Привіт всім відвідувачам Zura – Blog, сьогоднішня публікація можливо буде і кінцевою публікацією яка буде стосуватись суто всім тим що повязано з ігровою приставкою Sony Playstation 4, з того часу як я придбав цю скажем “дурну покупку” пройшло вже від жовтня як рахувати десь пів року.

Ну і з усіх тих попередніх публікацій, я так і не виклав свою думку, на рахунок того чи варто взагалі Sony Playstation 4 купувати, в принципі чиясь думка також не може бути орієнтиром, тому що в будь кого з нас всерівно як говориться свою точка зору на ті чи інші обставини, скажем предмети і т.п.

Я все ж таки не рекомендував би скажем тому хто загориться бажанням спробувати, чи витрачати час з допомогою Sony Playstation 4, або буде думати що ця приставка якось буде вас розважати, ну і звісно в кого діти то аж ніяк не варто їм купувати цю (не буду виражатись нецензурною лексикою).

Гаразд, як говориться більше діла, менше слів, хоча в даному випадку, навпаки потрібно мабуть побільше слів.

Гаразд, отож чому я би не рекомендував будь кому Sony Playstation 4, по перше “бабосиків” витратиться багато, а користі ніякої, тут навіть і про якусь користь від пристваки і мова не йде, оскільки скоріш “нервосиків” під час проходження будь якої гри затратиться не мало, можливо вони потім і відновлюються, звісно що можна трошки в одну ігру пограти,  залишити а потім в іншу дійшовши не до кінця, після чого ще іншу розпочати, і т.д.

Правда не подумайте що я рекомендую не брати Sony Playstation 4 тільки із за того, що під час ігор приходиться поматюкатись, або по нервуватись, оскільки матюкаєшся і нервуєшся завжди як щось робиш, а особливо як робиш і не получається, ні зовсім не із за того.

Річ в тому, що придбавши  Sony Playstation 4, власне виконавши після покупки всі необхідні процедури, для того щоб мати можливість повністю користуватись приставкою, а саме зареєструватись, також отримати платну підписку “+”,  деякі ігри взяти по знижці, ну або навіть і без знижок, як хто і  т.п.

Але в один скажем в лапках “чудовий” момент, можна класно “обламатись”. Яким чином виникає запитання, а все доволі таки просто, граєш, граєш, а тут раз і контролер відключився.

Думаєш собі і що за “халепа”, чого відключився, оглядаєш контролер, хто має досвід з роботою будь якого приладу знає вже, що подібних випадках потрібно шукати кнопку “reset”, в більшості випадків розташована під пристроєм, дістатись в дуалшок 4 а точніше клацнути на “reset”,  можливо тільки дуже тонким предметом, схожим на булавку чи голку для ниток.

Використовують кнопку “reset”, для того щоб повернути все до заводських налаштувань, або збити якийсь глюк, перезапустити пристрій, на “грьо бя но му” дуалшок 4 також присутня кнопка “reset”, але спосіб зі збиванням до заводських налаштувань зовсім нічим і не допоміг, так як цей (б – й) контролер , або “джой” як його геймери називають всерівно відключається, також не допомогло, і те що зняв кришку і всередині відєднав акамулятор.

Почав в “неті” шукати причину, і прочитав, виявляється фініто ля комедія, виявляється після обновлення програмного забезпечення приставки, цей дуалшок розпізнається в мене вже як не оригінальний, і під час ігор відключається кожних пять чи десять хвилин.

О такої, і тут навіть не знаєш що робити,  матюкатись можна але не допоможе, звісно залишається маківку чіхати, ну і гадати  а для чого ж ти придбав це “ЛАЙНО”.

Хай на мене не ображаються справжні фанати Sony Playstation 4, але як виявляється ну справді ж “ЛАЙНО”, взагалі то фанами це сприймається якось спокійно, хоча думаю що не всіма, оскільки спокійно сприймати такий вихід з положення, як просто купити інший дуалшок, якби ж він коштував копійки, а то за три таких, можна новий айфон придбати.

Правда також “цяйнівський”, і з ним також можуть виникати проблеми, хоча б з акамулятором,  чув що виникають такі проблеми, і тоді приходиться нести айфон в сервак (сервісний цент), так як акамулятор то не зйомний, і самому міняти мабуть де що ризиковано.

Із за чого я вирішив не зважаючи на те що більшість “тащиться” від айфонів, взяти все ж таки samsung, в принципі саме вони ї є конкурентами між собою, остальні в стороні перебувають, хоча опять ж сперечатись не має сенсу, на рахунок інших виробників, бо тіж скажем ксеомі і т.д. за характеристиками навіть потужніші, за ціною набагато дешевші, але чи надового їх вистачає покористуватись.  

