Привіт всім відвідувачам Zura – Blog, сьогоднішня публікація також буде стосуватись ігрової приставки SONY PLAYSTATION 4, навіть ніколи і не думав  що мене може зацікавити  ця “штука”, але  насправді як виявилось, то добряче все ж таки затянуло мене в цей скажем “прикол,”  в ці видумані різними авторами віртуальні світи, які  розробляються для цієї приставки. 

Хоча  ігри не тільки розробляються  для  Sony Playstation, звісно що і для інших консолей, від того ж конкурента Sony Playstation, також досить відомого консерну microsoft, правда більшістью вважається що приставка Microsoft Xbox не є зовсім конкурентом Sony Playstation.

Та й в принципі, якщо “прикинути” то яка може бути конкуренція тільки між двома скажем суперниками, хоча ні не з двох, чув ще і Nintendo також “плаває” в цій галузі, але всерівно, ну яка там може бути конкуренція навіть і з трьох.

Я не буду стверджувати, котра з цих приставок крутіша, та і не є великим фанатом ігрових приставок, по “залізу” приставки як би майже одинакові, на рахунок 60 – ти флопс, то в принципі все від ігор залежить, чи розробляються для Xbox, чи Nintendo ігри які підтримують 60 – ти флопс, я не скажу, по характеристиках пишуть що Microsoft Xbox підтримує 4к розширення, про те одного таки крутезного “приколу” в Microsoft Xbox не має.

Це можливість ще більше відкрити для себе, або скажем зануритись в віртуальний світ, за рахунок додаткового обладнання, який значно збагатив цю потужну ігрову консоль, це віртуальний шолом який називається  PlayStation VR, і це без перебільшення просто “бомбова” штука.

Скажу  що, накінець то мене все задовільнило, зізнаюсь вам, що я не дуже то був задоволений від того що придбав приставку Sony Playstation, ну що сказати, все таки не любитель я ігор, хоча можливо потрібно мені пограти в декілька з “крутих” ігор.

Справді, якість картинки під час ігор звісно що без питань потужна, і по любому щоб “комп” видавав таку якість, потрібно було би значно більше розкошелитись на “залізо”.

А що стосується ігор, то в магазині  Playstation Stor постійно присутні знижки на ігри, (і якщо “влом” платити), ну звісно ж що “влом” викинути на гру півтора штуки гривень, то потрібно всього навсього то, почекати два, чи три місяці, і взяти ту саму гру, правда вже зі знижкою, і то буває з надпотужною знижкою, а саме за сто пятдесять, або двісті гривень.

Дуже все класно і розумно продумавно виробниками цієї консолі, не скажу я як там ці справи в Microsoft Xbox, а в Sony Playstation все чітко продумано, для того щоб змушувати вас  хоча б “по крупинці”, але витягувати з гаманця грошики.

Витягувати, або скажем притягувати поступово вас до цієї процедури, яка не дуже то багатьом з нас подобається, все суперово продумано, навряд чи хтось з вас здогадався на що я “натякаю”, оскільки додумався я придбати ще й для “повного щастя” PlayStation VR, точніше віртуальний шолом.

Правда, не подумайте що я на стільки вже й “вар’ят”, щоб відвалити за цей шолом десятку, але придбав я все ж таки ще одну, навіть не знаю яке слово підобрати, як це назвати, річчю не звеш, оскільки яка ж з цього цінність.

Хоча, взагалі то популярні зараз ці віртуальні “штуки”, ну звісно що я навіть і думав за якийсь там шоломи, але прикинув що  дешево, хоч і не потрібно, але придбав я все ж таки до своєї “прошки” ще й віртальний шолом, правда знижка була солідна, в три з половиною, або навіть і ще більше тисяч гривень.

Ну самі подумайте, що не розумно було б не скористатись такою можливістю, і скажу вам що ще й повезло мені, так як через декілька годин товар вже закінчився.

