Yahoo To Announce Q2 Earnings One Day After Appointing New CEOПривіт всім відвідувачам Zura – Blog в сьогднішній публікації буде говоритись про ще один потужний ресурс, назва якого мабуть також відома кожному, це портал Yahoo.

Не зважаючи на те що в нашій країні такі ресурси як Google,  Yandex, більше  відом,   проте  і   про  Yahoo чули більшість із вас.

Що забезпечує популярність веб сайту, для того щоб відповісти на таке питання, за приклад можна взяти любий відомий ресурс, підкреслити найбільшважливі його особливості і  було би непогано якісь елементи перейняти з такого ресурсу, і додати для вашого сайту.

Оскільки такі знамениті портали як Google,  Yandex, відомі кожному, за приклад я вирішив взяти не менш успішний і відомий проект, який називається  Yahoo. Звичайно що більшість з нас володіють обліковим записом  Google,  і Yandex, але і крім цих двох ресурсів у інтернет мережі існує не менш відомий,  який також може себе назвати найуспішнішим проектом в світі.

Yahoo! сам по собі це бренд, компанія, свою популярність здобула завдяки порталу yahoo.com Yahoo.com являється успішним порталом, оскільки він інтегрує в собі багато послугів, служб і цими послугами і службами користується більшість. Yahoo існує вже більше  ніж пятнадцять років.  

Слід відзначити що цей портал першим ввів нові стандарти в використанні власної електронної почти, в обміні файлами, в обміні фотографіями і фільмами, і звісно ж не останнім покращив глобальний звязок через   Yahoo  Messenger.

Особливості які сприяли Yahoo стати успішним проектом

  1. розвиток доступності масової комунікації
  2. розвиток додаткових послуг
  3. взаємозвязок всіх додатків
  4. безперебійна робота послуг
  5. бережливе відношення до клієнтів, навіть якщо він споживач бескоштовних послуг

Ну а далі якщо мова пішла про послуги то слід більш детальніше познайомитись з послугами які надає портал Yahoo

Yahoo Messenger — це сама розпоширена форма обміну повідомленнями, друге місце займає Messenger MSN. Таким чином сайт Yahoo.com займається просуванням Yahoo Messenger, яке до цих пір являється окремим додатком. Крім того сайт також займається підтримкою служби Webmessenger.  

Yahoo Mail — мабуть весь світ знає що таке Yahoo Mail, найбільш  розпоширена форма e – mail на даний момент. Ця служба  відрізняється бездоганною функціональністю, і досконалністю клієнтської почтової служби. Хоча ця служба і безкоштовна, а при цьому при всьому існує можливість отримати призовий екаунт типа преміум, який можна налаштувати через IMAP або POP3.

Yahoo Search — це ще одна можливість яку представляє yahoo.com. Звісно що Yahoo Search це пошукова система. Вважається що це друга по розмірам і значимості пошукова система після Google. Правда цій пошуковій системі надають перевагу всього лише 9% веб серверів, в той же час як Google отримує близько 80%.  

Yahoo! Directory — це вебкаталог, який являється безпосереднім конкурентом Open Directory Project. В принципі люба компанія чи любий бізнес можуть бути вписані в цей каталог для кращого позиціонування. Існують також безкоштовні облікові записи або преміум екаунти, як і в випадку Yahoo Mail.   

Yahoo Maps — являється одною із самих популярних картографічних онлайн систем в світі, на даний момент являючись безпосередньо конкурентом Google Maps.

Yahoo Video — це інструмент похожий на YouTube з допомогою якого можна обмінюватись відеоінформацією. На порталі yahoo.com ви знайдете велику кількість подібних додатків, починаючи від онлайн ігор до платформи автопродаж.  

Всі мінісайти  Yahoo ви зможите переглянути за цією адресою

https://everything.yahoo.com

Це розробка різних напрямків портала з постійним додаванням і розвитком внутрішніх функцій яка робить Yahoo самим успішним сайтом. Yahoo! це корпорація, основана на веб проекті. Таким чином веб сайт сам по собі привів до появи корпорації.

zura-blogA1

Цікаво було б поцікавитись, які технології стоять на основі Yahoo, і яким чином вони використовувались для розробки цього порталу. Навіть і не передивляючись код сторінок, ми можимо сміло сказати, що  в коді сторінок Yahoo використовуються практично  всі існуючі технології. Yahoo.com це не тільки сайт, і як ми бачимо це сукупність веб проектів і додатків.

Використовуючи технології  JavaScript,  Flash, CSS, ці технології зразу можна виявити на головній сторінці, звісно що на рівні серверів або на рівні додатків існують і інші технології, які ми не можемо виявити, зашифровані повідомлення, балансування вмісту і т.д.

На прикладі Yahoo Maps використовують AJAX і Flash. Flash не можливо виявити в ісходному коді. Flash виявляється при прокрутці карти вліво і вправо, в той же час AJAX автоматизує цей процес.  

Також слід відзначити що в використанні технологій Yahoo не стоїть на місці, хорошим прикладом являється Yahoo Messenger.

Програма сама по собі являється веб інструментом, розробленим в “С” або в “Ruby”. Цілком портал Yahoo.com  можна привести успішним прикладом,  в якому показано як завдяки вмілому використанню різних технологій, вдалось створити такий потужний ресурс. 

Yahoo.com являється першим хто з самого початку знав, як використовувати ці технології, і зумів заставити людей спілкуватись, роблячи ставку в першу чергу на технології спілкування між собою.

Висновок

Цей ресурс, цілком може бути орієнтиром в розробці любого успішного, і потужного власного проекту. Для прикладу можна взяти ще два похожих потужних ресурси, це  Google, і Yandex. Звісно що створення різних онлайн служб, можливо і привабить велику кількість відвідувачів, але щоб тягатись в конкуренції  з цими потужним монстрами одного орієнтиру буде замало.

На цьому все до зустрічі.