А на рахунок дуалшоків, та й на рахунок будь якого пристрою то зрозуміло що бажано що був оригінальний, оскільки інший але  “цяйновський” мабуть так само через деякий час вас обламає, і тут навіть і не в прошивці може бути причиною.

Можна допустити, що можливо десь і є в Китає чи цех, чи навіть ціле підприємство, яке має право випускати дуалшоки, ну і звісно що вони повинні би вважатись ліцензійними, по суті не мали би мати проблем з користуванням, і працювати не зважаючи на обновлення програмного забезпечення.

Але навряд плати поступають до них з Японії, та й навіть якщо і справді плати оригінальні, то інші матеріали мабуть що ні, плата хоч і є основне для коректної роботи більшості пристроїв, але в ігровому контролері не все так просто.

Ну по перше кнопки, коли використовуєш кнопки граючи в будь яку ігру, зрозуміло що будь яку активну, то є різниця коли використовуєш кнопки під час ігри, і коли для прикладу використовуєш кнопки  вираховуєш різницю в доларах на калькуляторі.

Під час будь якої гри кнопки натискаються чи використовуються значно набагато активніше, ну і по любому що використання проходить не без слідно, і звісно що вони з часом псуються, тому то матеріали повинні бути для тих ж кнопок і дорожчі, і відповідно якісніші, ніж для тих ж кнопок які використовують для калькуляторів.

Всім вже відомо що “чайники” люблять дуже на всьому економити, відповідно і матеріали на дуалшок навряд чи будуть витрачатись ті що подорожче, а будуть витрачатись ті що подешевше, ну і в результаті чого термін користування контролером виявиться не довгим.

Звісно що коли використовується “джой” не часто, то зрозуміло що служить довго, але ігри розроблені таким чином що вас просто затягує, так коли не вмієш грати то пів годинки поцикав, надоїло виключив, але коли вже навчився, то тупо сидиш  в тому годинами.

А користі як для себе, то звісно що від того ніякої, і здавалось якщо “полетів”  дуалшок, та й плюнь на ту фігню, що тобі ті ігри дають, але як не дивно самому собі, всерівно через деякий час “риєшся” інтернет магазинах, шукаєш  вже не те щоб попався подешевше, і звісно що з гарантією хоча би рік, а щоб оригінальний японський.

Власне де саме можна придбати оригінальний японський, як так і не знайшов, на китайські говорять що вони оригінальні, в загальному в більшості випадків разом з приставкою має в комплекті бути і оригінальний “джой”, але ж приставки також китайські, до речі той хто буде мати бажання придбати приставку, ні в якому разі не ведіться на такий товар, де цей товар йде в комплекті разом з ігрою, чи з трьома ігра, це в більшості випадків китайські.

Не тяжко мабуть здогадатись тому хто дочитав до цих рядків що я мабуть по “тупості” взяв “чайникову” приставку, ну і звісно що тепер кучу проблем з тим, праставка поки що працює без всяких там приколів, а ось дуалшок почав видавати “приколи”.

Просто під час ігри відключається, ну і відповідно передивившись і перечитавши в кого подібне траплялось, зрозумів що для приставки цей дуалшок не вдасться вже використовувати, говорять для компа повинен підійти без проблем, потрібно буде дещо докупити, програму встановити, я на компі не любитель “погратись”, кому з вас не має різниці і також дуалшок не працює вже з приставкою, в мусор можна не викидати, а використовувати з компом.

Ну в мусор в любому випадку викидати не варто, там кнопки стікери, всяка різна “дрібедень” може пригодитись, тому краще десь його відкласти на кращі часи.

Ну дальше в публікації прикину а заодно і викладу пару слів, на рахунок того чи можливо якось в даному випадку втягнути цей дуалшок скажем з “гроба”. Це суто мої міркування, можливо в когось якийсь з способів яким я пробував получиться, в мене нічого не виходить. 

Отож, вперше як підключаємо до приставки дуалшок, то потрібно через usb – кабель, інакше не підключиться, в мене так було, хоча читав що “джоі” автоматично з першого разу запускаються, в мене вимагалось обновлення, створення ігрового індентифікатора, і потім висвітилася інформація, що потрібно обновити “джостік”.

На екрані була показана комбінація клавіш, ця комбінація набирається на джостіку, потім “джой” починає мирихкотіти різними кольорами, і в результаті чого обновлюється.

Я звісно що дану комбінацію клавіш не записав, можливо ця комбінація би і помогла, опять ж якщо ви вперше з цим всім стикаєтесь, то просто радив би записувати цю комбінацію, можливо якби ще раз її набирав можливо би помогло, я не знаю по якій причині почав відключатись джостік.