В принципі, чим ж я все ж таки не задоволений, хоча получилось все супер, та й саму Sony Playstation 4 Pro я також взяв на “штуку” дешевше, так як би і “халява” не погана попалась, а тут чомусь щось не влаштовує, але що поробиш, причина це на даний момент не дуже хороше за значенням слово, ні не подумайте що це мат, але це слово вже досить часто вживається, це “біднота”.

Наша країна на жаль вважається одною з самих передових в корупції, тому не можуть громадяни в ній бути достатньо матеріально забезпечиними, і звісно що змушені з кожною гривнею рахуватись, для того щоб вижити, відповідно багатьом і не до Sony Playstation, а тут як прикинеш, що тому ж папуасу в Франції, чи в тій же Англії купити Sony Playstation в “напряг” буде так само затяжко, як нам гру “Тетріс”, то й зрозуміло  чим не задоволений.

Отож получається, що за великим то рахунком все та як би задовільняє, але як прикинеш що тепер прийдеться мріяти, щоб появилася можливість якось на чомусь зекономити, ха – ха одна з яких це наявність плюсової температури щоб газ відключати, позакалятись трошки, хоча і при мінусовій також можна загартовувати організм, але на жаль вода замерзне, і труби потріскають, ризиковано все ж таки.

Я би всерівно по можливості газ відключав, щоб  зекономити, в принципі вважаю все ж таки краще  на це викинути “бабки” і зекономити, ніж на газ все викочегарити, “відстегнути” копицю “бабла” кудись, а куда саме, звісно що папі Карло, щоб мав на Карібах чи Мальдівах як “гуся” на сонці погріти, за сплачені  нами за газ грошики. 

Хоча, можливо хтось з вас вважає, що наші грошики сиріткам на утримання витрачаються, а не міфічний папа Карло собі загрібає, в принципі такі реалії, і нічого не поробиш.

Отож появилась “чорна пятниця”, ура нарешті появилось щось одне і “класне”, що взяли від них, і скажем, дякуючи цій “чорній пятниці”, і в мене  появились додаткові аксесуари для своєї “прошки”, а саме віртуальний шолом.

 

Далі  опишу свої враження від віртуального шолому.

Отож, враження від віртуального шолому, навіть і слово не підбереш, звісно що самі “бомбезні”, і справді як говорять про віртуальні шоломи, що це (винос мозку), в принципі памятаю пару років назад, більше мабудь навіть як пятнадцять років назад, ого і скоро ж час летить, памятаю тоді фільмачок один з артистом Сталлоне дивився.

В фільмі, на жаль забув вже я назву, головний герой Сталлоне і ще одна чувіха, також відома артистка, і в одній сцен,і вони там мали занятись кохання, а саме через віртуальний шолом, прикиньте тоді це вважалось фантастикою, а на даний час це вже реальність, і тепер в світі ця реальність доступна мабуть кожному.

Правда крім нас звісно що, оскільки не дуже то будь хто розкошелиться на таку “забавку”, отож які мої перші враження від віртуального шолому, в принципі, як я вже писав, враження були такі що й словами не передаш, одів я цей пристрій, і  справді круто, віртуальний світ ну дуже “бомбезна” штука, не просто там якийсь великий екран, а саме навколо вас повністю віртуальна картинка.

Разом з комплектом, (шолом, камера, і код на ознайомлення ) доступний  ролик на десять хвилин, для того щоб ви могли ознайомитись з віртуальним світом, і в випадку якщо вам  сподобається, щоб потім витратились на інші ролики.

На даний момент, я тільки два чи три рази одівав цей шолом, прикольно, але звісно що потрібно ще якийсь один інший і свіжий сюжет, ну дороговато коштують такі ролики, за десятихвилинний ролик потрібно розкошелитись на триста, або навіть за чотириста гривників, сподобався в іхньому магазині один прикольний ролик про Марс, навколо вас повинна бути панорама цієї планети, але “влом” поки що викинути пару сотень гривень.

Тай присів я нещодавно ще й на одну гру, грошики ж  викинув, а приставка пилюкою обсідає, звичайно що змушений був придбати хотчаб одну гру, на другий день як купив цю консоль, в Playstation Stor придбав і гру, оскільки по акцї була з сімдесятипроцентною знижкою.

