ps4-proПривіт всім відвідувачам Zura – Blog, сьогоднішня публікація  мабуть не буде схожою на жодну з усіх які були присутні до цього часу на блозі, оскільки мова буде йти не про веб дизайн, навіть не про одну з якихось корисних програм, а сьогоднішня публікація буде стосуватись ігрової приставки.

Хоча, в принципі деякі останні публікації, також не мали відношення ні до веб дизайну, ні до програм, так як мова йшла про сучасні телевізори, і про давно забутий вже мною дисковий медіа програвач Philips, ну менше з тим, отож сьогоднішня публікація буде стосуватись ігрової приставки PS4 Pro.

Що означає PS4 Pro, це найвідоміша ігрова приставка, мабудь кожному з вас відома ця назва “sony playstation”, саме ця приставка вже віддавно рекламується під час футбольних матчів Ліги Чемпіонів, по моєму навіть з тих пір, як цей футбольний турнір появився, і хто з вас любитель подивитись класний футбольчик, знає що найкращі матчі можна подивитись тільки в Лізі Чемпіонів.

Ні, ну звісно що чемпіонати світу і Європи нікуда не ділись, але мене все ж таки більше “приколюють” матчі Ліги чемпіонів, отож абреавітура PS4 Pro, означає “соні плейстейшн”, цифра чотири це четверта версія знаменитої консолі, ну а Pro означає професійна версія.

Що мається на увазі професійна, цікаво все ж таки, (невже ж гратись в ігри вже стає професією), в принципі кіберспорт доволі таки вже відоме слово, проходять чемпіонати в цій галузі, і звісно що геймери приймають участь в цих чемпіонатах не за дякую.

Мабуть і трансляції по кіберсорту вже присутні, а трансляція в свою чергу надає можливість розмістити  рекламу, звісно що рекламодавець по любому за розміщення реклами заплатить організаторам турніру гроші, а це вже як не як а прибуток, ну і споносорувати змагання також мабуть приносить якусь вигоду, і звісно що, в такому разі присутня можливість оплачувати участь учасникам.

Дальше, мабуть потрібно все ж таки варто розібрати по “крупиця”, що мається на увазі під значенням слова “Pro”,  коли мова йде про одну з якихось програм, то під словом “Pro” вже розуміється що програма з професійною версією, в якій присутні ті інструменти, які відсутні в звичайній версії, це програма з більшими можливостями, ну і не тяжко здогадатись що версія приставки з значенням “Pro” повинна надавати щось потужніше.

Отож що саме, звісно що зацікавить того, в кого появилось бажання придбати сучасну ігрову консоль, але не все так просто, оскільки тут як говориться і ціни різні, тай взагалі як для того, хто взагалі від даної сфери далекий, але вирішив щось таке придбати, навіть толком і не “врубається” що саме потрібно взяти.

Оскільки ціни різні, а прогадати ох як не хочеться, хочеться попасти саме в ціль, мається на увазі взяти найкраще, і найдешевше, саме такий варант кожний буде мати бажання вибрати, а ось як виявляється з “сонькою” на даний момент, не так вже все і просто.

Колись памятаю ще “за царя Гороха” все було простіше, була перша версія і друга, різниця якась звісно що була, ну по ціні не памятаю чи аж така дуже суттєва, перша звісно що скоріше вийшла, тоді навіть диск з грою придбати було не просто, диски на прокат брались, а прокат самі розумієте той ще варіант, тим більше для гри, взяв день пограв і віддав.

Для фільма на касеті звісно що прокат прийнятний був, оскільки раз подивився і все, для чого касета тобі, а ось як для такого варіанту як в якусь гру пограти, то маловато навіть і неділі буде, хоча скажу на перед, на даний час похожий варіант якраз і присутній для любителів “попаритись” з цією приставкою,  або пограти.

Називається підписка “плюс”


заплатив за підписку граєш, і граєш до тих пір поки підписка не закінчиться, правда “плюс” більше розрахований на online, де вибираєш суперника і “рубаєшся” з ним, якщо не заплатив тоді “х-р там”, точніше не граєш, і не “рубаєшся” ні з ким, крім “плюс” є інші варіанти, купити повну версію гри, дорого звісно що, але тоді гра повністю твоя, без всяких там підписок, маєш можливість користуватись.

Отож, давніше було простіше вибрати, оскільки була сонька один і сонька два, перша звісно що дешевша, хоча ігри вважались на той час класними як на одній так і на другій, звісно що гра яка розрахована на другу соньку на першій не запуститься, ну а гра яка розрахована на першу соньку на другій можна було запустити і грати.

