zura-blog30Привіт всім відвідувачам Zura – Blog, продовжую викладати матеріали про програми які пригодяться вам під час створення різних проектів у веб дизайні.

Зокрема для створення рекламного банеру, або кнопки для вашого сайту, яка буде потрібна для того щоб обмінюватись кнопками між сайтами.

Ну власне що таке кнопка для сайту, і для чого вона потрібна, потрібна як я вже зазначав для обміну між вашим сайтом і сайтом з яким ви бажаєте обмінятись посиланнями, кнопка це прямокутник невеликого розміру, при наведенні курсора миші на нього зявляється посилання на ваш сайт, а при клацання на таку кнопку здійсниться перехід на головну сторінку вашого сайту.

Як створити таку кнопку, звичайно що існує декілька варіантів, один з них це набрати в пошуковику фразу яка буде стосуватись банера, інший варіант це створити кнопку власноруч, і для цього потрібні програми.

Якими програмами, можна за допомогою фотошоп, можна також програмою від Adobe “ADOBE.FLASH.PRROFESSIONAL” але для цього потрібні знання а також навики роботи не тільки з цією програмою, але і навики flash програмування. Звісно в багатьох з вас вони відсутні, в мене також навиків у flash програмуванні не було, тому я вирішив пошукати альтернативний варіант, і в кінцевому підсумку знайшов.

Можна як я вже зазначав скористатись різними онлайн ресурсами, я також пробував такий варіант, і звісно що безкоштовно ви навряд чи отримаєте результат який би вас задовільнив, по перше коли створюєте таким способом кнопку свого сайту, то в ній наймовірніше буде присутнє посилання на той ресурс, з допомогою якого ви створюєте свій банер.

Навіть якщо вам вдасться видалити стороннє посилання в самому коді, тоді всерівно як за звичай назва сайту того ресурсу з допомогою якого ви створюєте банер всерівно буде присутня на банері, ймовірніше збоку. Звісно що такий варіант мало кого задовільнить, мене такий варіант не влаштовував, ну і власне продовжуючи наслідувати мету свого сайту, в цій публікації я опишу про одну чудову програму для створення банерів.

Як я вже зазначав для того щоб створити  flash – банер потрібні знання у flash – програмуванні, за допомогою програми Aleo Flash Intro Banner Maker можна обійтись без навиків flash – програмування. В самій програмі вже вбудовані необхідні елементи, застосовучи які у вас получиться створити красивий банер.

Характеристика програми Aleo Flash Intro and Banner Maker

Aleo Flash Intro and Banner Maker – програма для всіх любителів створення flash анімацій, формат файлів в SWF, GIF, AVI, це три формати, файли яких ви можите створити з цією програмою.

Володіє простим і багатофункціональним інтерфейсом, який допоможе вам з легкістю і професіоналізмом створити небувалі за красою та креативності банери, кнопки, ролики або просто написи, використовуючи всього пару клацань миші. Вам не обов’язково знати всі основи Flash анімацій і їх скриптів. Програма допоможе створити різноманітні банери.

У програмі Aleo Flash Intro and Banner Maker вбудована велика кількість фонових і текстових ефектів, які здатні прикрасити ваш проект, також присутня можливість додавання звуків і шрифтів. Якщо вам потрібно створити рекламний банер, і ви не маєте бажання тратити кошти на спеціаліста по створенню банерів, то дана програма вам просто необхідна.

До речі з Aleo Flash Intro and Banner Maker можна вбудовувати різні посилання на файли і ресурси в мережі. Сама програма платна, існує можливість встановити як портативну версію, так і звичайну. Я встановив портативну, працює в мене добре, глюків не було.

Далі як створити банер в програмі  Aleo Flash Intro and Banner Maker.

Запускаємо програму, в мене зявляється позначка що “Не вдається перевірити виробника” якщо програма вже вами перевірена тоді не звертаємо увагу а клацаємо далі, а якщо запускаєте програму вперше то тут до речі такий нюанс, перед запуском невідомого дадатку старайтесь запускати його в “пісочниці”.

В випадку чого після закриття програми, або якщо компютер зависне, “пісочниця” вас врятує від переустановки операційної системи.

Ashampoo_Snap_2016.01.27_09h38m57s_002_Открыть файл - предупреждение системы безопасности

Оскільки цей додаток в мене вже перевірений тому запускаю портативну версію, (портативна це та версія яку не потрібно буде встановлювати, просто розпаковуєте і користуєтесь, навіть якщо “злетить” операціна система ви всерівно зможите нею користуватись, звісно що за умови якщо ви програму не розпакуєте в системному диску).

