zura-blog rds barПривіт всім відвідувачам zura – blog, продовжую викладати публікації, які стосуються такої тематики як додатки, і сьогодні до вашої уваги ще одне корисне доповнення для браузера Firefox, це плагін з назвою RDS – BAR.

Даний додаток особливо корисний власникам сайтів, також  сеошникам і веб майстрам. Для чого потрібен RDS – bar, він дає змогу при здійснені переходу на сайт, побачити безліч SEO показників сайту, на який здійснився перехід, сюда входять показники ТІЦ і PR, а також Alexa, і саме основне, це те, що ви можите побачити скільки сторінок індексується в яндексі, а скільки в гуглі.

Досить корисний інструмент, не має необхідності при наявності  додатку RDS – bar трати час щоб здійснити перехід на спеціальний ресурс, який призначений для таких завдань, і також тратити час на введення  доменного імені сайту, з якого ви хочите отримати інформацію по SEO показниках.

Маючи в наявності встановлений в браузер плагін, івідкривши в вкладці  любий сайт, після того як сторінка повністю завантажиться, в верхній панелі перед вами відобразяться SEO показники цього сайту, єдиний мінус як я побачив,  заставляє попрацювати процесор.

Програма System Explorer показує, що частота процесора збільшується від чотирнадцяти до двадцятидвох процентів, і в такому разі я вирішив встановити додаток на браузер який повністю схожий з mazila,  це браузер Cyberfox. Це дало мені змогу в випадку необхідності отримати інформацію про показники, відкривши саме браузер Cyberfox, і набравши доменне імя сайту саме з Cyberfox, таким чином можна також  дізнатись про  показники потрібного сайту.

Суттєвої різниці між Cyberfox і Firefox я не бачу, ті розширення які встановлюються в  Firefox, так само можна встановити і в  Cyberfox. Чому саме застосувати для цього плагіну  Cyberfox а не інші відомі браузери, скажем такі як Opera і Chrom.

По суті і в цих браузерах, так само би мала відображатись інформація про сторінку сайту  яку ви відкрили в браузері, але судячи з відгуків інших користувачів, в яких встановлений даний додаток на браузерах  Opera і Chrom, то саме на цих браузерах додаток глючить. Коректно працює тільки на мозілі, тому я і вирішив додати в операційну систему ще один браузер для користування, це Cyberfox, до речі це портативна версія, “портативна” означає що, для її функціонування відсутня необхідність встановлювати програму в систему. 

А всього лише розпакувати, після розпакування створиться папка з назвою Cyberfox, в папці  клацнувши на іконку програми, відкриється браузер.

Цей браузер розроблений на основі  Firefox, і як я вже зазначав,  різниці між браузерами майже не має, ті додатки які встановлються в Firefox, так само встановляться і в Cyberfox, а враховуючи те що програма портативна, то ви можите розмістити її на флеш накопичуваці, отож висновок, це ще один корисний інструмент, який я рекомендую вам собі придбати.

Ну що ж пора викласти характеристику, а саме основні показники які ви можите отримати за допомогою цього додатку. Індекс цитування сайту, показники ТІЦ в яндекса, і PR від google. Правда на даний момент google перестав підтримувати PR, і любий сайт тепер відображається з показниками “0”, ну і ТІЦ також чомусь уже не відображається, замість числа стоїть знак питання “?”.

Але ще раз процитую, крім показників індексу цитування сайту, додаток RDS – bar покаже ще безліч корисних показників, що дасть вам змогу без необхідності відвідування спеціальних ресурсів, які призначені для SEO — аналізу, отримати потрібну і корисну інформацію. Отож крім індексів цитування сайту, показників ТІЦ від yandex, і PR від google, можна також отримати ще таку корисну інформацію, як кількість сторінок які проіндековані в гуглі і яндексі, а також і в бінг.

Статистику Alexa Rank, присутність сайту в самих популярних каталогах, траст сайту, ну і безліч ще різних показників.

