Post_11aОдним з основних кроків роботи над проектом сайту, вважається вибір доменного імені. Дуже важливо вибрати доменне імя яке-б було дуже коректним, і відповідало тематиці сайту.

Для цього перш за все потрібно проаналізувати мету вашого сайту, звичайну аудиторію, і також включити можливості його просування, з урахуванням його назви.

Правильний вибір доменного імені, вважається насправді надзвичайно важливим кроком, адже для цього потрібно придумати не тільки саму назву, а також і вибрати сам рівень доменного імені.

Якщо сайт належить компанії, вибір доменного імені не являється тяжким завданням. Більшість вибирають назву своєї компанії.

Для прикладу, компанія Сoca-Cola доступна по адресу http://www.cocacola.com. В випадку, якщо ваша назва співпадає з існуючою назвою іншої компанії, ви можете знайти вихід шляхом додавання знаків, або літер.

Для прикладу якщо таке імя існує http://www.Clock.com, можна просто прописати так  http://www.Clock+extra.com.

В випадку on-line проектів, це інтернет-магазини, інтернет-спільнота, форуми, онлаін послуги і т.д — доменне імя звичайно може відрізнятись від назви компанії, яка надає дану послугу.

Також слід відзначити що і сама назва сайту повинна не тільки відповідати діяльності компанії, а також добре зрозуміла користувачам, і легко відстежуватись пошуковими системами.

 

Наприклад доменне імя  http://www.gismeteo.ua і сама назва сайту gismeteo представлені в якості метеорологічної інформаційної служби. І ці назви були вибрані для того, щоб саме поняття сайту було зрозуміле користувачам, а також легко фіксувалось пошуковими системами.

Також необхідно уважно підходити до вибору доменного імені, саме для вашого власного веб-сайту, скажем блогу.

Якщо мова йде про блоги, то найчастіше доменне імя виглядає похоже у вигляді фамілії, фамилії+імені разом одним словом, або наоборот імені+фамілії, з різними варіантами, тире, підкреслювання, точками.

 

Я для прикладу у свому доменному  іменні зєднав частинки імені і фамілії ruszura

Як я вже зазначав, якщо розробляється сайт для власної компанії, то доменне імя слід вибирати таке саме як і назва компанії.

Але якщо дивитись на конкретний проект, то потрібно придумати таке імя, яке-б правильно визначало ваш проект.

Для прикладу, компанія яка займається виготовленнчм кованих виробів, і звісно-ж зацікавлена в просуванні своєї продукцій, може вибрати для себе назву http://kyznia.ua  або http://kovani-vurobu .ua. Завдяки такому рішенню вона буде легко найдена в пошукових системах.

Необхідно добре розуміти такий важливий пункт як вибір імені.

Пошукові системи сприяють приваблюванню нових користувачів інтернета на web–ресурс. Крім того, пошукові системи виявляються потужним інструментом роскрутки, абсолютно бескоштовні і довготривалі.

Сайт зможе розкручувати  себе сам, якщо доменне імя підібрати вдало і по темі, так як потенційним клієнтам не прийдеться тратити багато часу на пошук різних ключових слів, таких як “двері”, “жалізо”, і т.д.

Грамотне і вдале вибране доменне імя, автоматично запустить процес розкручування web–сайту в мережі.

 

Можно придбати декілька доменів для вашого проекту, це допоможе добитися хорошого результату. Також якщо ви розміщуєтє свій web–проект в домені ua, бажано зарезервувати і домени .com, .net, .biz, .org, .info.

Ну що-ж пора закінчувати публікацію, до речі існує така організація  як  ICANN(Internet Corporation for Assigned Names and Numbers міжнародна некомерційна організація,

Ця організація займається ругулюванням питань, повязаних з доменними іменами, IP-АДРЕСАМИ і іншими аспектами функціонування інтернета.

А також ваш e-mail який ви подаете для реєстрації доменного імені, повинен бути доступний в любий час, і при любих умовах, так як він буде використовуватись при любих змінах DNS(Domain Name System).