Здається мені що так, взагалі то давно дуже вже було, можливо я і помилився зараз на рахунок відтворення на соні плейстешнт два, ігри першої соньки, ігри по суті то одинакові були, можливо після того коли в світ вже вийшла друга сонька сучасніші вже не випускались для першої, а так по суті то різниці не було, оскільки екран то був не монітор з високим розширенням, а звичайний телевізор.

Різниця в екрані телевізора була такою, це — випуклий, плосикй, напівплоский, і якість картинки звичайно що не відрізнялась, а різниця між першою і другою була звісно що в іграх, ігри для другої соньки кращим вважались, також суттєвою різницею між приставками була в їх можливостях, так як на соні плейстейшн два була можливість відтворювати DVD – фільми.

А це вже була велика перевага, так як не потрібно було купувати дівідішку, присутність порта для підключеня до мережі соні плейстейшн два я взагалі то перевагою не вважаю, оскільки в нас на той час безлімітного не було, швидкість передачі даних черепаша, і з такими показниками, з кимось в онлайні звісно що не позмагаєшся.

За рахунок відтвотення DVD – фільмів, ну або можливість читати файли які призначені для відтворення відео приставка соні 2 виявилась найбільш популярною консоллю в світі, також можна вважати як найбільш так і найскоріше продаваємою приставкою взагалі в історії.

 

Друга сонька PS2 має найбільший жиитєвий цикл по випуску моделей.

Памятаю коли купував другу соньку. вартість була десь сімсот чи вісімсот гривень, долар правда був менше чотирьох, вважалось що я тоді дешево взяв, хоча на той час ігри з компа по графіці переважали ігри  соньки другої, але мене всерівно більше все ж таки “прикалювало” пограти на приставці, ніж на компі.

Мабуть розробники приставки врахували цей факт, і на даний момент якщо брати до уваги таку деталь як якість картинки, то за ту ціну, за яку ви придбали приставку, отримати таку саму якість від компа не получиться.

Щоб отримати таку саму якість, за комп прийдеться заплати  приблизно на десять кусків більше. А десять кусків це звісно що вартість ще одної приставки.

Так що факт є факт, отож що мається на увазі версія “Pro”, по коментаря працює набагато техіше за “Slim”, правда шум для мене не є вже й таким великим значенням, щоб переплачувати за “Pro” версію, мабуть для більшості з нас також,

А ось той факт що версія “Pro” відтворює ігри в 4K режимі, і є саме тим фактом, що більшістю  хто хоч раз гляне на якість картинки ігри в режимі  4K, не задумувуючи почне міркувати як продати свою “Slim” і придбати версію “Pro”.

Правда все звісно що і від “панелі” все залежить, мається на увазі чи телевізор підтримує UHD, якщо підртимка тільки Full HD то переваг ви не побачите. Так що в цілому якщо у вас  “панель” підтримує UHD, то відповідно і купувати слід “прошку”. Не дивитсь на те що ця версія на дві три тисячі коштує дорожче.

Ну і далі питання, на що саме слід звернути уваги купуючи сучасну ігрову приставку, на даний час майже всі вони продаються з різними картинками на упаковці, на картинках персонажі різних там ігрових героїв, спайдерман та т.п.

ps4-2

По суті це означає що приставка продається разом з ігрою.

І якщо порахувати вартість ігрової приставки, вартість гри, то можна  “прикинути” собі, чи варто обирати такий варіант чи ні. Здавалось би все просто, порахував і маєш всі дані, виходить дешевше ок, ні то ні, зрозуміло що і від гри також багато залежить, скажем чи будеш в цю гру грати чи ні.

Звичайно якщо гра не прикалює тоді для чого тобі цей варіант, але як я вже зазначав що  слід уважніше придивлятись на те що є в наявності в комплекті. Оскільки в комплекті може бути зовсім не гра, а набір для якоїсь гри, на упаковці звісно що все розтавлено таким чином, щоб якось привабити споживача.

І щоб споживач думав що купує приставку разом з грою, так як гра може коштувати коло двох тисяч, і прикинувши получається що для вибору це класний і дешевий варіант, але якщо получається що це не гра, а набір якогось там обладнання для ігрового персонажу, то вже получається що “н – х – я” вам він потрібний.

ps4

 

По перше не факт що сама гра буде вас “прикалювати”, а по друге якщо гра вам буде до вподоби, то в процесі ви собі такий набір можите і здобути, вдало проходячи певні рівні, які заплановані таким чином, що коли ви проходити ці рівні, вам надається цей набір.

В принципі все від вас залежить, комусь краще заплати гроші, і отримати готовий ігровий коиплект, а хтось надасть перевагу все розпочати з нуля і в процесі гри всього добитись.

Ну і все в принципі, остальне буде в одній з наступних публікацій, коли запущу соньку і весь процес опишу.

Я зараз зовсім не в настрої, немає бажання далі щось описувати, хоча за великим то рахунком, як для першої публікації яка стосується цієї ігрової приставки цього мабуть достатньо.

