Поточний час:
Сьогодні 21 липня, субота 2018 рік
Zura-Blog 3 роки 7 місяців 2 дня

Ваш ip адрес:54.224.60.122

Добрий вечір!
Ви обновили сторінку в 21 : 55

Статистика

Кількість публікацій на блозі: 376
Кількість коментарів на блозі: 107
Кількість категорій на блозі: 18
Кількість міток на блозі: 28

Zura – Blog
Яндекс.Метрика UA TOP Bloggers

Аналіз відомих сайтів

ataviПривіт всім відвідувачам Zura — Blog, в сьогоднішній публікації вирішив розглянути один чудовий сайт, який надасть вам змогу безкоштовно зберігати ваші закладки.  Перш за все виникає запитання,  для чого потрібний менеджер закладок, адже можливість зберігати закладки присутня і в браузерах.

Звісно що присутня, але в випадку якщо злетить операційна система, тоді звичайно що разом з  операційною системою  пропадуть  і всі закладки, які ви зберігали,  і ймовірніше деякі з них могли бути хоча і дуже рідко використовуваними, проте корисними.

Що я маю на увазі, закладки сайту на який ви скажем заходили давніше, на ньому була присутня якась корисна інформація для вас, і ви його звісно що зберегли в закладках, але ось сталась  халепа з ОС, і вам прийшлось її переустановити.

Continue reading

zura-blogA21Привіт всім відвідувачам Zura – Blog, сьогоднішня публікація буде присвячена ресурсу Wayback Machine. Чим цікавий цей ресурс, це тим що на ньому розміщені архіви, в яких знаходяться копії сторінок, а також графічні елементи, аудіо і відео матеріали відомих ресурсів.

Точніше сказати на даному ресурсі ви можите вибрати якийсь відомий сайт, і переглянути який був цей сайт років пятнадцять чи двадцять назад. Як він виглядав, які технології застосовувались сайтом в минулому, в общому можна переглянути старіший дизайн тих сторінок сайту, які створювались давніше.

Власне ви також можите отримати копії сторінок вашого сайту, для цього потрібно всього навсього пройти бескоштовну реєстрацію, і з того дня коли ви зареєструєтесь розпочнеться архівація вашого сайту. На сайті розміщений календар, де ви можите вибрати дату і переглянути як ваш ресурс виглядав такого–то числа.

Continue reading

Yahoo To Announce Q2 Earnings One Day After Appointing New CEOПривіт всім відвідувачам Zura – Blog в сьогднішній публікації буде говоритись про ще один потужний ресурс, назва якого мабуть також відома кожному, це портал Yahoo.

Не зважаючи на те що в нашій країні такі ресурси як Google,  Yandex, більше  відом,   проте  і   про  Yahoo чули більшість із вас.

Що забезпечує популярність веб сайту, для того щоб відповісти на таке питання, за приклад можна взяти любий відомий ресурс, підкреслити найбільшважливі його особливості і  було би непогано якісь елементи перейняти з такого ресурсу, і додати для вашого сайту.

Оскільки такі знамениті портали як Google,  Yandex, відомі кожному, за приклад я вирішив взяти не менш успішний і відомий проект, який називається  Yahoo. Звичайно що більшість з нас володіють обліковим записом  Google,  і Yandex, але і крім цих двох ресурсів у інтернет мережі існує не менш відомий,  який також може себе назвати найуспішнішим проектом в світі.

Continue reading