Zura-Blog calendar2Привіт всім відвідувачам Zura — Blog, сьогодні до вашої уваги, мабуть судячи з назви уже здогадались, це одна класна програма, за допомогою якої ви можите створити чудові календарики.

І для того щоб зробити такий елемент, зовсім мабуть і непотрібно ніяких навиків, дуже просто розроблені налаштування для створення будь якого проекту, мені щоб розібратись часу заняло хвилин пять чи шість.

Власне як працює програма, щойно як запустити програму, появиться “майстер”, який крок за кроком допоможе вам створити любий дизайн, з якого ви отримаєте свій календарик, маю на увазі вами зроблений, з вашим фейсом, або з логотипом вашої фірми. Далі залишиться тільки все роздрукувати.

Програма надає можливість створити календар на місяць, а також на рік, з будь-яких ваших фотографій, чи картинок. У програмі є в наявності безліч шаблонів, приблизно біля пятдесять, з цих шаблонів ви зможите легко все підганати під свій смак.

Отож запевняю що користуватися програмою дуже просто, в програмій присутній майстер створення календарів, який покроково допоможе вам створити любий календар потрібного вам стилю.

У вас також буде можливість самому внести всі важливі дати і події, а також і якісь ваші важливі дати, зокрема ваше день народження, і звичайно що красиво розмістити їх на своєму календарі.

Можна подібний дизайн календаря використати і  в якості подарунку, в дизайні ви звичайно що зможите розмістити фото родичів і тим самим зробити подарунок близьким людям. Короче, в програмі безліч спец ефектів за допомогою яких вам буде легко зробити красивий календар.

Хоча налаштування для того щоб зробити календарик, дуже простенькі всерівно в цій публікації до вашої уваги фотокартинки і тлумачення до налаштувань. Отож запускаємо програму і по середині вкладка, в котрій пропонують або відкрити, або створити новий проект.

Zura-Blog calendar2

Клацаємо “Новий проект”

Клацаємо “Новий проект”, і в іншій вкладці вибираємо тип календаря, на ваш смак, їх є декілька, вибравши тип кнопка “Далее” інша вкладка, після того як клацните на кнопку, і вибір шаблону для календаря.

Zura-Blog calendar3

наводимо курсор миші на приглянувший шаблон, і кнопка “Далее”

Наводимо курсор миші до того шаблону який нам сподобався,  в боковому меню, можемо уточнити чи вертикальні шаблони, чи горизонтальні шаблони. Отож наводимо курсор миші на приглянувший шаблон, виділяємо клацанням лівої клавіши миші, і кнопка “Далее”.

Далі виставляємо параметри сторінки, я в налаштуваннях вказав календар на рік, і клацаємо кнопку готово, не біда що майбутній календар відображається з картинкою вибраною програмою, і мовою німецькою, адже все легко можна поміняти, під свої цілі.

Zura-Blog calendar4

виставляємо параметри сторінки

Отож справа в меню, шукаємо “ПАРМЕТРИ”, звісно що для налаштувань потрібні саме параметри, отож нижче “Мова календаря”, зараз стоїть німецька, виставляємо російську, української в налаштуваннях програми не має.

Zura-Blog calendar5

якщо майбутній календар відображається з картинкою вибраною програмою, і іншою мовою тоді все легко можна поміняти, під свої цілі

Zura-Blog calenda6

І вибираємо власну картинку, в самому низу біля слова “Изображения”, клацаємо на кнопку “ВИбрати файл”, і далі ставимо свою фотку, усе майже готово, залишилось тільки зберегти. Можна до речі виставити галочку, “Осветлить фон”, якщо кольори на датах календаря не будуть читатись з вашим фото.

Zura-Blog calenda7

залишилось тільки зберегти і переглянути результат

Zura-Blog calenda8

Після чого картинка буде тускнішою, але дату і назву місяці буде добре видно. Ну і все, в принципі додати нічого. Якщо маєте бажання створити красивий календарик з логотипом вашої фірми, рекомедую скористатись програмою “Дизайн календаря”.

До зустрічі ! 


user_97

Zura-Blog calendar