Post_20aПривіт всім, сьогодні як я і обіцяв в попередній публікації розгляну досить цікаву тему, чи варто створювати власний сайт.

Адже зараз дуже багато в інтернеті реклами, де пропонують такі цікаві послуги, як створення власного сайту.  

З чого цілком можна зробити висновок, що власні сайти починають набирати все більшої популярності, і не за горами той час коли кожен третій користувач інтернетом, в найближчому майбутньому захоче мати власний сайт.

Власний сайт


 

І справді щойно набравши в googlе слова “Власний сайт” як зразу зявляється велика кількість сайтів які пропонують створити в них сайт бескоштовно, на любу тематику, без реклами, і за пять хвилин.

Ну незнаю чи за пять хвилин можливо, я свій власний навчився і запустив хоч і не за пять хвилин, але час в півтора місяці не вважаю дуже довгим. Нижче просто приведу пару слів від тієї публікації яка не потрапила в мережу по тій причині що я не зміг перенести готовий з публікаціями сайт на хостинг.

Це моя перша публікація, і саму назву  “Привіт світ!” я вирішив залишити на тестовій сторінці WordPressa, так як вважаю саме вона чудово підходить для першої публікації, яка скоро зявиться в мережі. Тепер зверніть увагу вище мого фото надписи   “Published

Саме така публікація мала зявитиь першою, але як я вже  вказував причину, через яку можна зробити висновок, що не легко самому створити сайт, але цілком можливо.

Головне для цього звичайно бажання, тепіння, і вміння знаходити потрібну інформацію. На даний час серед багатьох джерел я вже віднайшов собі ті які мені підходять, і завдяки яким я навчився сам створювати сайти.

Сайти, можливо хтось з вас скаже що дещо гучно вимовлено, але я вважаю якщо вдалось створити сайт для блогу, то і інші за складністю сайти вдасться створити, тим більши що в мене також получилось створити інтернет магазин під час навчання.

Хоча звісно що в іт-технологіях постійно чомусь вчишся,  вони постійно розвиваються, удосконалюються швидкими темпами, і для того щоб йти з ними нога в ногу, потрібно постійно самому доучуватись.

Ось і зараз на даний момент, скажем саму розробку сайту настільки удосконалили, що не потрібно мати не те що навики, а навіть елементарні знання в програмуванні.

Все необхідне знаходиться в самому WordPress, плюс плагінах до нього, остальне описується в різних довідниках. Зараз набагато легше, ніж це було-б зробити якихось пять років назад.

Головне це швидкісний інтернет, якого можемо лишитись в звязку з курсом доллара, зараз бачу всі провайдери добротно піднімають тарифи.

Про-те ще раз говорю головне мати бажання, в мене для прикладу провайдер “Інтертелеком”, мабуть кожен знає які в нього тарифи і послуги, але вихід знаходжу користуючись інтернетом в інтернетклубах, є ще такі незважаючи на бескоштовний Wi-Fi.

Від бескоштовного вай-фай стараюсь утримуватись, причина одна  звісно можуть закинути вірус. 

 

Моя особиста думка чи варто мати свій сайт, я вважаю що так, першу причину я вже вказав, що його не тяжко зробити, друге це те за допомогою чого про вас можуть дізнатись в мережі, також можете висловити свої думки, знайти нові контакти, або відшукати старих друзів. Більшіст з вас скажуть для чого, як є Facebook, ВКонтакте і тому подібне. Я і сам донедоавна так вважав, і скажу вам так, але мати  власний сайт набагато прикольніше і вигідніше, ніж бути просто зареєстрованим в соціальних мережах. І  взагалі  одне другому не мішає, і всі ті можливості які вам надасть соціальна мережа ви зможете створити в себе на сайті.

Крім того ви зможите повністю контролювати вміст сайту, а зчасом розмістивши на ньому чиїсь посилання, і також рекламу, може  появитися можливість для отримання додаткового доходу, звісно за умови що сайт вдасться розкрутити.

Власне я сам маю на меті розкрутити, можливо не цей, а в майбутньому такий сайт щоб приносив дохід, але для цього треба з чогось розпочати. До не давна я сам ще не знав якого типу буде цей сайт, тепер вирішив мабуть що блог.

