postingПривіт всім відвідувачам Zura — Blog, вирішив повернутись цією публікацією до теми, яка стосується інформерів на сайті, а саме інформація в сьогоднішній публікації стосується інформера.

Це інформер який повинен показувати таку статистику, як кількість ваших публікацій, кількість міток, а також кількість сторінок, коментарів, і категорій.

Звичайно, що ці інформери в основному стосуються блогів, оскільки не має сенсу їх розміщувати на сайті з трьох, або чотирьох сторінок.

А ось як на блозі, наприклад показувати таку інформацію як кількість публікацій, я вважаю що така інформація, буде корисною для відвідувачів.

Тим більше, як я вже зазначав в одній з минулих публікацій, в мене наприклад інформери знаходяться на сторінці сайту таким чином, що зовсім не заважають перегляду публікацій.

Крім бокової частини, ці інформери також можна розташувати і в футері, в принципі в любому місці, яке ви будете вважати, на вашу думку підходящим для них.

posting1

інформери знаходяться на сторінці сайту таким чином, що зовсім не заважають перегляду публікацій

Розмістити в себе на сайті ці інформери дуже легко, всього то скопіювати скрипт, це код написаний на мові програмування рнр, і в віджетах вибрати місце, скоріш за все це буде або одне з бокової частини сторінок сайту, або підвал.  

Далі до вашої уваги код, на мові програмування рнр, і тлумачення що, як і куда.

<?php
/* Кількість записів*/
$posts = wp_count_posts( 'post' );
$posts = $posts->publish; 

/* Кількість сторінок*/
$pages = wp_count_posts('page' );
$pages = $pages->publish;

/* Кількість категорій */
$cats  = wp_count_terms('category');

/* Кількість міток*/
$tags  = wp_count_terms('post_tag');

/* Кількість коментарів */
$comments = wp_count_comments( );
$comments = $comments->approved; 

$html = '<p>Кількість публікацій на блозі: <strong class="bloggood">' . $posts . '</strong>
<br />Кількість коментарів на блозі: <strong class="bloggood">' . $comments . '</strong>
<br />Кількість категорій на блозі: <strong class="bloggood">' . $cats . '</strong>
<br />Кількість сторінок на блозі: <strong class="bloggood">' . $pages . '</strong>
<br />Кількість міток на блозі: <strong class="bloggood">' . $tags . '</strong>
 </p>';
echo $html;
?>

Копіюємо рядок коду вище, підводимо курсор миші до бокового меню в адмінці на “Зовнішній вигляд”, далі з випадаючого списку, клацнувши вибираємо функцію “Віджети”. За допомогою віджету у вас буде можливість вибрати місце, і  вставити  в ньому вже скопійований код.

posting2

в адмінці  де “Зовнішній вигляд”,  з випадаючого списку вибираємо  “Віджети”

Яким чином, варіантів може бути декілька, все залежить від віджету, а точніше які можливості для таких завдань, є в наявності, в адмінці вашого сайту.

Я наприклад, для вставки коду в потрібне місце на сторінці, це бокова частина на сторінках сайту, маю можливість вибирати з двох віджетів, перший, цей я завжди застосовую для подібного типу задач, називається “PHP Code” (Arbitrary text, HTML, or PHP Code) — таку можливість надав мені встановлений раніше плагін “PHP Code Widget”

Крім “PHP Code Widget” в адмінці, я також можу скористатись ще одним варіантом. Назиається плагін “Special Text Boxes”, в віджетах вказаний як “Спеціальний текст” (Произвольный текст или PHP-код в подсвеченном блоке.) — правда за звичай я використовую цей віджет,  для вставки коду який призначений для показу реклами на сторінках.

До речі, присутній в адмінці також для вставки кодів і віджет “Текст” (Произвольный текст или HTML-код.) — також повинен надавати можливість додавати коди, для показу якогось елементу на сторінці, цей віджет вбудований в csm WordPress по замовчуванню.

Що стосується саме цього віджету, нижче  назви цього віджету присутня підказка (Произвольный текст или HTML-код), вона вказує на можливість вставки кодів, але рнр код працювати в ньому не буде, якщо його застосовувати, а також і коди написані на JavaScript не працюють.

