Поточний час:
Сьогодні 21 липня, субота 2018 рік
Zura-Blog 3 роки 7 місяців 2 дня

Ваш ip адрес:54.224.60.122

Добрий вечір!
Ви обновили сторінку в 22 : 13

Статистика

Кількість публікацій на блозі: 376
Кількість коментарів на блозі: 107
Кількість категорій на блозі: 18
Кількість міток на блозі: 28

Zura – Blog
Яндекс.Метрика UA TOP Bloggers

Для початківця

Cторінка 1 of 41234

smailesПривіт всім відвідувачам Zura – Blog, в сьогоднішній пубдікації буде говоритись про те, як поміняти старіші смайлики, на новіші, і сучасніші.

В основному ця публікація стосується тих відвідувачів, хто для свого сайту використовує вже смайлики в коментарях, правда старіші версії смайликів.

В кого присутні попередні версії смайликів, новіші смайлики звичайно що виглядають красивіше, і сучасніше.

І без зайвих запитань зрозуміло, що мабуть кожен з вас мав би бажання, якщо присутня така можливість, тоді поміняти свої старі смайлики на новіші. Така можливість звичайно що є, з таким завданням впоратись дуже легко, і впорається думаю кожен з вас.

Continue reading

define1Привіт всім відвідувачам Zura — Blog,  сьогодні до вашої уваги публікація яка також буде стосуватись ревізій, ревізії це записи, які залишаються на збереження в базі даних, після кожного обновлення сторінки, під час написання публікації.

Власне, в минулих публікаціях говорилось для чого потрібні ревізії, а також як очичтити базу даних від  записів, мається на увазі ті записи які  вже не потрібні, застусовуючи при цьому як плагін, так і без допомоги плагіна, ввівши запити в адмінці бази даних.

В цій публікації, буде вже говоритись про те, як взагалі відключити ревізії, а точніше, відключити збереження даних після кожного обновлення сторінки, при цьому все робиться доволі таки просто, потрібно внести зміни в файлі, а точніше сказати, прописати рядок коду в одному з файлів, і зберегти зміни.

Continue reading

zura-blog demoПривіт всім відвідувачам Zura – Blog, сьогоднішня публікація буде стосуватись “Демеострацій”, а саме як додати демонстрацію, демонстрація це є показ, показ якогось небудь елементу, додається на сайт з метою, щоб була можливість наочного перегляду, як функціонує сам предмет.

Показ демо версій якогось небудь елементу, чи ефекту значно робить публікацію цікавішою.

Оскільки наочний перегляд ефекту, звісно що і більш зрозуміліший, так як надає можливість повного уявлення даного елементу.

На прикладі як працює “демонстрація ефекту” можна переглянути на Zura – Blog  в деяких  публікаціях, зокрема в публікації з назвою “Створюємо красивий рекламний банер з висуваючим текстом”,  в зазначеному місці клацнувши на “Показ демонстрації”, в новій вкладці відкриється сторінка, на який відобразиться робота даного елементу.

Continue reading

zura-blog webvizorПривіт всім відвідувачам zura – blog, сьогоднішня публікація складається з двох тем, одна з тем скоріше стосується мене самого, а точніше автора блогу, адже вчора на блозі побувало більше ста відвідувачів.

Як що чесно, то не вірив раніше, що блог може відвідати така кількість відвідувачів в день, вважав що на більшості сайтів показники накручені, оскільки блог це не новинний портал.

Але  на zura – blog побувало вчора сто вісімнадцять відвідувачів, і звісно що результат такого показника приносить задоволення, ну а також заодно і мотивацію, продовжувати в такому напрямку. Скажу так, до не давна вважав що кількість відвідувачів збільшилась, за рахунок того що почав частіше викладати матеріали присвячені мові програмування рнр.

Але коли відкрив для себе ще один корисний інструмент, це вебвізор, то судячи з його показників, як виявилось але на матеріали які присвячені мові програмування рнр, заходить не так вже й багато відвідувачів, а взагалі то  тяжко визначити які саме матеріали дають найбільшу аудиторію відвідувачів, ну можливо трошки більше за інші публікації, заходять саме на  публікації, які присвячені мові розмітки html.

Continue reading

zura-blog cmsПривіт всім відвідувачам Zura — Blog, в попередній публікації говорилось про один з способів створення веб сайтів, це способом за допомогою різних редакторів, які створені саме для веб сайтів.

Також існує і ще один спосіб, який використовується багатьма майстрами в створенні сайтів, і цей спосіб не вимагає додаткових знань по програмуванню, а за останній час завоював значну популярність.

Це так званий CMS (Content Managment System) — система управління контентом. Власне що це таке, починаю розяснювати. Взагалі то існує особливий клас програм, які розміщують на серверному компютері, і вони працюють разом з веб сервером. Ці програми називаються веб серверними.

Що означає веб серверні, та й взагалі як вони працюють в багатьох з вас зразу виникає таке запитання. Веб серверні програми займаються обробкою даних, в відповідь на клієнський запит вони завантажують із файлів або із баз даних інформацію, обєднюють її з ще одною інформацією отриманою від браузера, і потім обробляють і формують результат в виді звичайної веб сторінки. Цю інформацію вони передають веб серверу, який відправляє її клієнту.

Continue reading

zura-blog editorsПривіт всім відвідувачам Zura — Blog, в сьогоднішній публікації вирішив знову повернутись до розгляду такого питання, як створення  веб сайтів і веб сторінок.

Власне по даній тематиці в інтернет мережі розміщено безліч різного матеріалу, та й на початку створення блогу багато матеріалів викладав саме по похожим питанням.

Для цієї публікації вирішив дати коротку і необхідну інформацію, яким чином можна створити веб сайт, або одну сторінку. Взагалі то сайти які складаються з одної сторінки, зараз дуже популярні в мережі. В основному для сайту візитки, зараз багато користувачів застостовують дизайн з одної сторінки.

Ну що починаю розяснювати яким чином створюються веб сайти, і веб сторінка. І перше на що можна звернути увагу, це на таку річ, що сайт можна створити навіть в самому простому текстовому, не веб, а саме текстовому редакторі, і такому простенькому як “Блокнот”. Цей редактор поставляється в операційну систему Windows, тому він присутній у кожного, і цим редактором ви зможите написати любий код для веб сторінки.

Continue reading

Cторінка 1 of 41234