Поточний час:
Сьогодні 22 серпня, середа 2018 рік
Zura-Blog 3 роки 8 місяців 3 дня

Ваш ip адрес:54.198.96.198

Доброї ночі!
Ви обновили сторінку в 3 : 12

Статистика

Кількість публікацій на блозі: 376
Кількість коментарів на блозі: 107
Кількість категорій на блозі: 18
Кількість міток на блозі: 28

Zura – Blog
Яндекс.Метрика UA TOP Bloggers

Корисні ефекти для сайту

Cторінка 1 of 212

nastolПривіт всім відвідувачам Zura – Blog, сьогодні до вашої уваги, пропоную ознайомитись ще з одним красивим, і можливо для когось з вас виявиться ще і корисним ефектом, який стане в нагоді для вашого проекту.

Звісно, що для будь кого з вас перед тим як починати подальший перегляд публікації, захочиться спочатку поконкретніше дізнатись, про шо йде мова.

А саме, що це за ефект, для чого цей ефект можна застосувати, чим цей ефект може бути корисним для сайту, в принципі, ефект про який говориться в цій публікації можна  багато для чого застосувати.

Постараюсь щоб не бути багатослівним, власне проявляється ефект таким чином, це коли ви наводите на картинку курсор миші, ця картинка міняється на іншу. Для чого цей ефект можна застосувати, найкраще пояснення це переглянути самому на прикладі, нижче можна переглянути демонстрацію ефекту.

Continue reading

valentin10Привіт всім відвідувачам Zura – Blog, сьогодні 14 лютого, сьогодні відмічають день усіх закоханих, сьогодні свято, сьогодні День Святого Валентина.

Можна сказати, що це вже стало як традиція, коли на календарі намічається один з святкових днів, на Zura – Blog зявляється якийсь з красивих ефектів.

І на цей день до вашої уваги, на Zura – Blog для вас знайдеться інформація а також демонстрація і можливість скачати красиво оформлену музикальну сторінку, яка присвчена Дню Святого Валентина.

Сторінка яку ви можите переглянути, і якщо вам сподобається, в цій публікації знайдеться посилання а також можливість скачати собі її, і крім того, кому цікаво як створити таку сторінку, то також до вашої уваги, знайдеться в публікації “пару слів” яким чином можна самому зробити щось подібне.

Continue reading

efectПривіт всім відвідувачам Zura — Blog, в сьогоднішній публікації до вашої уваги коротеньке розяснення до ефекту музикальної  сторінки “Новорічна ніч”,

Ефект який я виклав в якості новірчного подарунку, ефект який прикрасить сторінку на сайті з новорічним привітанням.

Ну власне скоро, а точніше сьогодні на завтра, чотирнадцятого січня відмічають і старий новий рік, колись наші предки відмічали саме таку дату, яка також присвячена новому року.

І можливо комусь з вас захочиться в себе на сайті мати таку ж сторінку, і можливо комусь з вас потрібно буде дещо поміняти на цій сторінці, але можливо в когось з вас поки що не достатньо досвіду, тоді всерівно не біда, адже в цій публікації я виклав до вашої уваги  розяснення, де і що ви по можливості зможите поміняти.

Continue reading

form_shipВітаю всіх вас з Новим Роком та Різдвом Христовим, в сьогоднішній публікації до вашої уваги красива форма зворотнього звязку, форма яка складається тільки з стилів CSS.

Звичайно до форми присутній також і обробник коду, написаний на мові програмуванння РНР, а також  і детальний опис, як цю форму застосовувати для своїх проектів.

Хоча на Zura — Blog, по контактній  формі як мені не змінює память, викладено три або чотири публікації, можливо навіть і більше, якщо ще враховувати піблікації які стосуються форми зворотього  звязку, яку застосовують для csm WordPress.

Отож, в цій публікації буде говоритись, про ще одну форму зворотнього звязку, на вигляд така сторінка з формою зворотнього звязку, як на мою думку, просто сама по собі краща по рівняно з попередніми, сам вигляд сторінки — це (конверт з кольоровими стрічками по краях), як для мене виглядає красиво, і створений такий “конверт” тільки за рахунок стилей CSS.

Continue reading

zura-blog adjacsПривіт всім відвідувачам Zura – Blog, в сьогоднішній публікації вирішив написати пост, про ще одну технологію яку застосовують у веб дизайні, можна вважати її самою новітньою технологією, яку застосовують у створенні сайтів, ця технологія називається AJAX.

Мабуть кожен з вас чув про неї, але не кожен з вас розуміє для чого вона потрібна, як її використовувати, та й приклад цієї технології мабуть не кожен зможе навести.

Особливо це стосується початківців, які скажем так, чули і знають що AJAX існує, але пояснити що являє собою AJAX мабуть не зможуть, та й також звісно що не дуже то і розуміють, для чого вона потрібна.

Можливо, деякі  з початківців мабуть і зможуть сказати пару слів на рахунок AJAX, скажем це технологія яку використовують при створенні різних проектів, але всерівно, щоб детально розяснити що до чого, то навряд чи. Ось і вирішив я в сьогоднішній публікації розложити все як говориться, все по поличках, щоб той хто зайшов на цю сторінку, і прочитавши дану статтю, мав би вже  деяке поняття, що являє собою  AJAX.

Continue reading

zura-blog banerПривіт всім відвідувачам Zura – Blog, сьогодні також до вашої уваги ще один красивий і корисний елемент, який може прикрасити ваш сайт, це рекламний банер з висуваючим текстом.

Передивляючись попередні публікації які стосувались красивих ефектів для сайту, побачив внизу сторінки що такої тематики публікаціями на Zura – Blog, поділились відвідувачі в соціальних мережах, клацнувши на одну з кнопок.

А це дає підстави, та й також показує, яким темам слід надавати перевагу, викладаючи свої публікації.

Цілком зрозуміло, що бажаними  для відвідувачів будуть такі матеріали, які легко засвоюються, де доступно і зрозуміло все розяснено, і де описано про ті елементи, які будуть і корисними для сайту,  вони  також можуть і прикрашати сайт, і їх повинно бути легко додати до свого проекту.

Continue reading

Cторінка 1 of 212