Ох і наші “бамбуки” які грають в футбол, але постарались “підняти настрій”, все розумію але не дограти пять хвилин, і за пять хвилин що залишилось пропустити два голи, та ну іх (н – й) з іхнім футболом, таке враження, що самі  ідіоти від нас на еврокубках виступають.

Одні, другі, треті, і всі на останніх хвилинах пропускают, можна звісно що сперти на клятих москалюр, що своїм не добрим оком, такого нашим командам успіху бажають, скажу що легко би все сприймалось, якби явно програвали так як колись програвали, без варіантів, а тут яка вже гра, всю гру грають не погано (д – б – й – б – и), і за пять хвилин “феніто ля комедія”  пускають дибіли два голи.

Чесне слово трошки мабуть все ж таки (йе – ба – ті), ну як можна всю гру грати нормально, і за пару хвилин все (про – є – ти), я би замість зарплати цілий моржовий заплатив би, а місяць би просто поганяв їх як худобину останню, щоб вночі не спала а конала, тоді би добре знала худобина одна з другою, як має пять хвилин догравати.

Привикли все через моржовий робити, і нічого не зробиш, це не тільки до футболу відноситься, кожен мабуть переконався коли майстра брав на роботу, що все через той робиться, португали ж готові були здохнути на полі, але добитись свого, а ця худобина якщо вже не годна тоді вважає що не потрібно “мучитись”, та й для чого догравати через не можу, головне що майже весь матч не погано виглядали, а далі більшого і не треба, результату не добились, ну і (х – е – р) з ним, гроші ж всерівно заплатять.

Не розумію, ну чому ідіоти одні з другими не можуть нормально дограти, а чому португали можуть, що з того, що всю гру добре грали, коли програли, ну ладно би дибіли  лише гол пропустили, а тож два голи, і цього хватає аби “всратись”, тепер що лишається, випорожнитись один одному на голову.

Розумію і дуже вибачаюсь що не по темі, та й більшість з вас кого футбол не цікавить зовсім “не врубується” взагалі про що йдеться, а хто любитель футболу той мабуть вже не одними гіганськими дибілів покрив.

І який би я був щасливий якби не мав залежності від футболу.

Краще наркоманитись, пиячити, ніж так собі нерви їсти, ну ж сволото програй краще без варіантів, а не так як сьогодні, гаразд треба якось себе заспокоїти, хай йдуть кобилі в тріщину, чи в щілину з своїм футболом,  ще раз вибачаюсь, все ж вийшло в кращих традиціях українського футболу, що поробиш нічого до кінця не доводимо, ну а я просто мусів написати цих пару ідіотських слів, щоб якось заспокоїтись. 

Про соньку більше в наступній публікації, в загальному штука прикольна,  обновив до шостої версії, і тим самим піратськими іграми вже не скористаюсь, але і стрьомно було би їх запускати, все таки не вінда, де все знаєш, а тут якщо приставка перестане працювати після запуску “поломаної” гри, я вирішив все ж таки не ризикувати.

В принципі цю “штуку” умовно можна приставкою називати, адже крім потужних за своїми характеристиками ігор, на цій приставці і відео можна переглянути в режимі 4к, думаю що цілком замінить і медіаприставку, бачу що додаток від “мегаго” присутній, “євроспорт плеєр” також є в наявності, хоча мене цей додаток не цікавить, а був би ще й від “oll.tv” додаток, взагалі суперово би було. 

Встановив я в систему додаток Youtube, огляд ліго чемпіонівських матчів переглянув, якість картинки просто суперова, явно крутіша з соньки ніж з ноута, фільми в режимі 4к також відтворює, так що є  в мене в наявності, ще один спосіб перегляду “фільмаків” в режимі 4к.

Ну і на рахунок ігор, краще з офіційного сайту, оскільки бачу там знижки круті передбачені, навіть знижки в сімдесять процентів, а це умовно якщо гра коштує тисячу шіссот гривників, то гру по знижці можна придбати за пятсот, або чотириста, бачу навіть і по двіста гривників є в наявності ігри.

Хоча мабуть вже років з десять або і більше про ігри і поняття не маю, але вже можу прикинути що для ігор приставка мабуть буде кращий варіант ніж комп, оскільки за комп щоб в такій якості гра йшла, а це шістдесять флопс, потрібно набагато більше розкошелитись, ну і звісно що потрібна ще й гра щоб підтримувала такі характеристики. 

До речі сонька PS4 Pro, саме версія  “Pro”, за габаритами майже як комп виглядає, набагато більша за також вже мною давно забуту PS2, в цілому прикольна штука, гаразд буду закруглятись, по PS4 планую і надалі викладати публікації.

Ок все, до зустрічі!