Тут два варіанти, або якийсь збій чи зависання, хоча після клацання на кнопку яка повинна все скидувати на заводські налаштування, тим більше що я навіть і акум відєднав, по суті мало би спрацювати, тому я думаю що все ж таки після того як обновилась їхня (б т ка) прошивка, саме і вона визначила що “джой” не оригінальний.

Не знаю чому “чайники” не впарюють в програмне забезпечення джостіка будь які, на іт жаргоні називаються “ліки”, які повинні якось обходити захист від підробної продукції, хоча якщо знову ж таки почіхати маківку, то на початку я ж “джой” обновив, відповідно і програмне забезпечення могло встановитись їхнє.

Нічого не поробиш, якщо користуватись піратською продукцією, то коли купили приставку, ні в якому разі нічого не обновлюєте, я вже і сам жалію що вибра чесний шлях, варто було все ж таки орієнтуватись на піратський варіант.

З таким варіантом мінус це не можливо з кимось в онлайні рубатись, а так ігор просто безліч, і звісно що всі безкоштовно, нічого вже не поробиш, вернути приставку до попередньої версії не проконає, так задумано японцями.

За — ли якщо чесно, за свої гроші і щей тепер “парся”, я ж не купував все за дві тисячі гривень, скотоство нічого більше і не скажеш, звісно що змушений був шукати варіанти як цей “джой” вернути до корстування. 

Прочитав що потрібно контактувати з  “цяйнівским” виробником, виробником саме вашого “дуал ху й ока”, оскільки цих “цяйнівських” (випускників) безліч, ну і звісно що одна скажем навіть не прошивка, а якийсь там обхід від іншого “дуал ху й ока”, навряд чи спрацює саме у вас, і результату не принесе.

Але справа ще й в тім що сусіди цих “цяйнівських”, “чумбаріки” вони зовсім не сплять, а все роблять для того щоб ніякі там прошивки не помагали,  дуже просто все це робиться, постійно обновлюючи консоль Sony Playstation 4, ну і звичайно що тим самим унеможливлюючи користуватись неоригінальним “дуал ху й оком”.

І що робити, якщо далі не обновлювати прошивку, зрозуміло я ніколи не користувався оригінальною “віндою”, і “прогами”, тому гадаю що повинна все ж таки в мережі зявитись варіант який витягне дуалшок з цього.

Але знову ж таки для даного “дуал ху й ока”, це вже не допомога, він ж то вже з цією не працює, перепрошити свою “соньку – уйоньку” до старішої версії, саме  з якою цей “дуал ху й ок” міг працювати, один з варіантів.

Але ага попробуй, ймовірніше за все що перепрошиється сонька  до “кірпіча”, навіть тоді і для мегого чи ютюба вже не буде придатна, що далі, пишуть що потрібно видалити індентифікатор цього дуалшока, з памяті соньки.

Видалити не просто, є два варіанти, якщо є в наявності ще один дуалшок, то в налаштуваннях вибрати функцію (забути пристрій), якщо ні то прийдеться підключити через блютус комп або ноут, а далі є програма яка дасть можливість керувати панеллю, ну і потім добратись до функції (забути пристрій).

Є також і додаток для андроїда, також можна керувати панеллю, але саме до функції (забути пристрій) з допомогою даного додатка нічого не вийшло. Ну і слід не забувати що індентифікатор, а також імеї цього дуалшока записаний на сонівських серверах, то в дійсності якщо постіно підключений до мережі то і цей варіант слабо допоможе. 

І залишається варіант що потрібно купувати новий, ну звісно що бажано купити оригінал.

Так але деж взяти оригінал, або як дізнатись хоча б чи це справжній чи  “цяйнівський”, всі звісно що будуть запевняти що так, в нас оригінал.

Правда коли ім все доводиш, і що ти в курсі всіх цих справ, тоді відразу зізнання, та ні на жаль в нас також “цяйнівський”, а скільки він протримається, (а цяйнівський чи не цяйнівський (у й) його знає), гарантія рік як я зрозумів не надія, оскільки це гарантія від виробника, а це гарантія від соньки. Ну а ті звичайно що вас пошлють.

То що він включається під час гри що пять хвилин, мабуть не буде причиною щоб вам за нього віддали гроші, спілка споживачів, можна посміятись звісно що, получається що за великим то рахунком навіть і ще один “джой” і не купиш. Ну а як купиш, а через місяць, чи пів року і з ним такий варіант.

І що  ж далі, на цю ж  “соньку – уйоньку” бабосиків то витратив, де ж придбати оригінал, в їхньому магазині крім ігор нічого і не знайдеться, а прикол ж в тому що оригінал коштує то, так само як і “цяйнівський”, і роби що хоч.

