як без облікового запису не можливо встановити на свій гаджет будь яке додаткове програмне забезпечення, яка необхідне щоб розширити можливості вашого гаджета.

Отож  Аpkpure якраз і є зеркало Google Play, де до речі відсутня реклама, а саме основне це відсутня реєстрація, саме там у вас є можливість скачати додатки для операційної системи Android.

Якщо взяти скажем мій випадок, де не получається встановити на тв додаток, тому що видає повідомлення, що на мій тв пристрій встановити будь яку програму не можливо, точніше повідомлення що цей пристрій не сумісний з даною програмою, в принципі він з любою в Google Play буде не сумісний, то Аpkpure якраз і є те що потрібно.

 

Вирішив я все ж таки переконатись. протестувавши два ресурса Google Play і APKPure, призначених для встановлення додатків для Android.

Так що зараз щойно зайду на сайт  https://apkpure.com тай сам прикину ввівши і на цьому ресурсі і на Google Play одні і тіж слова “ALL.TV”, чи вийде аж така вже й велика різниця в додатках. 

apkpure2

Аpkpure

Google Play

В принципі дві сторінки з одинаковими додатками на різних сайтах неможливо щоб співпадали, але два одинакових додатки для Android говорить про те що більшість з додатків які  ви по якийсь причині не маєте можливості встановити з Google Play, то велика ймовірність що ви їх знайдете на Аpkpure.

Щойно прокрутив я обидві сторінки з двома різними ресурсами, і справді без всяких там перебільшень, всі ті самі додатки які є в Google Play присутні і на Аpkpure. Так що висновок один, якщо не має можливості якусь програму або гру встановити з Google Play то цілком ймовірно що ви знайдете той самий додаток на Аpkpure.

Ну а якщо вам взагалі “в лом” паритись з всякими там реєстраціями, то як я вже згадував на Аpkpure ви запросто зможити знайти і встановити потрібні додатики щоб розширити можливості вашого гаджету.

Ну не бачу сенсу зараз описувати як я встановив на свій тв додаток з Аpkpure, просто скачав на флешку і потім запустив програму установщик яка присутня серед тих пару додатків, які встановлюють по замовчуванню.

Установка пройшла вдало і все працює ок, а описувати установку який сенс, як в будь якій моделі телевізорів, інтерфейси можуть відрізнятись,  не має сенсу, просто скачати потрібний додаток на флешку, вийняти флешку і вставити в usb – вхід, потім запустити програму установщик, знайти на флешці файл і запустити програму, і все дочекатись встановлення і перевірити чи додаток повністю робочий. 

Ну а в кого модель телевізора має можливість встановлювати додатки з Google Play, то можна і з даного сервісу, не бачу сенсу зациклюватись на даному питанню, точніше з я кого ресурсу краще їх встановлювати.

На  Аpkpure не потрібно проходити процедуру реєстрації, додаток який встановив працює без зауважень. Ну і все можна і закруглятись, не щодавно накінець то поміняв тему сайту, хто давніше заходив звісно що замітив.

Я не любитель щось міняти, будь то телофон чи ще якийсь там прилад, звісно що і тему на блозі не було бажання міняти, але якщо чесно, то і справді вже вона застаріла, тому прийшлось.

І звісно що тепер потрібно з темою “паритись”, щоб все підогнати, що поробиш, лінуюсь, але мусово, закинув я вже майже все це, можливо нова тема додасть мотивації,  ТІЦ бачу також впав на дасятку, ну і ладно, якщо впаде вже на нульовий, то і можливо доменне імя поміняю.

Хоча цей домен доволі таки добре індексується, не варто мабуть, можливо варто було продати домен коли ТІЦ мав двадцятку, але поїзд як говориться уже пішов, гаразд буду закруглятись.

Ну що ж, на цьому все до зустрічі.