zura-blog 28Привіт всім відвідувачам Zura-Blog, продовжую викладати матеріали які стосуються тих програм які можуть стати в нагоді для створення сайтів, дизайнів, а також для ведення блогів, та і взагалі можуть бути корисними у застосуванні для вирішення різних завдань.

Сьогодні до вашої уваги програма Ashampoo Snap 7, хоча в мережі і існує восьма версія, я користуюсь сьомою версією, тому пост буде стосуватись саме сьомої версії, та і різниця від восьмої я думаю не значна.

Компанія Ashampoo кожен рік випускає свіжі версії, моя думка така що минулорічні версії мало чим можуть відрізнятись від теперішніх, про те якщо у вас є можливість встановити новішу версію, то звичайно що краще нею скористатись.

До речі сама компанія Ashampoo, наскільки я не помиляюсь знаходиться в Німеччині, політика компанії направлена, я так зрозумів на розкрутку своєї продукції, власне  від Ashampoo розробляються багато програм для різних галузей, і з кожним роком удосконалюються їхні продукти.

Взагалі то ця компанія дуже часто надає можливість отримання безкоштовної ліцензії на свої продукти, наскільки мені відомо на Ashampoo Snap 7 також можна знайти безкоштовну ліцензію в мережі. З продуктами від компанії Ashampoo я ознайомився приблизно чотири роки назад, тоді купуючи журнал “Чіп” можна було знайти в журналі безкоштовні ліцензії, на різні програми від компанії  Ashampoo.

Я свого часу встановив приблизно десь більше десяти різних програм від Ashampoo, ну і скажу як для безкоштовних, то програми супер, хоча звісно що комерційним конкурентам вони поступаються. Врешті решт серед всіх програм в мене не працювала тільки одна, і та для відео, а так всіма остальними можна бути задоволеним.

До речі самі проги дуже простенькі, оскільки призначені не для вирішення якихось складних завдань, а для звичайного простого редактування, наприклад зєднати відео, вирізати в відео деякі фрагменти, переробити відео в кращу якість, з всіма цими завданнями програма справляється, а головне що інтерфейс в програмах простий, і зрозумілий як для мене.

Мені не приходилось шукати там різні додаткові матеріали які би стосувались того як працювати з програмою. Ну і власне серед всіх продуктів від Ashampoo я вважаю що програма по скріншотах, це їхній найкращий продукт. І програма Ashampoo Snap 7 цілком конкурентноздатна. Всі скріншоти які ви бачите на цьому блозі створені програмою від  Ashampoo.

Раніше я користувався четвертою версію, і порівняно з сьомою, остання змінилась в кращу сторону, має кращу функціональність, та і скріншоти з цією програмою виходять красивішими ніж з попередньою. В мене програма запускається разом з операційною системою, до неї легко і зручно дістатись, оскільки вона розміщується по замовчуванню в верхній частині монітору, при наведенні курсору миші появляється невелика область з інструментами, при наведенні на кожен інструмент курсора миші, появляється підсказка для чого він призначений.

Це ще раз говорить про зручний і зрозумілий інтерфейс. А далі скріншоти які можна робити в цій програмі, а точніше як працювати. Наводимо курсор миші в верхню область, до речі в налаштуваннях ви можите панель управління програмою виставити і збоку, і внизу, мені зручніше вверху.

Отож навели курсор миші, появиться панель управління з інструментами, де ви вибираєте той інструмент який буде вам потрібний для вирішення одног з завдань, візьмем спочатку “Захват по таймеру”. 

“Захват по таймеру” — я використовую захват по таймеру тоді коли не получається виконати скріншот звичайним способом, наприклад ви хочите виконати скріншот потрібної вам області, але деколи так буває що при клацанні інструменту або точніше кнопки “Захват одного вікна”, потрібна вам область зникає, що робить не можливим зробити захват.

zura-blog 011

Тоді на допомогу приходить “Захват по таймеру”, навели на кнопку  “Захват по таймеру”, клацнули лівою клавішою миші, відкриється вкладка де буде виставлено по замовчуванню час очікування 10 – секунд, клацаємо на кнопку “Почати” і черз десять секунд буде зроблений захват.

