Zura-Blog30Привіт всім відвідувачам Zura – Blog, сьогодні вирішив написати пост про програму яка безперечно буде корисною не тільки для професійної оброби фотографій, а також пригодиться у сфері веб – дизайну.

Особисто я почав користуватись даною програмою приблизно вісім місяців назад, на даний час також достатньо як для веб – дизайну засвоївши Adobe Photoshop, можу з впевненістю сказати що ACDSee Pro для застосування у сфері веб – дизайну ідеальний варіант.

Звісно що не буду заперечувати на рахунок більших можливостей програми Adobe Photoshop, але і в  ACDSee Pro  також достатньо інструментів щоб застосовувати для створення різних елементів у веб – дизайні. І саме головне що з програмою ACDSee Pro легше розібратись ніж з Photoshop.

Ну що ж розпочинаю з короткої характеристики  

ACDSee Pro — програма для роботи з цифровими фотографіями, яка володіє широким набором функцій, розрахованих для професійних фотографів. Також підтримує більше ста форматів графічних файлів, і дозволяє працювати з RAW– зображеннями, сортує автоматично фотографії отримані з цифрової камери, дає можливість додавати до зображення метатеги, також швидку обробку великої кількості фотографій.

Крім всіх цих функцій в ACDSee Pro також можна регулювати кольорові канали, виправляти зображення які можуть появлятись із за поганої оптики, а також можна додати водяний знак, і багато інших функцій, про те як працювати з програмою ACDSee Pro, і як застосовувати ці функції в програмі мова  піде далі.

Я не буду зараз розписувати установку самої програми, тим більше що версія Pro платна, а це означає що в кожного з вас може бути своя установка програми,  з легшою версією від ACD мабудь більшість з вас знайомі, оскільки для перегляду фотографій  програма від ACD сама популярна, ну і також найбільш зручна, хоча це моя особиста думка, можливо для перегляду фотографій ви користуєтесь і іншими програмами.

Отож запускаємо ACDSee Pro 6.3 звичайно на даний час від компанії ACD вийшли і новіші версії, але сам інтерфейс в програмі, як за звичай майже не відрізняється з іншими версіями. Як і в більшості програм, вся панель управління знаходиться зверху, саме там якщо у вас інтерфейс програми на зрозумілій мові, ви з легкістю можите самі в усьому розібратись.

Ітак в самому верху розташовані зліва кнопки “Файл”, “Вид”, “Сервіс”, “Справка” значення цих кнопок зрозуміле, тому не має сенсу їх розглядати, а справа, правда вже де що більшими буквами розташовані інші кнопоки, це — “Управління” “Перегляд”,  “Режим корекції”, “Режим редактора” .

Ashampoo_Snap_2016.01.24_15h35m17s_001_Управление

“Управління” — при першому запуску програми появиться рамка в якій запропонують перегляд всіх функцій програми, точніше сказати ознайомлення з програмою, щоб наступного разу при відкритті програми рамка не появлялась потрібно виставити галочку.

Отже перша кнопка “Управління” саме звідси можна дістатись до папки де знаходяться ваші фотографії, для цього присутньо дві можливості, до вашої папки з фотографіями можна дістатись або з лівої бокової панелі, або з центральної частини.

Ashampoo_Snap_2016.01.24_15h41m00s_002_Меню режима редактирования

або з лівої бокової панелі, або з центральної частини.

Ashampoo_Snap_2016.01.24_15h55m25s_012_Advanced File List

або клацаючи на ячейку (квадратик) в центральній частині, або підводити курсор миші в ліву бокову панель до позначки “+”, і з відтам клацаючи на “+” добиратись до потрібної папки. Кому як зручніше.

Ashampoo_Snap_2016.01.24_16h00m41s_013_Просмотр

Наступна кнопка “Перегляд” — дозволить в  зручний спосіб, передивитись всі фотографії які знаходяться в папці, звідтам вибрати потрібну картинку, і клацнувши на “Режим редактора” відредактувати потрібне фото. Для прикладу я покажу як я створюю рамку для цієї публікації.