 

Отож, якщо у вас в віджетах не має можливості вставки рнр кодів, в боковому меню, або в футері, тоді вам необхідно  встановити плагін.

Ну і що ще добавити по даному інформеру, отож щоб цей інформер застосувати, вам потрібно скопіювати код, перейти в віджети, щоб активувати віджет, його просто потрібно перенести в бокову колонку, переноситься таким чином, підвівши курсор миші до віджету, клацнувши і не відпускаючи клавіші миші, переносимо в потрібне місце, яке ми вибрали для показу цієї інформації.

Коли паренесли віджет в потрібне місце, тоді відпускаємо клавішу, щоб залишити віджет в тому місці.

posting3

щоб активувати віджет, його просто потрібно перенести в бокову колонку

Потім потрібно клацнути на віджет, після того як  в боковій колонці вибрали місце, і помістили цей віджет, для того щоб в віджеті вставити скопійований код, віджет відкриється, і далі для показу на сторінці цієї інфомації (кількість публікацій, сторінок і тому подібне) вставляємо скопійований код вище.

posting4

клацнути на віджет, віджет відкриється, і далі вставляємо скопійований код 

В віджеті, після того як вставили скопійований код і зберегли, потрібно перезапустити сторінку, і перевірити чи є результат, у вигляді наприклад такої інформації як (Кількість публікацій на блозі: 370 Кількість коментарів на блозі: 86)

Любий рядок із інформації яку показує скрипт, звісно що можна видалити. Наприклад, не потрібно вам щоб на блозі була присутня така інформація, яка вказує на кількість сторінок. Тоді в коді скрипта просто видаляємо такі рядки: шостий, сьомий, восьмий, і двацять четвертий.

/* Кількість сторінок*/
$pages = wp_count_posts(‘page’ );
$pages = $pages->publish;

<br />Кількість сторінок на блозі: <strong class=”bloggood”>’ . $pages . ‘</strong>

Ну і все в принципі, питання чи потрібні такі дані на блозі, тут може бути тільки одна відповідь “Жираф большой ему видней”, мета блогу це знаходити якусь цікаву інформацію, і ділитись нею в публікаціях.

На цьому мабуть буду вже закруглятись, о щойно позвонили з “Екстра тв” нагадали про трансляцію футбольного матчу, і чи не маю я бажання продовжити перегляд, а точніше сказати співпрацю.

Відповідь моя звичайно була така “щоб йшли в широку” з своїм тв, за шісдесять гривень за два канали”, мабуть що повний дурень погодиться з такою ціною, тим більше зараз то можливостей перегляду любого футбольного матчу, варіантів то декілька можна знайти. 

До речі вирішив я проблему перегляду телеканалу “Футбол1” і “Футбол2”, писав в одній з публікацій про те що вартість перегляду цих телеканалів становить вже шістдесять гривень.

Така ціна на мою думку занадто крута, крім компютера також раніше парився з “супутниковим телебаченнням”, прошивка тюнера і тому подібне, в загальному знайшов можливість перегляду цих телеканалів, і звичайно що “на халяву” як говориться.

Так що бачу, що правильна була в мене думка, знаєте якби ціна була пятдесять гривень, то і до тепер би платив ім за два канали.

На одного клієнта в них тепер менше, зовсім не розумію керування менеджменту, замість того щоб отримати пятьдесять в місяць, візьмем з мене наприклад, а тепер дуля, ну і що їм тих десять гривень дало, пішло в мінус.

Відповідь була, що змушені підняти ціну, бо підняли там на щось ціну їм, а мені що виходить вам дири затикати, підняли на десятку ціну на два телеканали, ну гаразд але ж добавте тоді до пакету скажем ще два чи три хороші канали, хоча б такі як “евроспорт”.

Клієнта то потрібно втримати якось, а думка то мабуть така, що один клієнт не страшно, ага а таких одних добряче назбирається, а  знайти “екстра тв” альтернативу, зараз то простіше простого.

До зустрічі!