Zura-Blog8Привіт всім відвідувачам Zura–Blog, продовжую викладати матеріали які стосуються преміум шаблону Solitudo, в попередній публікації були розглянуті не всі налаштування, для створення сайту у Solitudo присутньо ще багато можливостей.

В цій публікації розглянемо як створювати сторінки в Solitudo, а також іще деякі елементи які можуть стати в нагоді для сайту. Ітак в попередній публікації я показав як зробити перші налаштування теми, це фон сайту, колір сторінки, підвал для сайту, в принципі їх вистачає для створення блогу.

Далі налаштування сторінок, для цього клацаємо на “Конструктор сторінок” в боковій панелі, і в нас відкриється вкладка в якій потрібно вибрати ті сторінки які ми хочимо налаштувати. Це головна сторінка, сторінка 404, сторінка пошуку, сторінки архівів, сторінки додатків.

Для цього в верхній панелі в полі “Специальные страницы” вибираємо з випадаючого списку сторінку яку ми збираємось налаштовувати. Наприклад “Головна сторінка”, розділена на три поля і бокову панель. В першому полі все налаштовано по замовчуванню, тому не варто робити зміни, друге поле ” Фиксированые несортируемые елементы” в списку SEO виставити ключові слова і опис.

solit2

Наступне поле це “Сортируемые елементами” саме в даному полі виставляються основні елементи. По замовчуванню виставлені “Контент” і “Коментарі”. Для того щоб додати якийсь елемент в головну сторінку, потрібно з бокової панелі перетянути його в поле “Сортируемые елементами”.

solit3

Спочатку перетягнемо “Столбцы”, цей елемент надасть можливість розмістити елементи в рядок. Для цього вибираємо в налаштуваннях “Столбцы” кількість колонок. На кожну колонку буде доданий один з елементів правої бокової панелі. Зараз я постараюсь чіткіше розяснити як використовувати елемент “Столбцы”.

За допомогою цього елементу ми зможемо розмістити наприклад в один рядок відео від YouTube, а також встановити аудіотреки від таких сервісів як mixcloud soundcloud. Для цього нам потрібно в елементі “Столбцы” виставити кількість потрібних колонок. Якщо ми хочимо в один рядок розмістити відео і аудіо, тоді виставляємо дві колонки, якщо ще щось то три і так далі.

solit5

Після виставлення колонок, приступаємо до розташування в них елементів, для прикладу я візьму  “ВІДЕО” а також аудіоелементи mixcloud і soundcloud. Після  виставлення колонок, скажем двох, у нас знизу появляться дві ячейки. Вибираємо збоку елемент “Відео” і перетягуємо в одну з колонок, а також аудіо елементи mixcloud і soundcloud і вставляємо в іншу колонку.

solit6

Далі приступаємо до налаштування цих елементів, клацаємо на позначку щоб відкрилась вкладка налаштувань. Знизу появиться для прикладу виберу відео, і в вкладці виставляємо тип відео, я вибираю YouTube, нижче вставляємо посилання. Для цього переходимо на відеохостинг YouTube, там вибираємо відео яке нам подобається, а потім просто зверху в вкладці відеохостингу копіюємо посилання цього відео, і вставляємо в поле “Ссылки”. Нижче можна виставити ширину, і довжину відеоролика. Після всіх процедур потрібно зберегти зміни, клацаємо “Сохранить настройки”.

solit7

solit9

Таким чином додаємо і налаштовуємо остальні елементи, також можна додати і один елемент без колонки, наприклад візьмемо “Карту Google”, просто перетягнемо в потрібну область, відкриємо налаштування елементу, і прописуємо адресу в спеціально для цього відведеному полі. Наприклад впишемо  “Kiev” і після збереження налаштувань і перезапуску сторінки в нас зявиться карта сайту.

solit10

solit11

Можливостей щоб зробити свій сайт солідним в цьому шаблоні дуже багато, як я і не раз наголошував потрібен невеликий досвід, і звичайно час щоб  засвоїти як працювати з даною темою. В одній з наступних публікацій я напишу як працювати з “Революшин слайдер” це ще один суперовий елемент який додасть привабливості вашому сайту.

До речі він платний, і якщо вам вдасться придбати преміум–шаблон Solitudo, тоді ви зможите користуватись ним і на інших проектах, для цього просто скопіюєте папку з слайдером, і розмістити її в папці з плагінами.

На цьому буду закруглятись до зустрічі.