zura-blog 3g googleПривіт всім відвідувачам zura – blog, в сьогоднішній публікації хочу з вами поділитись одним корисним інструментом для перекладу текстів це S3.Google перекладач.

Минулого року на блозі вийшла публікація про похожий інструмент, це програма перекладач Google Translite Tool якою я довгий час користувався.

На жаль місяць назад програма чомусь перестала працювати, і причина скоріше в серверах, які мабуть уже не обслуговуються, переустановлював я декілька раз  Google Translate Tool, але результат один, програма просто не працює.

Прийшлось шукати альтернативні варіанти, і в сьогоднішні публікації до вашої уваги чудова альтернатива, це додаток до mozilla firefox S3.Google перекладач, переклад до речі получається кращим ніж переклад в Google Translate Tool, ну і далі про сам інструмент, звідки його взяти, і як він працює.

Отож S3.Google перекладач сторінок сайту, додаток не потрібно встановлювати в себе на компютері, це додаток, який працює в браузері, браузер до речі в мене також помінявся, раніше я користувався “opera”, тепер перейшов на “mozilla”.

Давно дуже було, ще коли в мене щойно лише появився інтернет, до речі тоді не в кожного користувача ПК була така можливість, ці два браузера,  вважались самими використовуваними. Часи міняються, хоча і mozilla і opera, всерівно залишаються лідерами, правда зараз до них прийєднався браузер від google, це chrome.

Mozilla більшістю рекомендується для веб майстрів,  цей додаток працює на браузері mozilla Firefox, хоча можливо також такий додаток існує і для opera, і його можна також використовувати і на опері.

Питання може виникнути в деяких користувачів, яким взагалі не відомо про що йде мова, відповідаю, додаток це додатковий інструмент, який використовується в встановленій програмі, спеціально розроблений для цієї програми, і розширює її функціональність. В даному випадку цей додаток, дозволяє перекладати текст з 80 мов. 

Інструмент без якого не обійтись, якщо сайт створений  декількома мовами, він просто не замінимий, і саме S3.Google перекладач, додаток який можу вам порекомендувати, досить хороша штука. Якщо порівняти з попередньою програмою для перекладу текстів, Google Translite Tool то саме S3.Google перекладач, не потрібно запускати, він запускається разом з браузером, і при виділенні тексту, зявляється іконка, клацнувши на яку, здійснюється переклад тексту з однієї мови на іншу.

І до речі як для мене то переклад виходить якіснішим, ніж переклад від  Google Translite Tool. Далі як встановити такий додаток, в браузері клацаємо на кнопку “Додатки”, відкриється вкладка в котрій присутні ваші додатки для конкретного браузера, можуть деякі бути вже встановлені по замовчуванню, звісно що  S3.Google перекладач у вас відсутній.

Тоді не потрібно в пошукових системах набирати слова S3.Google, щоб знайти додаток, а набрати ці символи в полі для пошуку, яке присутнє в вкладці для додатків, клацнути на кнопку, правда в кожному браузері може  по іншому здійснюватись пошук.

В mozilla наприклад, потрібно виставити галочку там де стоїть слово “Пошук”, в іншому випадку в цій вкладці ви додаток не знайдете. Але не біда, в пошуковиках ви всерівно його знайдете, і скоріш за все можите зразу вибирати опцію встановити, оскільки автоматично в більшості випадка, підбереться додаток для того браузера з якого ви зайшли.

zura-blog 3g google1

Наприклад якщо з mozilla, то відкриється сторінка в якій буде додаток для цього браузера, якщо з опери зайдете, то автоматично скоріш  за все  відкриється вкладка з цим додатком але призначеним для опери. Так що, якщо ви користуєтесь оперою, то ймовірно зможите встановити додаток для опери, прицьому не виникне у вас необхідності міняти браузер.

Перейшов я зараз на mozilla, по суті  сказати який з браузерів кращий не знаю, в принципі це скоріш дитяче запитання, хоча більшість веб майстрів, для веб дизайну користуються саме мазілою, завдяки широкому вибору додатків, які створені для мазіли, і які будуть корисні для веб дизайну.

До речі перейшовши за цим посиланням

https://addons.mozilla.org/uk/firefox/

zura-blog 3g google2

ви попадете на сторінку “додатки для Firefox”, сторінка з якої ви можите встановивши декілька додатків, зробити свій браузер більш функціональним.

Звісно що встановлення додатка в браузер, дає можливість не паритись з пошуком різних прикладних програм, по перше додаток швидше встановлюється, і ним набагато зручніше  користуватись. Я для сабе перевірив на прикладі програми Google Translite Tool. До речі любителі завантажувати відео з youtube, можуть також скористатись спеціальними додатками для завантаження відео з відеохостингу, а не встановлювати спеціальну програму для цього. 

Відеоролики, по любому вам стануть в нагоді, якщо ви тільки починаєте займатись веб дизайном, адже відеоматеріали для цього допоможуть вам краще, і швидше засвоїти матеріал, навчатись по відоматеріалах набагато скоріше і легше, ніж по публікаціях, ну і тим більше по книжках.

В майбутньому також протестую додаток для завантаження відео з youtube. Знаєте, користувався я програмою youtube dounlouder, що сказати, ці часті переустановки програми чесно сказати вже набридли по саме “самі розумієте” що, найближчим часом попрацюю над цим питанням, і якщо результат буде вдалий, то обовязково викладу публікацію.

Ну що ж. в принципі все висвітлено в цій публікації по перекладу тексту додатком S3.Google, для того щоб встановити додаток, потрібен браузер mozilla, можливо і на opera можна встановити, не знаю, не пробував, в принципі і для опери мабуть існує додаток для перекладу текстів, можливо інший а не цей іменно, знайти не проблема.

Як знайти додаток, або в вкладці для додатків саме в полі для пошуку ввести слово S3.Google, або ввести в пошукових системах google і yandex текст “Додатки для браузера”, або перейти за посиланням (https://addons.mozilla.org/uk/firefox/), на сторінку яка називається “додатки для Firefox”, в боковій панелі на сторінці вибрати категорію “Підтримка мов”, а звідтам вибрати цей додаток, ну а бо інший, їх там декілька.

І ще одне, в цьому додатку можна зразу перекласти цілу сторінку, для цього клацаємо лівою клавішою миші на сторінці сайту, з якої ви хочите отримати переклад, потім клацнути на текст “Перекласти текст” рядом з іконкою, і після ще декілька процедур, двох чи трьох, додаток перекладе сторінку на потрібну вам мову, і знову ж занотую, переклад просто суперовий, додаток можна і відключати повністю, якщо вам буде заважати, і включати.

Ну і  все, до зустрічі.


Нижче до вашої уваги коротке відео, переглянувши яке можна ознайомитись як працює додаток для перекладу текстів S3 Google, і тим самим переконатись наскільки просто і зручно здійснює переклад цей додаток.