Поточний час:
Сьогодні 21 липня, субота 2018 рік
Zura-Blog 3 роки 7 місяців 2 дня

Ваш ip адрес:54.224.60.122

Добрий вечір!
Ви обновили сторінку в 21 : 54

Статистика

Кількість публікацій на блозі: 376
Кількість коментарів на блозі: 107
Кількість категорій на блозі: 18
Кількість міток на блозі: 28

Zura – Blog
Яндекс.Метрика UA TOP Bloggers

Все про СSS

Cторінка 1 of 212

battonПривіт всім відвідувачам Zura — Blog, в сьогоднішній публікації запропоную до вашої уваги такі корисні, а також потрібні елементи для сторінки сайту, як кнопки.

Отож, яким чином можна до сторінки сайту додати кнопку, можна в коді HTML — сторінки, вказати потрібне значення, після чого на сторінці має появитись кнопка.

Наприклад: візьмем “input”, тег “input” використовують для створення текстових полів, різних кнопок, перемикачів і, т.п.

Для того щоб на сторінці появилась кнопка, потрібно, в “input” вказати тип елементу, для кнопки це “batton”, для кнопки яка очистить форму це “reset”, а для відправки форми це “submit” якщо вказати ще атрибут value=”Надіслати”, тоді на сторінці буде відображатись кнопка, з текстом “Надіслати”. 

Можна інший спосіб застосувати, це додати в папку сайту файл (кнопку), і вказати посилання на цей файл, щоб на сторінці появилась кнопка від графічного файлу, потрібно вибрати в кодах сторінки місце, і вказати в кодах посилання на цей  графічний файл (кнопка).

Continue reading

menyПривіт всім відвідувачам Zura – Blog, сьогодні до вашої уваги ще один корисний елемент, який може стати в нагоді для одного з ваших проектів, це красиве горизонтальне меню, написане на стилях CSS.

Публікація які стосувались меню викладалась раніше, правда ще 2014 році, то горизонтальне меню також відображалось за рахунко стилів  CSS, але якщо меню в цій публікації, рівняти з тим меню, про яке  говорилось в одній з минулих публікацій.

До речі назва того меню “buttonize.min.css”, то виглядає цей “buttonize.min.css” таким собі навіть і простеньким тяжко назвати порівняно з цим горизонтальним меню, можна навіть і сказати що ніяким.

Викладалась тоді публікація про горизонтальне меню, з назвою “buttonize.min.css”, і викладалась саме тоді, коли лише починав знайомитись з веб дизайном, зрозуміло що багато тоді варіантів в мене не було, мета в мене була навчитись додавати таке меню до свого тестового сайту, і в випадку успіху, все описати яким чином додається цей елемент.

Continue reading

 

Post_75aПривіт сьогоднішня публікація буде стосуватись створення такого елементу для сайту як кнопки. Кнопки які мають бути розташовані в зоні горизонтального меню.

В попередніх публікаціях які розміщені в категорії “Все про html” говорилось як створити горизонтальне меню, як створити посилання на кожну сторінку, проте назва сторінки в меню виводилась звичайним написом.

В даній публікації написано як напис посилання на сторінку розташувати не просто в зоні горизонтального меню а в середині кнопки. Сама кнопка звісно що буде розміщена в зоні для меню. 

Continue reading

Post_58aПривіт на черзі чергова публікація, тематика сьогоднішньої публікації буде стосуватись способів підключення стилів CSS в HTML  документ.

В публікації “Включення CSS в документ HTML” було лише часткове ознайомлення яким способами підключають стилі  CSS.

В даній публікації будуть повністю описані способи підключенн стилів  CSS, і набагато доступніше розяснення ніж в статті з назвою “Включення CSS в документ HTML”

Continue reading

 

Post_53aПривіт сьогодні мова піде про індентифікатори елементів, до них відносяться “id”, “class”, “div”, “span”, “adress”

Характеристикe по цим елементам, а також  приклади як додаютья індентифікатори до html-сторінки, як застосовувати ці елементи, можна прочитати нижче.

Для яких цілей індетифікатори можуть бути використані. Застосовують коли необхідно виділити серед інших якийсь з елементів.

Continue reading

 Post_42aКаскадні таблиці стилей існували в тій чи іншій формі ще на початку роботи над SGML (Standart Generalized Markap Language)– узагальнена метамова яка служить для створення систем логічної, структурної розмітки текстів.

Керуючі коди які вносяться в текст при такій розмітці, не несуть ніякої інформації про форматування документа, вони лише задають його структуру. Технологія яка лежить в основі CSS, була розроблена ще в 70– роки.

При розповсюдженні HTML виявилось що приміняти технологію CSS стало просто необхідним для любого документа  HTML, і для любого веб–сайта, створеного на HTML або на іншій мові розмітки.

Continue reading

Cторінка 1 of 212