Ну варіант на амазоні взяти “беушку”, скажем також купувати кота в мішку, бабосиків з пересилкою витратиться навіть більше, гаразд допускаю що десь там ну навіть не знаю з якої там країни пришлють беушний оригінал,

Далі прикину якщо не буде працювати, але з гарантією то вам повинні його або відремонтувати, або вислати новий (було би супер), а якщо гарантія вже не дійсна, термін вийшов, викидай його в мусор, ну або ремонтуй сам.

Ну то таке, як говорить Маркевич (футбольний тренер), там можливо акум вже як говориться “здох”, поміняти не проблема, зможу, щось інше навряд чи може бути, могли заряджати не через  Sony Playstation 4, а через якийсь зарядний пристрій, і тим самим пошкодити акамулятор.

Тоді можна поміняти, якщо чось інше, то скоріш за все в мусорку, ну і “беушний” це все ж таки “буешний”, навіть якщо і робочий, і все працює.

Оскільки знову ж таки, тут як подумаєш що якийсь там чи папуас, чи батумба, чи чумбарік, чи абдурахман, грав ним, жартома  говорячи, граючи десь колись там і яке би слово підібрати, ну скажем мабуть і не раз мошонку  почіхав своїми граблями, або якась чувіха пілотку, не має взагалі то значення.

Ну що сказати беушний, то не для будь кого, тим більше що по вартості може бути як і за новий, в загальному придбав “лайно”, а як сплавити його кумось, навіть і не уявляю, за пять чи шість тисяч, хай вже краще пилюкою обсідає, залишається тоді дочекатись того дня коли “дінь дінь” прошивку найдуть.

Але знову ж таки, “соньку – дурьоньку” вже тоді прийдеться не обновлювати, а без обновлення не получиться грати в онлайнові ігри.

Якшо чесно то не мати можливості в онлайні з кимось “рубатись”, ну без онлайнових ігор, це всерівно що квітку нюхати через противогаз, ти квітку бачиш а її аромат не чуєш.

В гру звісно що граєш, але ж собою то не дуже “конає”, тим більше підписка “плюс” пропадає, а коли в онлайні з іншими гравцями, скажу що велика різниця, тим більше що підписка “плюс” з кожним днем пропадає, ну що скажеш, получилось як в знаменитому анекдоті про “колобка”.

Де чувак тримає “колобка” обдивляється і думає хоч би “колобок” (пук нув) для орієнтації, так і ситуація вийшла з цією “сонькою – дурьонькою”, ура згадав є ще кінотеатр мегого, де можна використовувати “джой” для того щоб дістатись до перегляду фільмів, чи каналів, але ж мені (н я), як є тарілка з шарінгом, де набагато більше каналів і дешево.

Ну а на рахунок фільмів, жодного якогось бомбового я від мегого поки що не дочекався, ну і свої нюанси, дивишся а тут раз і обрив, пише помилка, або транляція з обривами, не кожного разу, але трапляється, особливо коли класний футбол, дві топові команди грають між собою, а тут як говориться раз і отрмуй цілий ще й моржовий по приколу, матюкаєшся, виключаєш то мегого, включаєш тюнер, і через тарілку додивляєшся.

Якість через тарілку трошки гірша, правда також HD, через приставку кольори виглядають більш природнішими, а так в цілому, та (на уй) то мегого, на мою думку шарінг кращий варіант.

Ну і виходить що якщо би все можна було повернути назад, час мається на увазі, то порахувавши все, звісно що краще взяти потужний ігровий комп за ці гроші що потратились, ніж “соньку – уйоньку”.

Не звертати увагу що ціна нижча ніж за ігровий комп, оскільки за підписку прийдеться викинути грошики, звичайно що за ігри, бо з підписки тільки ті ігри які дають а не які хочеш, ну і буз підписки “плюс” в онлайні не пограєш, ну а з цими “цяйнівськими” я вже і не знаю що сказати.

Отож, в загальному можна вже й закруглятись, в принципі з вище сказного хто з вас вперше стикається з придбанням приставки, може зробити для себе висновок,  хтось може вважати що в мене руки з того місця ростуть, бо не можу “джой” обновити, ну спробуйте самі.

Я безліч варіантів пробував, нічого не виходить, отож пишуть що ціни на соньку мають значно впасти, ха ха, може дешево навіть японську придбаю, хоча всі попередні були китайські, не було ніяких проблем, тому і на цю не звертав уваги що китайська.

Отож чи варто купувати Sony Playstation 4, і яка користь від приставки?

Моя думка  така, що скоро завдяки онлайновим сервісам не буде потреби ні в ігрових приставках, ні в потужних компах, швидкісний інтернет дасть змогу грати саме без потреби потужного процесора і відеокарти.

Ок, на цьому все до зустрічі!