Post_33asПривіт сьогодні поговоримо про плагін Special Text Boxes. Плагін стане в нагоді при оформленні красивих постів.

За допомогою плагіна ви зможите виділити спеціальні частинки  тексту, а потім красиво оформити їх.

Спеціальні частинки — це можуть бути якісь правила, або зауваження на які варто звернути увагу, або нагадування. Ви їх виділяєте спеціальною рамкою, чи іконкою, для того щоб частинка тексту в публікації виділялась серед інших.

До речі досить красиво дивляться на сторінці, і звісно пригодяться для таких елементів на сторінці, як скажем правило, або якесь зауваження. Як для мене то набагато краще дивляться частинки виділені плагіном Special Text Boxes, ніж виділені частинки з цитатами, які розміщені у редакторі csm WordPress.   

Установка плагіна.

Плагін безкоштовний,  переходимо за  посиланням https://wordpress.org/plugins/wp-special-textboxes, скачуємо плагін, встановлюється   або через адмінпанель заходимо  плагіни → додати новий  завантажити плагін (завантажуємо з архіву)  установити  активувати, або розпаковуємо архів,  поміщаємо папку Special Text Boxes,  в папку з плагінами, далі активуємо.

Після активації плагіна, в панелі для редагування тексту в нас має зявитися позначка у вигляді розового квадратика.Ashampoo_Snap_2015.02.26_21h02m50s_003_

Як працювати з плагіном.

Далі виділяємо потрібну частинку тексту, натискаємо на розову позначку, далі вибираємо варіанти. Вони знаходяться за написом:  Основные параметры→ID блока”

124

⇑виділяємо потрібну частинку тексту

Основные параметры→ID блока: в блоці присутні сім варіантів, вибираємо один з них  “Увага” “Чорна цитата” “Користувацький стиль”  “Скачати”  “Коди”  “Інфо”  “Попередження”.

Після того як вибиремо необхідний,  якщо зразу натиснути “Ок”, тоді виділена частинка тексту появиться з іконкою, для того щоб появилась без іконки, необхідно перейти в додаткові параметри, і поставити галку на позначці  “Не показувати иконку”.

Також в додаткових параметрах присутні  колір тексту, колір фону, колір тексту заголовку, колір фону заголовку, кінцевий колір градієнт фону заголовку, кінцевий колір градієнт фону.

Коли виставили потрібні налаштування натискаємо “Ок” 

Перезавантажуємо сторінку на сторінці побачимо готовий результат.

154

 ⇑з іконкою

155

                                             ⇑без іконки

Висновок:    плагін по любому стане в нагоді коли ви пишете статті  на навчальну тематику, та і для любої теми може пригодитись, як я зазначав набагато краще дивиться виділена частинка цим плагіном, ніж частинка яка виділена цитатою від редактора WordPress.

Плагін не потрібно налаштовувати, все налаштовано автоматично, виділяти частинки тексту за допомогою Special Text Boxes досить легко, я вважаю що кожен з вас досить легко розбиреться як з ним працювати.