Зразу перед вами відкриється дві вкладки, перша це розмір вашого майбутнього банеру, ну а в другій вкладці ми будемо створювати банер.

Ітак перший пункт — “Про програму”  звичайний опис можливостей програми, для цікавості можна перечитати.

zura-blog01

Другий пункт “Розмір і звук” — тут ми виставляємо розміри банера, за замовчуванням виставлені в мене 428х125, і форму прямокутник, закруглений прямокутник або коло. До речі для закругленого прямокутника можна виставити радіус. Що саме зручне в програмі, це те що ви можите зразу передивлятись форму банера, як він буде виглядати в майбутньому.

zura-blog02

zura-blog03

⇑ форма прямокутник

zura-blog04

⇑ форма закруглений прямокутник

zura-blog05

⇑ форма “Коло”

Третій пункт “Фон” — вибираємо або звичайний кольоровий фон, або виставляємо галочку в полі “Фоновий малюнок і зображення” біля тексту “Додати зображення для флеш ролика”, далі клацаємо кнопку “Додати”, вибираємо картинку і клацаємо, після чого в нас зявиться вибрана картинка. Не має значення якого розміру картинку ви додаєте, програма автоматично підгоне картинку для вашого банера.

zura blog 06

⇑ виставляємо галочку в полі “Фоновий малюнок і зображення”

zura-blog 07

⇑ програма автоматично підгоне картинку для вашого банера

Четвертий пункт “Ефект” — що таке ефект думаю пояснювати зайве, виставляємо галочку біля тексту “Додати ефект фону” або “Підтримка двох чи більше ефектів” правда для того щоб додати до ефекту ще один потрібно натиснути клавішу “Ctrl” і не відпускаючи її вибрати ще один ефект. Якщо ефекти не потрібні тоді просто знімаємо галочку.

zura-blog08

zura-blog09

⇑ ефект “Дощ”

Пятий пункт “Текст, зображення, SWF” — додаємо текст, спочатку видаляємо текст по замовчуванню, а потім клацаємо на кнопку “Додати текст”, наприклад “Дощ на Марсі” далі визначаємо позицію, наприклад “Центр” і “Вертикально”.

zura-blog010

zura-blog011

zura-blog 012

Шостий пункт “Веб посилання” — залишається виставити посилання на ваш сайт, для цього виставляємо галочку “Відкривати сторінку по клацанню на ролику” і там де стоїть посилання від авторів програми, видаляємо а виставляємо ваше посилання.

zura-blog013

Залишається опублікувати банер, переходимо на вкладку клацнувши на кнопку “Опублікувати банер” , клацаємо на кнопку “Публікація” і вибираємо один з трьох варіантів, “Опублікувати як флеш ролик SWF”, “Опублікувати як рисунок GIF”, “Опублікувати як відео” далі вибираємо місце і клацаємо, після чого почнеться обробка і в тому місці де ми вирішили зберегти наш банер появиться результат, у вигляді трьох файлів, зображення з розширенням GIF, код SWF, і HTML – сторінка.

zura-blog014

zura-blog015

Як додати вибрані файли в свою HTML – сторінку для цього потрібно завантажити ці файли в ту ж папку де в вас знаходяться HTML – сторінки, далі скопіювати код і вставити його саме в ту сторінку де ми би хотіли розташувати цей банер.

Все , в коді можите видалити посилання на ресурс авторів програми і прописати посилання на свій ресурс, в принципі можна виставити банер і без коду, просто прописавши на нього посилання, але для цього потрібні навики в програмуванні. Коли закриєте програму вам запропонують зберегти проект, збережіть потім собі в випадку чого щось ще переробите.  

Висновок

Потужний засіб проектування мультиплікації в SWF, GIF, AVI форматах, створить вам красивий банер з подальшим використанням де завгодно, а головне і на вашому улюбленому сайті, майстер програми вам легко допоможе справитись зі створенням будь якого проекту, в програмі присутньо дуже багато різних ефектів. 

І в принципі все, програма хороша, легка в засвоєнні, і допоможе вам без знань флеш програмування створити красивий банер, або кнопку для вашого сайту. Пробуйте, користуйтесь, на цьому все, до зустрічі.


Нижче ви маєте можливість переглянути на відео як працювати з програмою Aleo Flash Intro Banner Maker 

user_97