Сучасна гра  називається “Need for Speed Payback”, місяця два назад це було, рідко коли  запускав цю гру, але не щодавно появилась в мене можливість отримати чотири вихідні дні.

Навіть і ніколи би не подумав, але ці чотири вихідні дні я повністю жив цим дурацьким “Need for Speed Payback”, багато що планував зробити за ці чотири дня, але  сам не розумію, як я стільки часу провів біля телека з цим “Need for Speed Payback”.

Дійшов я за ці чотири дня майже до кінця, сімдесять чотири проценти, дивувався раніше як це  люди в ігри бавляться, але як виявилось сам просидів тупо майже весь і не день, а цілих чотири дня, і уявіть собі, якби справ не було, то і дальше би сидів,  і час витрачав на таку дурницю.

Хоча, якщо прикинути, то дійсно розроблений цей продукт сильними спецами в своїй галузі. Легко,  буть хто може попасти в залежність від ігор, і з часом витрачати “бабки” на всякі там доповнення до гри, та й не малі бабки.

Сподіваюсь що зі мною такого не трапиться, в “Need for Speed Payback” та як би є якесь платне продовження гри.

Але не думаю, що я буду “паритись” ще над доповненнями, але факт все ж таки є, якщо раніше в вільий час я був любителем якийсь класний футбольчик переглянути, ну або фільмак.

То тепер я запускаю гру, навіть сьогодні був класний матч, який я по любому раніше би подивився, прикиньте ліго чемпіонівський, наша команда грала, та ще й матч то вирішальний, а матч відбувався після того як (“конини” ха – ха обламались з лігою Європи) а це додатково стимулює глянути футбольчик, і там далі йдуть чехи а не “коні”, а це була додаткова потіха, але я всерівно “Need for Speed Payback” аж до другої години ночі “юзав”.

І це не дивлячись навіть на те, що мені потрібно було дуже рано вставати на роботу.

Гаразд, пора закруглятись, коротко про те чи тяжко підключити віртуальний шолом. Отож складного взагалі нічого не має, тим більше що є в наявності інструкція, в ній дуже все чітко і доступно описано, тому передруковувати з інструкції  як підключити віртуальний шолом, сенсу не бачу.

Вся складність заключається в тому що hdmi – кабель виймаємо з приставки і вставляємо в  hdmi –гніздо процесора, (процесор так називається пристрій який обробляє дані і передає на віртуальний шолом).

Від процесора вставляється ще один hdmi – кабель, кабель який йде в комплекті з віртуальним шоломом,  і вставляеться в телевізор, до процесора через usb підключається віртуальний шолом, і через usb йде зєднання процесора з приставкою.

Далі камера підключається до приставки і все

(як виглядає пристрій “процесор”, який обробляє дані для того щоб ви могли побачити  картинку через віртуальний шолом показано внизу червоною стрілкою ).

Запускається, а далі також прийдеться трошки “попаритись” з налаштуваннями щоб підігнати підключений вже віртуальний шолом під себе, поправити на голові де що, щоб шолом зручно сидів, далі остальні налаштування робляться разом з камерою.

Ну і все, закругляюсь, закинув я майже свій блог, навіть за домен і хостинг я вчасно не заплатив, а скогро блогу виповниться чотири роки, що поробиш, отож якщо натрапите на халяву майже на таку “штуку” як віртуальний шолом раджу придбати, навіть якщо він вас зовсім не “прикалює”.

Прикольно, мені сподобалось, крім  Sony Playstation є і інші, від samsung наприклад, не знаю чи в “самсунгівському” можливі ігри, мене більше щось на подобі фільмаків цікавить, взагалі “офігенно” було би  такий фільмак глянути. 

Уявіть ви в середині фільму замість героів, всі події картинки навколо вас а не на екрані, супорево що і словами не передаш, бачу ТІЦ знову повернув двадцятку, але на жаль вже без VPN, сторінки сайту дуже довго відкриваються, не охота зносити “яндексовький лічильник”, але можливо прийдеться, і після чого показник ТІЦ взагалі пропаде.

На цьому все, до зустрічі !