Поточний час:
Сьогодні 21 липня, субота 2018 рік
Zura-Blog 3 роки 7 місяців 2 дня

Ваш ip адрес:54.224.60.122

Добрий вечір!
Ви обновили сторінку в 21 : 54

Статистика

Кількість публікацій на блозі: 376
Кількість коментарів на блозі: 107
Кількість категорій на блозі: 18
Кількість міток на блозі: 28

Zura – Blog
Яндекс.Метрика UA TOP Bloggers

Все про HTML

Cторінка 1 of 3123

Post_116Привіт всім на Zura-Blog, продовжую публікувати пости які в першу чергу будуть корисні тим веб–майстрам, які лише починають робити свої перші кроки в веб–дизайні.

Сьогодні мова піде про те як додати фон до таблиці,  і взагалі створити красиву таблицю з кольоровими ячейками.

Красива, мається на увазі сам вигляд таблиці, який має бути оформлений  красиво в кольорах.

В цій публікації я для прикладу візьму таблиці які уже створені на Zura-Blog, передивляючись свої попередні сторінки, в мене виникла їдея додати до таблиць фон кольору. А також мова в статті піде і про те,  як створити таблицю на HTML–сторінці.

Continue reading

Post_36aПривіт сьогодні мова піде про таке поняття як красиво читаємий текст. Кожен погодиться що читати публікації на сторінці куда приємніше якщо він текст красиво розміщений на сторінці.

Звичайно що все залежить також і від якості написаного контенту, але коли текст розміщений на сторінці  безалабарно, тоб–то  дивиться  не  красиво, тоді існує ймовірність того  що читач просто залишить сторінку навіть не прочитавши і абзацу.

Мова сьогодні піде про таке  поняття як Lorem ipsum.  Lorem ipsum— являється стандартним текстом, який використовують для моделювання текстових полів,  він полегшує оцінити майбутні публікації або дизайн сайту. 

Continue reading

 

Post_35aПривіт, сьогодні розкажу як написати код для контактної форми на мові гіпертекстової розмітки HTML. Також в цій публікації мова піде про додаткові атрибути, які можливо вам також стануть в нагоді для створення різних типів сайтів.

Це атрибути  для створення паролю, чікбоксів, тексту, прихованого тексту, файлу.

Повністю всі елементи і атрибути  для створення контактної форми, можна переглянути перейшовши за посиланням  http://ruszura.in.ua/html.html, вони знаходяться на  cторінці  “HTML” в абзаці “Елементи для форм”.

Continue reading

Post_34aТаблиці в HTML застосовують коли у вас є якісь спеціальні даниє, і ці дані потрібно відобразити у вигляді таблиці, тоді вам необхідно спочатку створити таблицю, а потім размістити ці дані в таблицю.

Це може бути наприклад “База трастових сайтів”, де потрібно вказувати сайт, біля сайту його позицію, скажімо ТИЦ и пейдж ранк.

Раніше, коли ще не існувало СSS, всі сайти створювали каркас, на основі таблиць

Тоді вибирали одну велику таблицю, каркас сайту починався з одної великої таблиці. Потім створювалась ще одна таблиця під заголовок, ще одна під загальний контент, або дві чи три таблиці різних розмірів під контент.  І в таблиці  додавались ячейки. Основа сайту по суті складалась з сукупності таблиць, які були вкладені одна в одну.

Continue reading

Post_31aПривіт, сьогодні вирішив повернутись до теми посилання в HTML. В попердній публікації  “Що таке гіперпосилання”  було наведено тільки один приклад коду для посилання, було сказано про категорії посилань, і як створити сторінку з посиланнями, в котрій ви можите зберігати свої цікаві посилання.

Отже зараз повністю розберемо які є посилання, я розміщу нижче приклади–коди  різних  видів  посилань,  для HTML–сторінки.

Нагадаю що посилання в HTML це звязок, навігація елементів в web–документі, такому як інтернет–сторінка, або web–сайт в різні частини цього документа, перехід на другий документ чи в любу частину другого документу, куди користувач web–сайту може попасти, знаходячись на інтернет–сторінці.

Continue reading

Post_28Привіт всім читачам блогу, всім тим хто цікавиться веб-дизайном. Як я сам роблю висновок, мене також вже достатньо зацікавила ця сфера, і не зважаючи на те що сайт створений і функціонує, мені  хочиться спробувати інші способи  для створення  сайту.

Створити сайт тільки на одній мові html, і без різних спеціальних програм, які полегшують процес розробки сайту.

Сьогодні до речі мова піде про те, як вставити картинку в html-сторінку, як розмістити какртинку зліва, або справа, чи по центру,  а текст  навколо картинки зробити обтікаємим,  які для цього потрібно прописати теги і атрибути.

Continue reading

Cторінка 1 of 3123