Baner_Zura_Blog-3Вітаю шановні відвідувачі Zura–Blog, накінець то добилась наша футбольна команда довгоочікуваного результату. Довгоочікуваний, складається враження та як ми були би на рівні збірної Люксембургу, ну що ж краще все таки що вийшли, ніж в черговий раз почути лозунг  “Наша мета чемпіонат світу в”.

“В” — принципі ще  як сказати де чемпіонат світу відбудиться, ну а наша збірна вийшла в фінальну частину чемпіонату Європи, відбудеться турнір літом у Франції, але чи відбудеться також питання. Ох і часи настали.

Якось дивно справді тішитись виходу лише в фінальну частину, адже за своїм потенціалом з років не залежності, ми б мали бути постійними учасниками фінальної частини. А в кінцевому підсумку здобули право грати в фінальній частині через стикові матчі, занявши “АЖ ТРЕТЄ МІСЦЕ”.

Успіх як ні як. Чому так довго, причина в нашій ментальності, коли замість того щоб призначити кваліфікованого фахівця, ми, точнішка керівники нашої федерації керуючись правилом “куміства” призначали Буряків, Михайличенків, кого ще згадати, та що там говорити.

Ми займали постійно майже другі місця, і виходили в стикові матчі. Лише двічі ми зіграли з збірними які переважають нас інфраструктурою, кваліфікацією виконавців, в цілому вищі класом за нашу збірну. Це Франція і Німеччина, ну а остальні, цілком нам по зубам.

Вийти то ми вийшли, Словенію переграли, ну а дальше, більше віриться що виступимо за олімпійським принципом, “Головне не перемогти а взяти участь”. Можливо але хотілось би успішного результату. Чи здатна під керівництвом Фоменка збірна показати результат, не думаю.

Знаєте, коли почув про чутки на реальну кандидатуру на заміну Фоменко фамілію Шевченка, хочиться пільцем покрутити у віска. Мабуть в ФФУ чисто вже. Люди добрі як Шевченко до цього часу не тренувавши жодну команду, може очолити збірну країни яка гратиме в фінальній частині.

Без тренерського досвіду, і зразу як говориться вперед за ординами, зрозуміло що “свій”, не спорю футболіст великий був, але до чого тут збірна. Ребров що мож зрозуміти, учиться він поки що, хоча тут вчись чи не вчись, але все ж таки більш актуальніше слова “чи дано людині бути сильним тренером”.

Думаю що Реброву не дано, вище рівня Михайличенка не піднімиться, хоча може , але для цього потрібно мати інші риси в собі, бути строгим, без строгості в тренуванні команди не получиться досягнути великого результату. Я маю на увазі такого як Дніпро.

За своїм потенціалом команда в минулорічному  турнірі Ліги Європи поступалась багатьом суперникам, які брали участь в турнірі, і Динамо в тому числі, але результату досягли вищого. Причина звісно тренер. В фіналі рівна гра була, склад Севилії був трошки сильніший за рахунок травмованих в Дніпрі. Дай зараз Маркевичу динамівських виконавців, і думаю вдалось би вийти з групового турніру.

А так ну якщо в цілому проаналізувати виступ Динамо, чим можна похвалитись, двома нічийними результатами, та ні навряд, Порту розпродав сильних виконавців, команда вже не така сильна, Челсі явно зараз не формі, тому  дві домашні нічиї з ними це зовсім не  успіх, перемога над командою яка посідала четверте місце в чемпіонаті Ізраїлу, враховуючи склад Динамо це і без якихось там геніальних тренерських ідей реально здобути.

Ті самі слова можу сказати на рахунок виходу в фінальну частину чемпіонату Європи, ми вийшли з третього місця, і виграли стикові матчі в зовсім не гранда футболу, та і збірна, ну розумію міцна, але де ж набрати стільки Гібралтарів, Андор, Ліхтенштейнів і щоб вони в  стикові матчі проходили.

Не буду вже коментувати сам повторний матч, і річ тут не в тому що він валідольний, а в тому як коментатор возливеличував склад Словенії, на що цікаво норієнтуючись, звісно що чемпіонати Іспанії, Італії, Німеччини провідні, але і команди то в яких виступають Словенці зовсім на Барселона, Реал і Баварія. Один гравець з Баєра.

В нас набагато то сильніший склад, що якраз то і по грі було видно в суботу, чому сьогодні так слабо зіграла команда, причина звісно тренер, який вибрав не правильну тактику, не готових виконавців. На щастя дійшло до Фоменко замінити Сидурчука в середині тайму, і то після дюжин небезпечних обрізок на наші ворота.

Всерівно вітаю всіх вболівальникі з виходом в фінальну частину, сьогодні тема публікації присвячена футболу, як не як а історична подія.

До зустрічі.