Поточний час:
Сьогодні 22 липня, неділя 2018 рік
Zura-Blog 3 роки 7 місяців 3 дня

Ваш ip адрес:54.225.32.164

Доброї ночі!
Ви обновили сторінку в 4 : 02

Статистика

Кількість публікацій на блозі: 376
Кількість коментарів на блозі: 107
Кількість категорій на блозі: 18
Кількість міток на блозі: 28

Zura – Blog
Яндекс.Метрика UA TOP Bloggers

Без категорії

Cторінка 1 of 3123

smarttvПривіт всім відвідувачам Zura – Blog, після доволі таки тривалої перерви накінець то вирішив викласти  публікацію, правда стосуватись ця публікація буде не веб дизайну а де що іншого.

Ну власне стосуватись буде сьогоднішня публікація сучасних телевізорів, а бути точнішим, стосуватись можливостей які вони вам можуть надати.

Появилась в мене думка викластити публікацію яка стосується можливостей сучасного телевізора, після того як в одного “чувака”, а точніше той “чувак” маючи сучасний телевізор, хотів придбати собі ще й неттоп, і здогадайтесь для чого.

Для того щоб тільки переглядати ютюбівські відеоролики, для цього і мав намір той чувачок придбати неттоп, і зовсім не здогадувався, що таку можливість надасть його сучасний телевізор. Не знав, навіть і не думав, хоча в принципі, якщо реально то розсудити, то й справді більшість можливо і також не знають повністю можливостей якими володіють сучасні телевізори.

Continue reading

jeferson-1Привіт всім відвідувачам Zura – Blog, сьогоднішня публікація буде стосуватись телебачення, а саме такого питання як перегляд платних каналів, або правильніше  сказати закодованих каналів.

Каналів перегляд яких можливий тільки за умови якщо ви здійснюєте щомісячну оплату вашому провайдеру.

Такі канали надає можливість переглядати провайдер як кабельного телебачення, так і супутникового тв, кабельного правда якість трансляції де що гірша ніж супутникового.

Але також варто відзначити ще такий нюанс що переглядати платні каналів,  можливість  яку надає  провайдер саме супутникового телебачення  коштує набагато дорожче, а особливо  якщо це стосується каналів в HD – якості, ніж провайдер кабельного телебачення.

Отож в сьогоднішінй публікації буде розгляд питання, яким чином отримати можливість перегляду платного тв, та ще й в HD – якості, і при цьому ще й безкоштовно.

Continue reading

Philips1Привіт всім відвідувачам Zura – Blog, сьогоднішня публікація також не буде мати відношення до веб дизайну, як і десять попередніх, можливо хтось з постійних відвідувачів уже звик, а хтось з вас можливо вже і припинив заходити на сайт.

Перестав я, вже майже як пів року не викладаю жодної публікації які би стосувались веб дизайну, просто зацікавився де що іншим.

Та й робота помінялась в мене, але запевняю що веб дизайн я закидати не збираюсь, і найближчим часом, по любому почну викладати публікації які будуть стосуватись цієї галузі.  

А сьогоднішня публікація стосується, як би сказати зовсім іншого напрямку, в принципі для багатьох ця публікація буде зовсім не потрібною, оскільки мабудь навряд що в кожного з вас є в наявності мультимедійний програвач, та ще й десятирічної давності, скажем такий як  Philips Micro Hi-Fi System MCM530 MP3.

Хоча суть ж то публікації в тому, що як що у вас десь залежалась стара техніка, то не варто так вже і відразу її позбуватись, оскільки ця техніка може ще вам цілком пригодитись.

Continue reading

2018

Любі друзі!

Zura Blog вітає Вас з Новим, 2018 роком!
Нехай в Новому році здійсняться Ваші мрії, а печаль невдачі залишаться в минулому.
Міцного здоров’я Вам, більше посмішок і гарного настрою!

Бажаю з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, і нехай вдача у вас буде поруч з вами увесь рік

Нехай веселі дзвіночки наповнять ваше серце радістю, нехай яскраві вогники подарують вам добру надію!

Бажаю також з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік!

Continue reading

matrixПривіт всім відвідувачам Zura – Blog, сьогоднішня публікація в якийсь мірі продовження поза минулої публікації, там мова йшла про вибір сучасних телевізорів.

Інфо в сьогоднішній публікації, в більшості буде стосуватись вибору матриці для екрану телевізора моніторачи плашета, ну або точніше сказати, вибір технологій які застосовують для виготовлення матриць для дисплею.

Звісно що, якщо навіть скажем неозброєним оком придивитись на картинку двох планшетів з різним дисплеєм, які є з різними технологіями виготовлення матриць, візьмем для прикладу IPS і TFT екрани, то різниця в загалі то буде замітною,

В планшеті, екран який створений з IPS матриці, зображення буде виглядати чіткіше ніж планшет чий екран  створений з застосуванням технології TFT.

Але в принципі, якщо візьмем для прикладу ще й такий випадок, наприклад ми вибираємо планшет тільки для ігор, то в такому випадку наші вимоги може задовільнити і планшет, екран якого зроблений за технологіями TFT.

Continue reading

true-iersПривіт всім відвідувачам Zura blog, сьогодні блогу виповнилось три роки, дуже скоро пролетів  ще один рік,  звісно можна собі позволити троки посвяткувати, ну правда з розумом звісно що.

Тим більше річниця блогу припадає на день Святого Миколая.

На рахунок  підсумків, то в принципі і підраховувати щось за великим то рахунком і не має сенсу, оскільки часу в цьому році на блог я виділяв не дуже багато, та й взагалі в кінці року, а точніше починаючи з серпня, лише тільки раз в місяць зявлялась  публікація.

Нічого не поробиш, так в мене виходило, оскільки прийшлось піти на ще одну роботу, в результаті чого, часу то на блог вже не дуже вистачало.

Зацікавленність, або можем називати це слово по іншому, ну скажем так, хоббі в мене не пропала, але сидіти за компом, знаходити і випробувати щось нове і цікаве, тепер вже із за браку часу не получається.

Continue reading

Cторінка 1 of 3123