feedemailПривіт всім відвідувачам Zura — Blog, в сьогоднішніх матеріалах продовження налаштування RSS підписки для ваших проектів.

В минулій публікації говорилось про такі налаштування, як додати RSS лічильник, а заодно і зробити можливість підписки на RSS новини сайту, лічильник також потрібен для того щоб показувати кількість читачів, які підписались на ваш блог.

Власне що таке форма знає мабуть кожен з вас, отож після того коли ви додали лічильник від feedburner на ваш сайт, рядом з лічильником нижче потрібно ще додати форму підписки по електронній почті.

Для того щоб відвідувач, якщо в нього виникне бажання отримувати свіжі пости з вашого сайту, мав можливість підписатись на свіжі публікації, і новини вашог сайту.

Ну що ж, щоб додати форму RSS підписки до сайту, потрібно спочатку зайти в аккаунт FeedBerner, далі шлях такий, клацаємо в верхній панелі кнопку “Публікуй”, і в лівому боковому меню, потрібно знайти функцію “Підписка по електронній почті”, клацаємо на неї, після того коли відкриється нова вкладка, шукаємо і копіюємо код форми, можна вибрати також мову з випадаючого списку, біля опції Language.

Потім заходимо в адмінку вашого сайту, заходимо в “Віджети”, там в бічній панелі відкриваємо стовбець в якому назва вашої RSS, там вже знаходиться код вашого лічильника, його знаходимо по назві яку ви дали для відображення форми лічильника, про який говорилось в попередній публікації, моя назва “стрічка RSS”, відкриваємо стовбець, і нижче коду форми лічильника, вставляємо скопійований код форми підписки, ну і  в низу потрібно не забути, клацнути на кнопку “Зберегти”.

feedemail2

в лівому боковому меню, потрібно знайти функцію Підписка по електронній почті  

feedemail1

шукаємо і копіюємо код форми, можна вибрати також мову з випадаючого списку, біля опції Language

Далі перевіряється, зайшовши на ваш сайт перезапускаємо сторінку, після чого на сайті має відобразитись форма підписки.

Можливо в теперішніх варіантах слова в формі будуть відображатись на тій мові на якій ви ведете блог, коли я свою RSS форму додавав, в мене були англійські значення, якщо у вас також будуть відображатись слова англійською мовою а не українською,  все це можна виправити, а саме перекласти англійські значення слів, на українські.

В принципі всього то потрібно перекласти тільки назву кнопки, і розяснюючий текст “Підписка по емаіл”, у вас можливо ці значення будуть відображатись англійською мовою, їх легко відшукати в коді.

Для перекладу тексту  “Підписка по емаіл” шукаємо тег <p>Enter your email adress</p>, і перекладаємо  ці слова, вони знаходяться всередині між тегами (<p></p>), ну а для зміни назви кнопки, шукаємо рядок коду <input type = “submit” value = “Підписатись” /> і в атрибуті value = “Subscribe” перекладаєте іншим словом “Підписатись”,  далі клацаємо на кнопку “Зберегти”, після збереження змін і обновлення сторінки має зявитись форма з перекладеними словами в ній.

<p>Enter your email adress</p>

<input type=”submit” value=”Subscribe” />

перекладаємо на

<p>Підписка по емаіл</p>

<input type=”submit” value=”Підписатись” />

Далі залишається перевірити як все працює, власне як працює RSS підписка через RSS стрічку ми перевірили в минулій публікації, ця підписка працює, а зараз перевіряємо підписку через електронну почту.

Для цього в формі, в полі вводимо любу адресу електронної почти, можна і видуману, головне щоб в словах видуманої адреси знаходився знак “@” наприклад test@mail.ua, якщо сторінка з підтверженням відкривається, значить все працює.

feedemail5

Для того щоб RSS підписка функціонувала належним чином необхідно додати плагін до вашого сайту, називається feedberner setting, як встановлюються плагіни можна прочитати в публікації “Як встановити плагін в csm WordPress“, після того коли плагін активується, в боковій панелі, в меню адмінки шукаємо назву плагіну, для того щоб перейти в налаштування плагіну, і зробити деякі налаштування.

feedemail4

в меню адмінки шукаємо назву плагіну, для того щоб перейти в налаштування плагіну

В загалі то за великим рахунком і налаштувань то майже ніяких не потрібно робити а всього лише додати адресу вашого фіду, додається адреса в самому верхньому полі біля слів “Mine feed”.

feedemail3

додається адреса в самому верхньому полі біля слів “Mine feed”

До речі адресу вашого фіду ви можите отримати перейшовши на сторінку налаштувань фіду, в верхньому меню шукаємо значок RSS, підвидимо курсор мишки на нього, клацаємо правою клавішою щоб з випадаючого списку вибрати опцію “Скопіювати адресу посилання”.

feedemail6

в верхньому меню шукаємо значок RSS

feedemail7

з випадаючого списку  опція “Скопіювати адресу посилання”

Скопіювавши посилання вставляємо його  в поле “Mine feed”, зберігаємо клацнувши в самому низу на кнопку, і все готово. Після чого  RSS стрічка або RSS канал буде вже створений, і робочий.

Ну і все залишається тільки зробити висновок, також зверніть увагу, що в кінці сторінки знаходяться інші публікації які стосуються rss, і далі висновок.

Я вважаю що робити підписку на оновлення вашого блогу все таки потрібно, зрозуміло що постійні читачі, якщо мають бажання підписатись, то це великий плюс, тому що на сайті присутня можливість підписки, а також варто і не забувати що разом з вашими публікаціями, на електронну почту підписників будуть також портапляти  посилання на ваш сайт, а це як самі розумієте завжди плюс один для вашого блогу. 

На цьому все до зустрічі!


user_97

Публікації які стосуються створення на сайті RSS-підписки.