Отож вибираємо фото, підводимо курсор миші на “Режим редактора” і клацаємо на кнопку

Ashampoo_Snap_2016.01.24_16h03m49s_015_

вибираємо фото, підводимо курсор миші на “Режим редактора” і клацаємо на кнопку

Ashampoo_Snap_2016.01.24_16h11m21s_016_

в лівій боковій панелі присутні інструменти для редактування, мені для того щоб створити рамку потрібно два елементи, це “Границі” і “Вінєтка” перший “Границі”, потрібний для того щоб взяти фото в рамку, клацнувши на нього відкриється в боковій панелі вкладка, де буде потрібно виставити розмір рамки.

Ashampoo_Snap_2016.01.24_15h41m00s_002_Меню режима редактированияAshampoo_Snap_2016.01.24_15h41m43s_005_

Віньєтка служить для того щоб затемнити края і зробити вигля рамки кращим, можна вибрати круглу або прямокутну.

Ashampoo_Snap_2016.01.24_15h42m30s_007_

Далі додаємо текст і виставляємо розмір, в кінцевому підсумку получиться рамка яку ви бачите біля кожної публікації, до речі стрілки, квадратик і т.д знаходяться там же в полі “Додавання”, в “Інструментах малювання”. Щоб виставити розмір для цього в полі “Геометрія” вибираємо і клацаємо на “Змінити розмір” відкриється вкладка  для того щоб виставити розмір.

Ashampoo_Snap_2016.01.24_15h44m11s_010_

Для того щоб виставити потрібний розмір потрібно зняти галочку  “Змінити пропорції” і все рамка буде готова після того коли ми все збережемо. Що ще корисного в програмі, або точніше яка функція мені ще сподобалась це слайдшоу. Програма надасть можливість передивлятись слайди девятьма способами.

Для цього в програмі шукаємо і відкриваємо папку з слайдами, в центрі появляться всі фото які знаходяться в папці, для того щоб вибрати один з режимів перегляду натискаємо на позначку “Слайдшоу”, далі з випадаючого списку на “Налаштування слайд–шоу” і вибираємо бажаний  для нас режим перегляду.

Ashampoo_Snap_2016.01.24_17h12m41s_017_Свойства слайд-шоу

В принципі по програмі ACDSee Pro все, “Режим корекції” я не розглядав, оскільки для корекції використовую Photoshop, хоча з програмою ACDSee Pro набагато легше працювати.

Основні можливості:


 1. швидкий перегляд RAW зображень;


 2. розширена підтримка RAW форматів для цифрових камер Nikon, Canon, Konica-Minolta, Olympus, Fuji, і Pentax;


 3. потужні засоби обробки RAW форматів дають користувачеві повний контроль над зображеннями за допомогою точних інструментів для корекції балансу білого, різних дефектів, різкості і перешкод;


 4. повна підтримка управління кольором для ICC і ICM колірних профайлів;
  можливість візуальної маркіровки дозволяє швидко сортувати і вибирати потрібні фотографії;


 5. інтегрована підтримка DNG (Digital Negative Specification) RAW формату;
  редагування партії з тисяч фотографій з одночасним використанням безлічі функцій;


 6. інтегрована IPTC підтримка для взаємодії з PhotoShop Captions;


 7. водяні знаки на фотографіях з графікою або текстом для віддзеркалення авторських прав і прав власності, а також можливість накладення на певні фотографії бізнес-інформації;


 8. шаблони HTML альбомів створені з метою задоволення професійних потреб користувачів. Їх можна налаштувати, додавши контактну інформацію

Після тривалої перерви виходить ще одна публікація, перерва звязана не з шальними святкуваннями, а з моєю поїздкою в Ізраїль. Ох і поїздочка получилась, правда далеко не заїхав, як в принципі і ціла наша група, тут і не зрозумієш, вроді би безвізовий вїзд, але всіх нас повернули назад, причина, в принципі про все напишу в одній з наступних публікацій.  


Нижче ви маєте можливість переглянути на відео як працювати з програмою ACDSee Pro

user_97