Поточний час:
Сьогодні 22 серпня, середа 2018 рік
Zura-Blog 3 роки 8 місяців 3 дня

Ваш ip адрес:54.198.96.198

Доброї ночі!
Ви обновили сторінку в 3 : 12

Статистика

Кількість публікацій на блозі: 376
Кількість коментарів на блозі: 107
Кількість категорій на блозі: 18
Кількість міток на блозі: 28

Zura – Blog
Яндекс.Метрика UA TOP Bloggers

Необхідно знати

Cторінка 1 of 912345...Остання »

vpnПривіт всім відвідувачам Zura – Blog, тема сьогоднішньої публікації буде стосуватись такого поняття в інтернеті як VPN, в принципі слово “vpn” мабуть вже зараз, на даний момент стало відоме, кожному хто користується інтернетом.

Оскільки, не що давно закрили деякі російські ресурси, звісно що ними багато користувались в нашій країні, в основному це соціальні мережі, звичайно що і почтові сервіси, серед яких такий відомий ресурс, як яндекс.  

В мене почтова скринька, з назвою доменного імені мого блогу створена на яндексі, а  також всі файли, які мають відношення до Zura – Blog, в основному це скрипти які відвідувачі при бажанні можуть завантажити собі, і всі ці файли знаходяться на яндекс диску, а скачати файли можна тільки з яндекса.

Continue reading

revisionПривіт всім відвідувачам Zura – Blog, сьогоднішня публікація скоріше за все це продовження попередньої, в котрій мова йшла про те як оптимізувати базу даних, видаливши старі і не потрібні записи, які зберігаються в базі даних, за допомогою плагіна WP-Optimize.

В попередній публікації, в одному з абзаців я відзначав, що на початку ведення блогу видаляв старі записи не застосовуючи при цьому плагін.

Як я і обіцяв, якщо пригадаю спосіб яким чином я звільняв базу даних від старих записів, то обовязково в одній з публікацій на блозі, появиться запис як очистити базу даних від ревізій, вручну, при цьому не застосовуючи ні яких плагінів.

Отож, в цій публікації виконую свою обіцянку, і в сьогоднішній  мова буде йти про те, як очистити базу даних від старих записів, не використовуючи при цьому плагінів, які спеціально призначені для таких завдань.

Continue reading

instal_plaginsПривіт всім відвідувачам Zura – Blog, після доволі таки тривалої перерви як для мене, а саме давно вже не виходили нові публікації на Zura – Blog, в липні місяці, вийшло всього лише три публікації, приступаю накінець то до написання, до чергової публікації.

Ну що ж, доволі таки тривала перерва в мене вийшла, хоча доводилось чути що такі моменти настають в багатьох блогерів, коли здається що не має вже про що писати, і матеріалів на блозі достатньо, та й бажання по трохи пропадає.

Отож, з чимось подібним і мені довелось зустрітись, це відсутність бажання викладати публікації, особливо після того як пропала можливість заробляти на партнерці. Хоча, можливо   відсутність бажання в викладанні публікацій, в мене повязана скоріше з тим, що на даний момент багато часу приходиться витрачати на “буксах”. 

Continue reading

zura-blog gomunculПривіт всім відвідувачам Zura — Blog, мабуть що надзвичайно дивна назва цієї публікації, але все таки як виявляється, стаються такі випадки,  які  не те щоб передбачити, але навіть і близько не можливо уявити, що таке можливо.

До сих пір думаю і не розумію, ну якій все ж таки “гниді” потрібно шкодити сайту. Якщо взяти таку причину як конкуренція, не можливо, адже сайт з відвідуваністю в день в середньому восімдесять відвідувачів, або скажем такі сайти на яких відвідуваність сто відвідувачів в день, ну яка може бути між ними конкуренція,  в загальному для мережі, це ж  рахується мізер.

І в чому може  бути конкуренція,  в чому саме, навіть уявити не можу, але факт є факт, і про ти факту “не попреш”, якщо чесно ніколи і не думав що таке буває, давайте все по порядку,  читаючи мабуть ці перші рядки,  толком і не розуміється про що мова.

Continue reading

zura-blog_domenПривіт всім відвідувачам Zura — Blog, сьогодні  вирішив повернутись до ряд публікацій які присвячені такому питанню як принципи роботи інтернет мереж, по даній тематиці на блозі знаходяться три публікації,  сьогоднішня буде стосуватись доменних імен.

В матеріалах “Основні принципи роботи інтернет мережі — інтернет адреса”  говорилось, що в звязку з тим, що для нас з вами запамятати адресу з девяти, або з чотирнадцяти чисел дуже тяжко,  була додана ще одна різновидність інтернет адрес, це доменні імена.

Саме для нас з вами  таку назву як www.ruszura.in.ua набагато легше запамятати, ніж комбінацію з декілька чисел, в той же час, для того щоб функціонувала система потрібен протокол “ІР”, який не розуміє доменні імена, а розуміє  тільки комбінацію з чисел.

Continue reading

zura-blog IPv4 IPv6Привіт всім відвідувачам Zura — Blog, продовжую викладати до вашої уваги матеріали які стосуються інтернет мережі, а саме як вона працює, і в сьогоднішній публікації буде говоритись про інтернет адреси.

В принципі в першій публікації яка стосувалась такого питання як працює мережа, говорилось про подібне, це ІР – адреси, завдяки яким компютери знаходять один одного в мережі.

ІР — адреса являє собою шістнадцяткове число, яке  індентифікує компютер, і ІР — адреси безпосередньо використовують протокол ІР. Цей протокол вважається ключовим протоколом в мережі. Власне мабуть завдяки чому і отримав таку назву “Інтернет протокол”.

ІР — адрес вважається старою різновидністю адресів, такі адреси виникли на початку  епохи інтернет мережі. Взагалі то інтенет адреси які вказують на компютери поділяються на дві різновидності, це ІР — адреса і доменні імена.

Continue reading

Cторінка 1 of 912345...Остання »