zura-blog Dounloud YouTube videos as MP4Привіт всім відвідувачам zura — blog, сьогодні до вашої уваги  публікація  в котрій також буде говоритись про розширення, ну або додатки як ще називають такий елемент, елемент який стане в нагоді кожному веб майстру, а особливо тому який лише починає засвоювати дану галузь.

Що таке додаток, говорилось в попередній публікації, додаток Dounloud YouTube videos as MP4 дасть вам змогу закачати до себе, або можна сказати і так (зберегти відеоролик, який знаходиться на відеохостингу YouTube).

Відеохостинг YouTube мабуть відомий кожному, надає вам можливість викладати свої відео на сервері. Отож, саме на цьому сервері ви зможите знайти для себе безліч навчальних відеороликів, на різну тематику, і по програмуванню на РНР, і як працювати з системою управління контентом, CSM WordPress, Jomla і інші, мова розмітки html, в общому багато чого цікавого.

Більшість відеороликів можна як передивитись, так і зберегти в себе на компютері безкоштовно. І тут питання виникне у початківця, як зберегти відеоролик. Перш ніж продовжити публікацію про дане розширення, пару слів про те, як я зберігав раніше відеоролики. В принципі таким способом ви збережете відео з любого сервера, навіть то відео, яке заборонене для зберігання.

Таку можливість надає програма Ashampoo Snap, програма для створення скріншотів, яка стане в нагоді особливо тоді, коли ведете блог по веб дизайну. Крім скріншотів, програма Snap  також надасть можливість зберігати любе відео на сайт.

Яким способом, включаєте відеоролик, потім в програмі включаєте функцію запису відео, правда в програмі потрібно виставити область для запису “Робочий стіл”, а не “Веб камера”, і обовязково не забути, додати до запису звук, інакше відеоролик запишеться без звуку, а далі всього то виставити відео на повний екран, і все, відео збережеться у вас програмою  Ashampoo Snap.

Серед всіх продуктів компанії Ashampoo, саме програма для створення скріншотів Snap вважаю їхнім найкращим продуктом, компанія Ashampoo, має наміри дотягнутись до провідних компаній по розробці програмного забезпечення, і часто свої продукти надає безкоштовно, їх можна знайти в журналах по іт – технологіях.

Моя думка така, як безкоштовно, то більшість програм можна використовувати для своїх цілей, але лідерам по розробці програмного забезпечення, програми  компанії  Ashampoo значно поступаються, крім Ashampoo Snap. Програма на яку слід звернути увагу.

Чому я так багато в цій публікації написав про Ashampoo Snap. Тому що не завжди вдається зберегти відеоролик від YouTube. Бувають випадки що не зберігається. Програмами якими я раніше користувався, траплялись подібні випадки. Відеоролик потрібно зберегти, а він не зберігається. І що робити, тоді на виручку прийде програма Ashampoo Snap.

Ну що ж, а далі продовжую публікацію про саме розширення Dounloud YouTube videos as MP4. Нагадаю, що любе розширення яке ви встановлюєти, потрібно звертати увагу на таку деталь, чи воно розроблене саме для вашого браузера,  розширення про яке йде мова в цій публікації, розроблене для  браузера Firefox, мабуть всім відомий браузер від “мазіли”, якщо користуєтесь іншим браузером, тоді встановлючи це розширення, зверніть увагу чи воно встановлюється на ваш браузер.

Для встановлення розширення на браузер Mozilla Firefox, перейдіть за цією адресою

zura-blog Dounloud YouTube videos as MP43

https://addons.mozilla.org/uk/firefox/

зайдіть на сторінку сайту, клацніть зі списку на “фото музика відео”, і там можна вибрати любе розширення, я вибрав саме це, на картинці вище виділено в червоний квадратик, і далі спочатку коротка, а потім і повна характеристика Dounloud YouTube videos as MP4.

Після установки розширення, у вас нижче кожного відеоролика буде знаходитись іконка розширення (у вигляді стрілки, опущеної вниз), це кнопка, клацнувши на яку ви зможите зберегти на своєму компютері відеоролик, не досвідчений користувач може навіть і не здогадатись де знаходиться кнопка цього розширення.

zura-blog Dounloud YouTube videos as MP4.jpg-1

zura-blog Dounloud YouTube videos as MP4.jpg-2

Як завантажити, дуже все просто і зручно, клацаємо на іконку, появиться список, в списку три рядка, кожен рядок означає якість відеоролика, і розмір файлу, клацаємо на вибраний рядок, і в браузером почнеться збереження файлу. Файл буде збережений там, де у вас в налаштуваннях вказане місце для збереження.

Отож не потрібно “паритись” з копіюванням в полі для пошуку посилань, і вставлянням посилання в програму для завантаження відеоролика Youtube, а двічі клацнути, вказавши якість відеоролику.

Висновок один, якщо присутня така можливість, то звісно що потрібно нею користуватись. До речі ще один плюс на мою думку, на рахунок додатку Dounloud YouTube videos as MP4, це те що кнопка додатку не відображається в верхній панелі, а іменно нижче відеоролика.

І якщо ви, чи  на відеохостингу Youtube, чи на любому іншому сайті, то місця в верхній панелі він не буде займати, додаток просто додає кнопку, яка дозволяє завантажувати відео. Кнопка завантаження відображається під відеоплеєром, і  виглядає як і  інші кнопки YouTube, тим самим вписуючись в дизайн.

Як користуватись

Після встановлення розширення, перейдіть на YouTube і клацніть вибране відео. Далі під відео буде знаходитись нова кнопка, нижче програвача. Натисніть на кнопку, і вибравши один з форматів, які доступні, клацніть лівою клавішою миші, і відео збережеться у вас без реклами.

Які варіанти завантаження?

 формати які можна завантажити за допомогою цього розширення:

  1. MP4 360p (480×270, 480×360) –  відео доступні в цьому форматі. Використовувати відео такого формату можна лише для економії місця, а для якісного перегляду потрібно вибрати інший формат.

  2. MP4 720p (1280×720) – формат HD, доступні для більшого числа відео. Використовуйте цей формат, для більше високої якості відео .

  3. FLV версії  найвища якість яка доступна для цього формату це  240p (426×240).

  4. 1080p більше не доступні в якості окремих відео, завантажених з youtube.com. на жаль YouTube більше не дозволяє розміщувати ролики 1080p.

Як дивитися завантажені відео 😀 😉 😛 🙂 :mrgreen: — жартую.

На цьому все до зустрічі, до речі додатки як виявляється досить “вигідна штука”, раніше ніколи не звертав увагу на подібні програми, можливо і наступна публікація буде про ще один корисний додаток для веб майстра.