Post_13a

Привіт всім на Zura — Blog, сьогодні до вашої уваги  коротенька  публікація про таку чудову програму як Google Translate Tool.

Програма  стане в нагоді  не тільки веб–дизайнерам,  а також пригодиться в роботі як для школярів і студентів, так і для всіх, чия робота так чи інакше, пов’язана з текстами на іноземних мовах.

Про програму


 

Майже всім мабуть відомо, що таке онлайновий перекладач  Google Translate, він для багатьох з нас став незамінним помічником.

Кожному користувачу комп’ютера деколи необхідно перевести документ, або розмову іноземною мовою.

Інтернет стає чим раз більш доступним, більшість з нас вміють  користуватись браузером, знають що для перекладу потрібно  знайти безкоштовний онлайн-інструмент перекладу.

Звичайно  онлайновий  перекладач   Google  Translate  відомий кожному,  як працювати в ньому також всі знають, тому перейду зразу для чого тоді Google Translate Tool  щоб показати переваги програми.

Для того щоб кожного разу, коли потрібно перевести фразу або фрагмент тексту, не доводилося відкривати веб-браузер, можна скористатися програмою Google Translate Tool.

Такий інструмент як Google Translate — це версія знаменитого сервісного язикового перекладу від Google.

На практиці  якщо ви зазвичай використовуєте Google Translator з допомогою інтернет-браузера, тепер ви можете цього не  робити.

Точніше не відкривати ваш браузер, для того щоб перекласти текст, а робити прямо з робочого столу, за допомогою такої чудової програми–перекладач  як Google Translate Tool.

 

Google Translate Tool —  має таку ж саму функціональність, що і  Google  перекладач, і вона побудована  на тому ж самому двигуні що і  Google Translate.

Програмою  Google Translate Tool  також можна   безкоштовно і вільно користуватись. Програма займає мало місця  на жорсткому диску, і зовсім не навантажує центральний процесор

 

Характеристика


 

Google Translate Tool — це програма-перекладач, що використовує сервіс Google Translate.

Дозволяє перекладати окремі слова і цілі тексти між 58 мовами. Ви зможете перевести текст без браузера. За допомогою цього інструменту ви зможете вільно читати, писати і вивчати інші мови.

 Перекладач Google Tool переводить більше 58 мов між собою.

 Забезпечує миттєвий переказ з простим підключенням до Інтернету.

⇒ Підтримує копіювання і вставку.

 

Як користуватись програмою Google Translate Tool


 

Надзвичайно просто, натискаєм на іконку, після чого відкриється інтерфейс програми. Скажу зразу сама програма надає зручний інтерфейс для роботи, і автоматично розпізнає мову оригінального тексту. 

                                 Ashampoo_Snap_2015.01.07_13h52m55s_004_Google Translate Tool 2-4-0-0 - Free Version -

⇑Інтерфейс програми

Можна на інтерфейс програми подивитись на фото зверху.

Тепер відкрили вашу програму, все що потрібно на початку це виставити мову оригіналу, і мову  перекладу.

Виставляемо мови в області де прописане слово from , фото внизу:

                           3а

⇑Слово  from

Наступні дії надзвичайно прості, копіюємо оригінальний текст, і вставляємо в першу половинку вона знаходиться зверху, і знизу отримуємо оригінальний переклад.

Текст перекладається автоматично.

На фото нижче можна переглянути  переклад цієї програми, де зроблений переклад  частинки своєї публікації з української на російську:

2а

⇑переклад програми

Де взяти

Переходимо за посиланням

http://download.cnet.com/windows/iwesoft/3260-20_4-10147008-1.html

Cаме це посилання набираємо в пошукових системах, воно виводить на сайт авторів програми. На якому крім Google Translate Tool присутньо багато бескоштовних програм. Вибираємо цю натискаємо на кнопку Download Now завантажуємо до себе на жорсткий диск і встановлюємо.

GoogleTranslate Tool.

⇑завантажуємо Google Translate Tool

Висновок

Програма просто супер, дуже зручна в користування, і звичайно стане в нагоді кожному, так як переклад тексту буде потрібен в багатьох випадках.

Наприклад вам потрібно прочитати характеристики якоїсь програми, але вона на іноземній мові, звичайно можна так відкрити браузер, набрати в інструментах google перекладач, і далі так само як в цій програмі, але для чого, як можна просто відкрити Google Translate Tool і зразу перекладати.

І ще одне ледь не забув, існує і портативна версія, остальні характеристики вказані вище, і головне для роботи програми необхідне інтернет зєднання.