 

що знаходить розширення rds bar:

 1. скільки проіндексованих сторінок сайту, в базі яндекса

 2. проіндексованості даної сторінки сайту в яндексі

 3. скільки проіндексованих сторінок сайту, в базі по google.com і google.ru

 4. проіндексованість такої сторінки сайту в google (cache:)

 5. тіц  і наявність в яндекс каталог

 6. pr  і наявність в каталозі dmoz

 7. кількість згадок домену в яндексі

 8. рік першого запису в webarchive

 9. вік сайту мінімальне значення за датою реєстрації домена або вперше записаних 

 10. кількість  вхідних посилань по yahoo (linkdomain:)

 11. кількість вхідних посилань по google (link:)

 12. кількість вихідних посилань по bing (linkfromdomain:)

 13. кількість вхідних посилань на дану сторінку з yahoo (linkdomain:)

 14. рейтинг alexa

 15. валідатор. перевірка валідності верстки сторінки відповідно до стандартів validator.w3.org наявність лічильників відвідуваності (liveinternet, google analytics, top100 rambler

 16. внутрішні (унікальні) і зовнішні (виключаючи noindex, noscript, textarea, піддомени) посилання сторінка

 17. участь сайту в sape для продажу посилань

 18. наявність robots.txt в корені сайту

 19. рівень вкладеності сторінки [1,2,3+]

 20. наявність sitemap.xml в корені сайту

 21. ip і кількість сайтів на ньому по bing

 22. відображення повного url сторінки у видачі яндекса, якщо його обрізали або на адресу вставлені “хлібні крихти”

 23. підсвічування тегів noindex і rel = “nofollow”

 24. підсвічування зовнішніх посилань

 25. список seo сервісів у вигляді закладок

 26. швидкий аналіз основних показників сайту при натисканні на кнопку info (інфо сайту)

Ну що ж самі бачите 🙄 , просто вражає крім всіх цих вище заданих параметрів додаток RDS – bar покаже ще.

основний індекс google,  кількість сторінок сайту в основному індексі google, це ті сторінки, які беру участь в основній видачі пошуковика google, включаючи сторінки “соплі” (supplemental index,. результати відображаються у вигляді “%” .

 

сторінки сайту які потрапили в пошуковій індекс rambler

сторінки сайту які потрапили в пошуковій індекс yahoo, в тому числі і  піддомени

кількість сторінок сайту які потрапили в пошуковій індекс bing,  в тому числі і  піддомени

картинки з сайту які потрапили в пошуковій індекс яндекса.

картинки з сайту які потрапили в пошуковій індекс google (.com)

вхідні посиланьня на сайт за majesticseo.com. при наведенні показує графік зростання беків за часом.

кількість згадок в twitter

кількість згадок в я.блогах

отож щоб отримати інформацію всіх цих показників додаток надсилає запити до спеціальних ресурсів, таких як yandex, google, dmoz, liveinternet, yahoo, bing, web arch і т.п.).

Далі як користуватись додатком.

Здійснюєте перехід за посиланням:

https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/rds-bar/versions/

клацаєте на кнопку “Додати до firefox”.

Після того як додаток встановиться в браузер, встановлення не займе багато часу, в верхній панелі браузера зявиться додаткова панель, яка буде поділена по частинках, і в кожній частинці будуть показані  різні показники того ресурсу на який ви здійснили перехід.

Screenshot_4

Ця верхня панель буде відображатись  постійно, і якщо вона вам заважає тоді в налаштуваннях просто відключіть додаток, щоб потрапити в налаштування і відключити додаток, клацаєте в браузері на кнопку “Додатки”.

Для того щоб виставити для відображення саме ту інформацію яка вам необхідна, клацаєте на іконку “шестерня”, іконка знаходиться в панелі додатка, і звідтам переходите в область “Параметри”, в котрій виставляєте галочку біля потрібного значення, після чого в верхній панелі у вас буде відображатись та інформація, на яку вказує виставлена галочка. 

Ну і в принципі по RDS – bar все, до речі під час установки додатка на сторінці знаходиться інформація, в якій рекомендується встановлювати саму нову версію розширення, не знаю як для мене, то одна з попередніх версій працювала набагато краще. Щомусь в показнику ТІЦ показує знак питиання, і то на всіх ресурсах, в чому причина не знаю.

Деколи може відображатись “captha” на значеннях “кількість сторінок які індексуються в яндексі чи гуглі, тоді навівши курсор і клацнувши в тому полі, відкриється вкладка де запропонують ввести символи, підтвердити що ви не робот. Те саме стосується і поля в якому відображається значення ТІЦ, клацнувши  відкриється вкладка, в якій буде відображатись ТІЦ сайту.

На цьому все, до зустрічі !