За цей час ми вспіваємо навести курсор миші,  відобразиться потрібна область, курсор миші там залишається і потрібна область не зникне ні куда, а захват разом з нею зробиться через десять секунд.

“Захват встановленої області” — застосовується коли виникає необхідість зробити скріншот встановленої області, при клацанні на кнопку появиться випадаючий список, в котрому нам потрібно вибрати розмір області для скріншоту. Наприклад перший за списком розмір 640х480, клацаємо і появиться синій квадратик, наводимо його на потрібну область, зверху квадратика підсказка, “Ліва кнопка, захват” “Права кнопка, відміна”, отже навели на потрібне місце, клацнули лівою кнопкою, і створили скріншот.

zura-blog013

“Захват вільної області” — застосовується коли виникає необхідність зробити захват наприклад, декілька символів, або невеликий текст з пару слів, або якусь мініатюру, багато чого можна придумати, для цього клацаємо на кнопку  “Захват вільної області” появиться мутний екран, з значком “олівець”, клацаємо лівою клавішою миші і не відпускаємо обводячи потрібне місце, обвівши відкускаємо після чого зробиться захват який нам залишається тільки зберігти.

zura-blog014

“Захват вільної прямокутної області” — так само служить як і захват вільної області, тільки на відміну від попередньої служить для захвату цілого абзацу, всі ті самі операції що ї з захватом вільної області.

zura-blog015

“Захват одного вікна” — зробить захват любої вкладки на яку ви наведети курсор миші, та вкладка на яку ви навели курсор використовуючи даний інструмент, автоматично буде обведена синім кольором, після чого клацаємо лівою клавішою миші, зявиться скріншот виділеної вкладки, і залишається лише зберегти скріншот.

zura-blog 016

“Захват декілька вікон” — я використовую цей інструмент коли потрібно зробити захват цілого робочого столу, дозволяє зробити захват декілька вікон, для цього клацаємо в панелі управління інструментів на значок, появиться вкладка в котрій виставляємо галочку на той вид захвату який нас влаштовує, по замовчуванню виставлений “Захват робочого столу”.

“Захват веб – сайту із internet Explorer / Chrome” — дозволяє зробити захват цілого веб сайту, прокручується вкладка з сайтом і в кінцевому підсумку скріншот цілої сторінки сайту, правда не завжди створюється скріншот, одні сайти получаються зробити повністю скріншот, одні ні а тільки частинку сайту, не знаю з чим звязано, в цілому програма хороша, хоча авторам потрібно ще допрацьовувати, бувають глюки.  

Ashampoo_Snap_2016.01.31_13h49m07s_015_Chrome Legacy Window

“Захват відео” — дуже корисний інструмент, дозволяє зробити захват не тільки з веб камери але і з робочого столу, буде корисний якщо вам потрібно записати якийсь відеоролик, не завжди ролики дозволяють скачувати, а передивитись так, то в такому разі вас виручить цей інструмент, який на відео запише ролик, зі звуком і в хорошій якості.

Ну що ж по Ashampoo Snap 7 все, більше інформації по продуктах програми Ashampoo на офіційному сайті програми, скріншот сторінки сайту вище і характеристика як взята з сайту програми Ashampoo Snap 7 нижче, без перекладу, пробуйте користуйтесь, якщо користуєтесь іншими програмами по створенню скріншотів, можите поділитись залишивши коментар. 

Вы захватываете изображения и видео прямо с Вашего экрана в считанные секунды

 

Захват прямоугольных областей

Используйте захват со свободным выделением для максимальной гибкости

Используйте таймеры для захвата с интервалами времени

… у Вас есть инструмент для визуального выражения

 

Доставьте Ваше послание с помощью текста, подсказок и заметок

Привлечение внимания с помощью стрелок, фигур и печатей

Используйте карандаш для свободного рисования

… обмен становится лёгким бризом

 

Сохраняйте Ваши скриншоты в современные форматы изображений

Создание PDF без дополнительных инструментов

Загрузка на Facebook, Twitter и Ashampoo Webspace с лёгкостью

Ashampoo Snap 7 идеальна как для новичков, так и для профессионалов.

 

Испытайте визуально интуитивные элементы управления

Наслаждайтесь плавными операциями одним кликом

Быстродоступные инструменты на панели захвата

 На цьому все до зустрічі