Назва яка я ще не вирішив, тому поки-що залишається під назвою “Руслан Жураківський”, а слоган який знаходився  нижче назви сайту —”Більше діла менше слів” я поміняв на назву, яка вказує для чого створений цей сайт.

Основні переваги власного сайту


 

 → це саме ваш сайт, і ваша адреса, і цілий сайт,  а не сторінка  в гостях у когось, хто сам собі встановлює якісь там свої, власні  правила. 

Якою би розкрученою і популярною не була би та чи інша соціальна мережа, в ній доступний лише обмежений набір послугів.

А власний  сайт  відкриє простір для творчості,  а саме різні експерименти з дизайном,  і як говориться “Моє власне то є моє власне”. Зараз прикинув,  що коли заходиш на свій сайт, себе набагато по іншому  відчуваєш,  бо ти заходиш на свій власний, і цілий  сайт, ніж на одну сторінку, яка майже нічим не відрізняється від інших.

Звичайно мабуть що я Америку не відкриваю, а сайт коштує гроші.  Але за дякую вам лиш “VIASAT”   зробить.  

Жарт звичайно, яке там дякую. Відхилився я дещо від теми, власне про що я хотів написате в цій публікації, це про те що власний сайт це супер, і те що його може зробити кожен  сам, хоча-б попробувати, і часу для цього потрібно затратити не так вже і багато.

Зрозуміло це не подвіря  підмітати,  і щоб його зробити треба перш за все навчитись. Але навчитись можливо, і вчитись  не рік, чи два, а максимум  десь  три місяці, кому-як, залежить хто наскільки досвідчений користувач.

Слова які зможуть вас орієнтувати


 

Пора вже закруглятись, слова які раніше були під моїми ініціалами  більше діла менше слів, зможуть вас   орієнтувати, до речі придумав їх випадково, коли розробляв шаблон  потрібно було слоган якийсь вписати, а потім побачив що у мене девіз получився непоганий,  вирішив тоді на деякий час залишити.

Взагалі-то часто бачу, за свою коротку практику буває так,  що шукаєш одне а знаходиш деколи інше, як і одного разу  шукаючи спосіб яким чином  можливо  поміняти шрифт, бо цей мені зовсім неподобається, точніше буде сказати не виходить з цим зробити так як я хочу, знайшов чудовий плагін Special Text Boxes, і його результат ви  зараз бачите на сторінці, це позначки зі знаками, одна чорного а інша червоного кольору.

Коли вперше його примінив, він був повністю на англійській мові, а коли запускався, то замість слів зявлялась  абра-кадабра, але без них всерівно було зрозуміло його призначення, і користуватися ним не тяжко було.

Причини я тоді не знав, вважав що просто не зовсім робочий або не достатньо дороблений авторами. Пізніше зясувалось що сам плагін Special Text Boxes повністю робочий, вся причина в самих версіях Wordpress і версіях плагіна Special Text Boxes.

Саме для цього плагіна потрібна була новіша версія WordPress, або наоборот для мого WordPress старіша версія плагіна, так що   як я замітив, і з плагінами з програмами, легко розбираєшся коли практикуєшся. Зараз цей плагін, працює супер, коли повністю його вивчу, як ним користуватись, обовязково напишу.  

Ну що-ж поки-що все, на цьому і закінчую свою шосту публікацію, надіюсь що більше вже нічого в мене на хостингу не злетить, і не прийдеться знову починати все спочатку, і сайт залишиться без змін, звичайно найближчим часом зроблю копію сайту з хостингу, і звичайно опишу все після.

До нового року планую поставити і прописати в папках шорткоди, на своєму створеному програмою Денвер хостингу, все получилось супер, чи вдасться так само на хостингу провайдера побачимо.

На даний час всі зміни в файлах чи папках я роблю без допомоги програми FileZilla, і нарікань поки-що не маю, якщо зроблю бекап і пропишу шорткоди тоді і похвалю свого хостинг провайдера,  одне від себе добавлю якщо хочется щогось досягти, то потрібно йти й не здаватись
.