Post_1Всім привіт мене звати Руслан, накінець-то вдалось вивести свою першу публікацію в мережу, де є ймовірність що її  крім  мене хтось  прочитає, звісно якщо зайде саме на цю сторінку.

Ох роботи ще над своїм сайтом багато, але  то не страшно, головне знати як.

Дата публікації яка вказує на “5 сентября” не зовсім вірна, я поки що вчусь сайтобудуванню, і не маю гарантії що саме дату получиться поміняти.

А публікацію просто   залишаю під назвою отриманою від тестової статті Wordpress, та й сама назва “HELLO WORD”,  я вважаю що найкраще  підходить  саме для першої публікації.

Для чого я створюю цей сайт


 

В мене і раніше получилось створити сайт, правда  коли пробував WordPress,  зробив висновок що дуже легко розібратись, як створювати сайти  саме з цією програмою  Wordpress,  або “двіжок” як ще говорять в народі, не знаю поки  що як його правильно називають, чи “двіжок” чи по іншому, мабуть правильно буде  СSM WordPress, я називаю  програма для створення сайту.

Власне даних більше про самого себе, я планую розмістити  на сторінці  “Про мене”, а тепер коротко про цей сайт.

Сам сайт я вирішив створити із  цікавості,  і планую в ньому записувати свої перші спроби  в сайтобудуванні, і вважаю що мені по-перше буде цікаво,  по друге,  звісно що треба про щось писати, адже WordPress  вважаеться блогова платформа, і створений для блогу, тому зовсім не розумно буде створити одну сторінку з адмінкою, а далі  забути.

Мої записи можуть бути корисні не тільки новачкам, хоча зрозуміло що перш за все тим користувачам які також лише розпочинають створювати свої пеші сайти, але почали дещо пізніше за мене.

На запитання  якщо ти новачок, і що в твоїх записах корисного можна прочитати, відповім, що сам я за той короткий термін, коли я розпочав перші спроби по створенню сайту, всю інформацію отримав, саме читаючи публікації в інтернеті не тільки досвідченних майстрів, але і статті і коментарі різних людей.

 

Можливо,  не було ще такого дизайнера, в котрого би не злетів сайт


 

І завдяки їм, в мене особисто заняло зовсім мало часу, всього лише півтора місяця, щоб створити сайт.

Сайт в мене до речі був і раніше створений,  але не на сервері, а на власному компютері, де сервер створений завдяки пакету програм “Денвер”, там було розмішено декілька публікацій, і майже цілий готовий сайт, з усіма налаштуваннями.

На жаль вийшла невдала спроба перенести сайт на платний сервер, сайт “злетів”, ну що ж буває, сам не знаю яким чином, і чому файловий менеджер яким я користувався, видалив першу папку, а резервні копії папок і файлів, на жаль я не зробив.

Хоча, можливо  не було ще такого дизайнера, в котрого би не “злетів” сайт.

Все прийдеться писати і розпочинати спочатку, але практика  уже є, деякі навики звісно що також появились, як я вважаю головне знати як.

Ну і новачку, буде корисно почитавши про ті помилки які я зробив, не допускати таких же самих, також  розкажу про ті плагіни, програми  з якими мені доведеться попрацювати, методи які я застосовував, і вам можливо все що буде мною опубліковане, вам можливо пригодиться.

Ну а на рахунок того чи  поставиться  хтось до моїх публікацій з насмішкою  мені байдуже,  сайт я  створюю сам без допомоги  шукаючи потрібну інформацію в інтернет джерелах, і  всі ті  методи, чи плагіни, чи програми які я відшукаю звичайно будуть мною опубліковані, можливо і вам також пригодяться.

 

Сайт вважаю створений тоді, коли його можна передивлятись в мережі


 

Ну що-ж наполовину сайт  створений,  так як появився в мережі, оскільки всі ті тестові сайти, які я зробив на локальному сервері, створеному  за допомогою пакету програм “Денвер”, і які знаходяться  на компі, в принципі можна вважати іх і не сайтами.

Ну ось і чудово, пора закінчувати першу публікацію, і ця публікація та і сайт також, якби там не було, буде в мережі цілий рік, і звісно що планується доповнюватись новими публікаціями, звичайно можливі зміни в дизайні, так як бачу зараз деякі дефект на банері, на компютері в мене їх не було, прийедеться їх виправляти.

Отож і як я буду виправляти дефекти, та і про все що звязане з веб дизайном, можливо будуть публікації і на інші теми, постараюсь я зробити цей блог цікавим.  

Чудово все таки мати свій власний сайт, оскільки тепер в мене появилась можливість більше практикуватись в написанні публікацій, і практикуватись в веб дизайні, і можливо не закинути все, а в майбутному серйозно зайнятись цією галузю.

Ну і власне про дату першої публікації а перепала вона на 19 грудня  “День святого Миколая”, вітаю  всіх з святом.